DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Unimil

Każdy dorosły człowiek zabezpieczający się prezerwatywami choć raz w życiu spotkał się z marką Unimil. To jedna z firm działających na terenie Polski, choć od 2007 roku należy do koncernu Ansell Limited. Od początku jej funkcjonowania, czyli od ponad dwóch dekad kojarzy się z doskonałej jakości prezerwatywami, choć nie jest to jedyny produkt należący do kolekcji Unimil. To także rozmaite żele intymne, które można stosować łącznie z prezerwatywami lub oddzielnie, urozmaicając w ten sposób życie erotyczne. Prezerwatywy Unimil są tworzone z doskonałej jakości lateksu, a cały proces produkcji jest poddawany drobiazgowym kontrolom. Nic dziwnego, w końcu to środki ochrony, które muszą spełniać rygorystyczne normy. Stąd też liczne certyfikaty, także zagraniczne, potwierdzające wyjątkową jakość produktów marki Unimil. W tej chwili oferta stanowi szeroką gamę prezerwatyw różnego typu. Od tradycyjnych, poprzez naturalne, dodatkowo nawilżane, poprzez takie wydłużające doznania, ultracienkie, aż po ekstra bezpieczne. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko po to, by spełnić nawet najbardziej wygórowane i nietypowe wymagania. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Skyn, która została wyprodukowana nie z lateksy, a poliizoprenu. To rozwiązanie dla alergików, ale też dla osób, które po prostu szukają prezerwatyw miękkich i bardziej naturalnych w dotyku. To oczywiście przekłada się również na doznania, choć wciąż zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

Co trzeba wiedzieć o produktach Unimil?

Ogromna liczba możliwości pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu dla własnych potrzeb.

Seria Max Love – to prezerwatywy lateksowe, wyróżniające się unikalnym kształtem i dodatkowym środkiem nawilżającym. Jego sekretem jest dodatek benzokainy. To substancja, która opóźnia wytrysk i pozwala dłużej cieszyć się zbliżeniem. Dodatkową zaletę stanowi też gładka powierzchnia.

Unimil Zero – to prezerwatywy należące do kolekcji tych naturalnych. Wykonane z użyciem nowoczesnych technologii, które pozwoliły stworzyć niezwykle cienki materiał. Jego gładka powierzchnia, dodatkowe nawilżenie i wytrzymałość zapewniają jeszcze większą bliskość.

Żele intymne – odpowiednie do masażu, jako lubrykant lub środek zwiększający doznania albo opóźniający wytrysk. Każdy z nich posiada przyjemną, lekką konsystencję i są bezpieczne dla skóry. Można je używać z prezerwatywą, są bezbarwne, nieklejące i nietłuste, ale też mają neutralne pH. Mogą być nakładane na wszystkie części ciała, a niektóre nawet wyróżniają wyjątkowe smaki, np. truskawkowy.

Skyn – charakterystyczne czarne opakowania w tej serii kryją prezerwatywy, które docenią osoby uczulone na lateks. Brak tego składnika nie oznacza jednak mniejszej skuteczności ochrony. Wciąż są to zupełnie bezpieczne prezerwatywy. Są wykonane z bardzo cienkiego materiału przyjaznego skórze. To sposób na zwiększenie doznań. W tej kolekcji można znaleźć zarówno prezerwatywy klasyczne, jak i prążkowane, z dodatkowym nawilżeniem, wypustkami, czy ultracienkie i o większym rozmiarze niż standardowym.

Dla kogo przeznaczone są produkty Unimil?

Zdecydowanie można je polecić właściwie każdej osobie aktywnej seksualnie. Skuteczne prezerwatywy to nie tylko ochrona przed niechcianą ciążą, ale też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nowoczesne technologie pozwalające osiągać coraz cieńsze materiały wpływają na jakość przeżywanych doznań. Unimil udowadnia, że czasy grubych prezerwatyw mijają bezpowrotnie. Obecnie gruby materiał wcale nie musi oznaczać większej skuteczności. Dużym plusem dla tej marki jest też dbałość o klientów uczulonych na lateks, ale też wszystkich tych, którzy wciąż poszukują połączenia doskonałego zabezpieczenia z zapewnieniem jak najlepszych doznań. Prawda jest taka, że klienci chwalą prezerwatywy Unimil za fakt, że są niemal niewyczuwalne. Szeroki asortyment żeli intymnych spełniających różne funkcje to także duża zaleta. Warto przekonać się, jak działa żel rozgrzewający lub nawilżający czy opóźniający wytrysk.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-24 z 28 pozycji