Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Akcesoria i gadżety do seksu analnego

Produkty do seksu analnego to szeroka gama akcesoriów, które służą do penetracji odbytu. Są to gadżety skierowane zarówno dla Pań, jak i dla Panów. W tej kategorii znajdują się takie zabawki jak: koraliki i korki analne, wibratory oraz masażery prostaty. Różnorodna długość i grubość tych gadżetów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest 423 produktów.

Pokazano 1-24 z 423 pozycji

Dlaczego warto wybrać gadżety analne?

Gadżety analne pozwalają na penetrację dodatkowego miejsca podczas zbliżenia. Mogą być wykorzystane podczas samodzielnej masturbacji, podczas seksu oralnego, a także do zabaw w trakcie uprawiania seksu waginalnego. Akcesoria analne są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pomimo tego, że stosowanie ich w wielu kręgach wciąż wiąże się z tematem tabu, warto przełamać stereotypy i wybrać przyjemność. Dla obu płci odbyt jest strefą erogenną. Oznacza to miejsce szczególnie wrażliwe na dotyk, dostarczające bardzo silnych doznań seksualnych. U mężczyzn w odbycie znajduje się punkt G, czyli najwrażliwsza strefa erogenna. Stymulacja tego punktu, położonego na głębokości ok. 6-8 cm, dostarcza tak silnych bodźców, że może doprowadzić do orgazmu. Masaż prostaty to nie tylko przyjemność, ale także zmniejszenie ryzyka wystąpienia raka tego gruczołu.

Zabawy analne w dalszym ciągu są tematem dla wielu osób. Pieszczoty tego typu są często uznawane za nieprzyzwoite i nie wypada o nich mówić. Lęk przed potępieniem lub wyśmianiem sprawia, że zdecydowana większość osób oddaje im się w samotności, nierzadko w tajemnicy przed partnerem. Tymczasem masturbacja i pieszczoty analne mogą dawać tyle samo lub jeszcze więcej radości co normalny seks. Jest to tym łatwiejsze do uzyskania, jeśli sięgniemy po dedykowane gadżety do zabaw analnych. W ofercie specjalnie dla Was przygotowaliśmy zabawki analne, dostępne w bardzo dużym wyborze. Można wśród nich znaleźć klasyczne koraliki analne dostępne w wielu rozmiarach, korki analnewibratory analne i masażery prostatyWszystkie oferowane tutaj zabawki analne posiadają anatomiczny kształt ułatwiający penetrację i zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Jak wybrać najlepsze zabawki dla siebie? Jeżeli do tej pory nie mieliście do czynienia z tego typu pieszczotami, warto kierować się na początek kryterium rozmiaru. Im mniejsze dildo lub wibrator, tym jego umieszczenie w odpowiednim miejscu jest łatwiejsze. Aby penetrację analną uczynić jeszcze przyjemniejszą, warto zdecydować się na lubrykanty analne. Najbezpieczniejsze są te na bazie wody. Nie pozostawiają tłustych śladów, łatwo się rozprowadzają i nie ma problemu z ich zmywaniem z gadżetów.

Jakie akcesoria wybrać do seksu analnego

Gadżety erotyczne do seksu analnego to koraliki, korki, wibratory oraz masażery prostaty. Ich zastosowanie nie wiąże się tylko ze sprawianiem przyjemności partnerowi. Są to także akcesoria, przygotowujące drugą połówkę do seksu analnego. Ten rodzaj seksu powinien odbywać się za zgodą obu stron. Jeśli taka zgoda została wyrażona, warto stopniowo podejmować kroki, tak by nie zniechęcić drugiej strony. Koraliki i korki analne mogą pomóc w ćwiczeniu mięśni odbytu, poprzez zaciskanie i rozluźnianie. Na początku warto wybrać mniejsze elementy, także korki zakładane na palec. Są one delikatne oraz posiadają małe rozmiary. W ten sposób obie strony zapoznają z tematem gadżetów do seksu analnego i będą mogły kontynuować przygodę z penetracją tego miejsca.

Koraliki analne

Najprostsze akcesoria analne to koraliki. Ich działanie polega na masowaniu mięśni odbytu. Koraliki analne posiadają charakterystyczną budowę, która umożliwia wykonanie masażu. Łańcuszek analny zawiera od kilku do kilkunastu okrągłych koralików, których wielkość zwiększa się. Pierwszy koralik jest najmniejszy, a każdy kolejny posiada większą objętość. W ten sposób ujście odbytu jest stopniowo rozszerzane, a każdy kolejny element z większą siła naciska na ścianki odbytu. Koraliki analne wyposażone są w uchwyty, które ułatwiają penetrację. Ten gadżet do seksu analnego może być sztywny lub elastyczny. Koraliki mogą być osadzone na cienkich silikonowych sznureczkach w większej odległości od siebie, a także tworzyć jednolitą całość poprzez przyleganie do siebie. Te zabawki do seksu analnego mają bardzo różną długość, sięgającą do 20 cm. W ofercie sklepu znajdują się także koraliki z wibracjami, sterowane pilotem. Takie połączenie jest gwarancją bardzo silnych doznań.

Korki analne

Korki analne to produkty do seksu analnego, które służą do masażu odbytu. Ich działanie jest podobne do koralików analnych, jednak różnicuje je budowa. Kształt korków analnych przypomina stożek, który poszerza się wraz z głębszą penetracją. Korki analne umieszcza się w odbycie, stopniowo wpychając je coraz głębiej. Te gadżety erotyczne są bardzo zróżnicowaną kategorią. Od małych korków na palec, aż do rozbudowanych stymulatorów, wyposażonych w pilot oraz kilkanaście trybów wibracji. Warto wymienić korki analne dla mężczyzn, które wyposażone są w pierścień na penisa, obręcz na jądra oraz panel stymulujący wibracjami krocze. Taki zestaw zapewnia nieziemską rozkosz, którą zapewnimy sobie z pomocą pilota. 

Wibratory i masażery prostaty

Akcesoria do seksu analnego to także wibratory analne i masażery prostaty. Pierwszy gadżet erotyczny idealnie sprawdzi się do penetracji odbytu kobiety. Może on posłużyć do masturbacji lub jako dodatek podczas seksu. Wibratory analne imitują kształtem penisa, dzięki czemu zapewniają doznania jak podczas stosunku. Te zabawki analne posiadają wiele trybów działania, różniących się tempem pracy, a także działaniem główki. Wyróżniamy wibratory posuwiste oraz rotacyjne. Te produkty do seksu analnego mogą posłużyć także do penetracji odbytu mężczyzny, jednak w tym celu warto wybrać masażery prostaty.

Masażery prostaty, w przeciwieństwie do pozostałych gadżetów, zostały zaprojektowane w ten sposób, by stymulować punkt G. Oznacza to, że specjalny, często zagięty kształt, masażerów prostaty automatycznie po włożeniu w odbyt dotyka najwrażliwszego punktu. Jest to duże ułatwienie, ponieważ bez tej funkcji konieczne byłoby samodzielne ustalenie położenia tego miejsca. Masażer prostaty dostarcza bardzo silnych doznań, które nie zostaną dostarczone bez użycia gadżetów do seksu analnego. Z tego powodu warto namówić partnera stymulację odbytu. Zabawki analne wykonane zostały z bezpiecznych dla ciała materiałów. Są one także wodoodporne, dzięki czemu możemy korzystać z lubrykantów do nawilżenia ścianek odbytu i samego gadżetu.

Zabawki analne i higiena

Decydując się na analne przyjemności z użyciem gadżetów, warto pamiętać i stosować się do najważniejszych zasad higieny. Przed oraz po każdym użyciu, należy akcesoria starannie wyczyścić i zdezynfekować. Należy również regularnie dbać o swoją higienę, nie wykluczając również takich czynności jak lewatywa. Zabawki analne mogą okazać się skutecznym narzędziem do pieszczot, jeśli znajdą się w rękach doświadczonego, ale i delikatnego kochanka. Jeżeli szukacie najlepszego gadżetu na swoją pierwszą analną przygodę, na pewno znajdziecie go u nas. Posiadamy w sprzedaży gadżety analne dla zaawansowanych użytkowników – koneserów, jak również i dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie analu. Więcej o gadżetach analnych dostępnych w naszym sex-shopie oraz o masturbacji analnej przeczytacie na naszym Blogu.