Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Koraliki analne z elektrostymulacją

Chcąc w sposób możliwie najbardziej ogólny, a zarazem uniwersalny i zrozumiały, zdefiniować pojęcie elektrostymulacji, należy ją określić jako formę zabiegu (elektroterapii) wykonywanego przy pomocy specjalnych urządzeń, które wykorzystują do działania prąd o niskiej częstotliwości. Efektem tego rodzaju czynności jest pobudzanie nerwów, a także mięśni, które po kontakcie z niewielką ilością prądu kurczą się, podobnie jak następuje to, chociażby w wyniku określonego wysiłku fizycznego. Narzędzia do elektrostymulacji wykorzystywane są przy przeprowadzaniu rozmaitych zabiegów i terapii o charakterze leczniczym, w tym przede wszystkim przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, ale również wspierająco podczas rehabilitacji. Elektrostymulacja ma jednak jeszcze jedno zastosowanie, które wiąże się bezpośrednio z branżą erotyczną. Obecnie wśród bogatego asortymentu gadżetów erotycznych, bardzo popularne są akcesoria, których "praca" opiera się na procesie elektrostymulacji. Należą do nich między innymi koraliki analne z funkcją elektrostymulacji.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Gadżety erotyczne do elektrostymulacji

Nasz sklep erotyczny posiada bardzo rozbudowaną ofertę produktów, wśród których wyróżniona została osobna kategoria dotycząca gadżetów służących do elektrostymulacji. Do najpopularniejszych urządzeń należą dilda wyposażone w funkcję elektrostymulacji, co odróżnia je od standardowych wersji. Ponadto, nasi klienci mają dostęp do nieco mniej powszechnych, ale gwarantujących niepowtarzalne doznania zabawek erotycznych, takich jak koraliki analne z elektrostymulacją, masażery, masturbatory, sondy analne, pasy cnoty, kulki gejszy, pierścienie erekcyjne, wibratory czy też specjalne rękawiczki (i wiele innych). Warto poświęcić zatem odpowiednią ilość czasu, aby szczegółowo zapoznać się z całością oferowanego przez nasz butik erotyczny asortymentu, ponieważ zdecydowanie ułatwi to dokonanie odpowiedniego wyboru, w pełni dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta. W przypadku kwestii związanych z szeroko pojętą seksualnością ten aspekt jest bowiem nadzwyczaj istotny. 

Na czym polega wyjątkowość elektrostymulacji erotycznej?

Część osób już na wzmiankę o jakimkolwiek użytkowaniu gadżetów erotycznych działających na zasadzie wykorzystywania prądu, nawet takiego o niskim natężeniu, z miejsca reaguje mało przychylnie i raczej nie przejawia zainteresowania odnośnie eksperymentów z tego typu zabawkami. Dzieje się tak głównie z uwagi na fakt, iż technika ta należy do najnowocześniejszych, ale jednocześnie najbardziej intrygujących, przez co stosunkowo łatwo znaleźć je w sklepach typu sex-shop. Faktycznie, pierwsze skojarzenie może budzić spore wątpliwości i nie ma w tym niczego szczególnie zaskakującego, lecz mimo wszystko warto przełamać się na tyle, żeby zgłębić ten temat przynajmniej w teorii. Po zapoznaniu się z zasadami działania tego typu sprzętów wiele osób decyduje się na przetestowanie ich w praktyce, co potrafi całkowicie odmienić życie seksualne i przenieść je w zupełnie inny wymiar. Dlaczego zatem warto dać szansę elektrostymulacji erotycznej? Przede wszystkim dla maksymalizacji doznań odczuwanych podczas seksu. Celem wspomagania się akcesoriami takimi jak kulki analne do elektrostymulacji jest pobudzenie narządów płciowych, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej, co - jak wiadomo - nie zawsze udaje się podczas tradycyjnego stosunku z partnerem bądź partnerką. Próba zastosowania metody, jaką jest elektrostymulacja analna, czyli, innymi słowy, elektrostymulacja odbytu, może zatem okazać się receptą na sukcesy osiągane na płaszczyźnie erotycznej. Prawdopodobieństwo uzyskania pozytywnych efektów jest tak duże z dwóch, kluczowych powodów. Po pierwsze, samo zastosowanie elektroterapii, mówiąc tutaj wyłącznie o aspekcie technicznym, odznacza się wysoką skutecznością w kontekście stymulacji narządów płciowych. Po drugie, fakt korzystania z erotycznych gadżetów może być na tyle podniecającą obietnicą nieznanych wcześniej doznań, żeby odczucia podczas seksu jeszcze bardziej zyskały na intensywności i doprowadziły partnerów do nieopisanej rozkoszy. 

Jak działa elektrostymulacja analna?

Gadżety z funkcją elektrostymulacji, w tym również koralik analne z funkcją elektrostymulacji, działają na zasadzie wykorzystania energii elektrycznej jako bodźca do pobudzania miejsc intymnych. Oczywiście podczas korzystania z akcesoriów nie należy obawiać się porażenia prądem, ponieważ jego natężenie jest przystosowane do przeznaczenia gadżetu, w związku z czym częstotliwości są niskie. Efektem prawidłowo wykonywanej elektrostymulacji analnej przy pomocy koralików będzie odczuwanie ciepła oraz - w zależności od uprzednio ustawionego stopnia intensywności - delikatne bądź nieco bardziej wyczuwalne łaskotanie. Naturalną reakcją będą skurcze mięśni powodowane właśnie pracą urządzenia. Należy pamiętać, że szczególnie na początku przygody z zabawkami wykorzystującymi elektryczność najważniejszy jest komfort użytkownika oraz indywidualne odczuwanie przyjemności, dlatego też warto przetestować różne kombinacje w celu znalezienia złotego środka i maksymalnej intensyfikacji seksualnych wrażeń i doznań. 

Koraliki analne do elektrostymulacji - jakie wybrać?

Decydując się na zakup koralików analnych do elektrostymulacji, często nie do końca wiadomo, jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze, na co zwrócić szczególną uwagę, czego szukać, a co już na samym początku lepiej odrzucić. W przypadku tego typu gadżetów sytuacja jest dosyć prosta, ponieważ nie mamy tu do czynienia z wyjątkowo skomplikowanymi parametrami, typami czy też rodzajami. Generalnie rzecz biorąc, pierwszą rzeczą, którą należy ustalić, jest rozmiar. Koraliki różnią się od siebie wielkością, więc ta kwestia pozostaje do indywidualnego ustalenia przez nabywcę. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa, które wiążą się z bezpośrednim kontaktem miejsc intymnych z tego typu zabawkami erotycznymi, warto sprawdzić, z jakiego tworzywa są one wykonane. Produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego (bez dodatku szkodliwych ftalanów) i odznaczają się ergonomicznym kształtem, który sprawia, że mogą być noszone przez cały czas trwania stosunku. Wymagają one ponadto podłączenia do jednostki zasilającej.

Zasady bezpieczeństwa podczas elektrostymulacji analnej

Posługiwanie się gadżetami erotycznymi z funkcją elektrostymulacji analnej podczas zabaw w sypialni jest całkowicie bezpieczne, o ile korzystanie z nich odbywa się w sposób prawidłowy i w pełni zgodny z przeznaczeniem. Narządy płciowe wykazują bardzo dużą wrażliwość na bodźce, dlatego też intensywność stymulacji powinna być zwiększana stopniowo, tak, aby ciało miało czas na przyzwyczajenie się do nieznanego uczucia. Gwarantuje to uniknięcie niepotrzebnego bólu lub dyskomfortu. Koralików nie należy stosować w momencie, gdy narządy intymne są w jakimś stopniu podrażnione, gdyż może to prowadzić do powstania niepotrzebnych uszkodzeń. Zabawki erotyczne nie są także przeznaczone do użytku osób, które znajdują się pod wpływem narkotyków lub alkoholu. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta poprzez adres mailowy sklep@yourobsession.pl lub infolinię telefoniczną znajdującą się pod numerem 515185750.