WITAMY WIOSNĘ -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.04.2024

close
Filtruj według

Marka

Cena

15,00 zł - 240,00 zł

Feromony dla mężczyzn

W Twoim pobliżu znajduje się kobieta, której z całych sił pragniesz i masz nadzieję, że i ona odwzajemni Twoje uczucia? A może wybierasz się na ważne spotkanie i chciałbyś brylować? Chcesz, by wszyscy Cię docenili, chwalili i chcieli nawiązać z Tobą kontakt? Odpowiedzią na Twoje pragnienia mogą być męskie feromony, które skutecznie przyciągają płeć przeciwną i rozbudzają jej wyobraźnię.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Czym są męskie feromony?

Feromony to rodzaj perfum, którymi spryskujemy swoje ciało. W dokładniejszym tłumaczeniu można powiedzieć, że feromony są lotnymi substancjami zapachowymi, które przyciągają uwagę innych osób. Prawdopodobnie wszystkie organizmy żywe produkują feromony, ale ich działanie odczuwają przedstawiciele jednego gatunku, np. ludzie. Co ciekawe, nie wyczuwamy zapachu feromonów, ponieważ zwykle nie mają one woni. Działają one na poziomie instynktu, przyciągając do nas inne osoby. Czasami nie rozumiemy, dlaczego akurat ta konkretna osoba wydaje się być szczególnie atrakcyjna lub godna zaufania. Odpowiedzią mogą być feromony.

Podoba Ci się kobieta, którą bezskutecznie próbujesz sobą zainteresować? Jesteś zdesperowany, choć ty wolisz to nazywać determinacją w dążeniu do celu? Nie przestaniesz o nią walczyć tak długo, aż nie zwróci na ciebie uwagi i w końcu umówi się na kawę? Jeżeli walczysz o to od dłuższego czasu, być może to najlepszy moment, aby sięgnąć po swoją tajną broń. Może nią być zupełnie nowy zapach na półce w twojej łazience. Feromony męskie to rozwiązanie wielu trudności i zmartwień, które niejednemu facetowi mogły dać w kość. Nawet jeśli jesteś największym twardzielem, może się okazać, że twoje serce jest wrażliwe na damską obojętność. Aby to zmienić, wystarczy wybrać feromony męskie z oferty naszego sklepu. Regularnie stosowane, szczególnie przed okazją spotkania się z obiektem twoich westchnień, mogą w końcu przynieść długo oczekiwany skutek. Będzie nim zgoda na umówienie się z tobą na randkę. Czy feromony rzeczywiście działają? Kto ma największe szanse na doświadczenie skuteczności ich działania? Sprawdź to razem z nami!

Najlepsze męskie feromony

Feromony stosuje się dokładnie tak samo jak męskie zapachy. Przed wyjściem na spotkanie, należy nanieść je na swoje ciało. Dokładną ilość aplikacji oraz czas działania określa instrukcja na opakowaniu. Zależnie od zawartości i stężenia feromonów we flakoniku, może to być od kilkudziesięciu do nawet kilku godzin. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie zaaplikować na siebie feromony, ciesząc się na nowo ich mocą i skutecznym działaniem. W sprzedaży posiadamy kilkaset różnych feromonów męskich, będących najwyższej jakości wyrobami firm polskich i zagranicznych. Dlaczego właśnie one zasługują na zainteresowanie z waszej strony? Po pierwsze z powodu swojej niezwykle korzystnej ceny. Po drugie dlatego, że ich silna skuteczność została dowiedziona w różnego rodzaju testach i badaniach. Po trzecie, z czystej ciekawości. Nie wierzyłeś do tej pory w to, że feromony działają? Skoro zatem twoje wcześniejsze strategie nie przyniosły efektu, dlaczego miałbyś nie spróbować feromonów? Nic nie tracisz!

Jak działają feromony dla mężczyzn?

Szykujesz się na randkę? A może przed Tobą spotkanie z koleżanką, którą wreszcie chcesz zaprosić na kawę i powiedzieć jej, co niej czujesz? Jeśli pragniesz dodać sobie pewności siebie, to skorzystaj z feromonów. Poczujesz się lepiej we własnym ciele, a Twój zapach będzie podświadomie działał na kobiety. W takiej sytuacji na uwagę zasługują szczególnie feromony zapachowe, będące kompozycją piżma, cedru, paczuli i jodły. Do tego wyczuwalna mięta, bazylia, zielone jabłko i lawenda. Połączenie kwiatów i ziół jest definicją męskiego zapachu. I nawet jeśli dotychczas tego nie rozumieliśmy, to nasze instynkty zadziałają samodzielnie i przyciągną do nas upragnioną kobietę.

Wybierasz się na rozmowę o pracę? A może przed Tobą poznanie całego zespołu, z którym od teraz będziesz współpracował? Musisz się odpowiednio przygotować, by zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Jeśli już od pierwszych chwil wzbudzisz zaufanie, będziesz postrzegany jako atrakcyjny i elegancki współpracownik. Odpowiednim zapachem na taką okazję będzie połączenie cedru, wanilii, oliwki, drzewa sandałowego i wetywerii. Odwaga, nowoczesność, zmysłowość – to właśnie z takimi cechami podświadomie nasi współpracownicy będą nas utożsamiać.

Masz nadzieję, że już niedługo Wasza przyjaźń przerodzi się w wyjątkową namiętność? Pragniesz wyznać swojej kobiecie, że nie możesz od niej wzroku oderwać? Liczysz na niezapomnianą noc? I tym razem skorzystaj z feromonów, które podniosą Twoją seksualną atrakcyjność i przyciągną kobiecą uwagę. Nuty piżma, drzewa cedrowego i paczuli rozbudzą zmysły, a bergamotka i mandarynka dodadzą świeżości i energii. To wyjątkowa kompozycja, której żadna kobieta się nie oprze. Sięgnij po swoje zapachowe feromony i przekonaj się, jaka moc w Tobie drzemie.

Jakie feromony dla mężczyzn wybrać?

Oto pytanie, które zadaje sobie wielu mężczyzn. Wszystko zależy od tego, jaki cel chcielibyśmy osiągnąć. Czy wybieramy się na randkę i mamy nadzieję, że po kolacji czeka nas namiętny seks? A może przed nami pierwszy dzień w pracy, a my chcemy wypaść jak najlepiej na oczach całego zespołu? W zależności od swoich oczekiwań powinniśmy wybrać najbardziej odpowiednią nutę zapachową. Warto przeczytać szczegółowe informacje, które zawarte są przy każdym konkretnym produkcie.

Dobrze jeszcze wspomnieć o cenie feromonów, która jest adekwatna do ich zawartości w buteleczce. Im intensywniejszy aromat i większe zagęszczenie substancji, tym wyższa cena, ponieważ nie musimy zużywać tak wiele produktu do spryskania swojego ciała. I analogicznie wygląda sytuacja z tańszymi feromonami. Im tańsze, tym mniej w nich feromonów, musimy więc częściej oraz więcej spryskiwać ciało. Warto zainteresować się, kiedy najlepiej to robić. Czasami największe efekty feromony dają nawet po kilku godzinach od spryskania się nimi! Dobrze więc wszystko najpierw sprawdzić, by później móc się cieszyć zachwycającymi efektami i gronem kobiet przy swoim boku.