Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Żele przewodzące do elektrostymulacji

Może być źródłem pełnego przyjemności bólu, intensywnych doznań albo subtelnych pieszczot – elektrostymulacja, bo o niej mowa, nie bez powodu cieszy się rosnącą popularnością, nie tylko wśród amatorów ostrego seksu. Łagodne albo nieco mocniejsze wyładowania elektryczne to sposób na maksymalną intensyfikację dotyku, niezwykle podniecającą grę wstępną i odkrywanie nowych źródeł seksualnej przyjemności. Jest jednak jeden warunek – każda zabawka z elektrostymulacją wymaga zastosowania specjalnego żelu przewodzącego. Jakie znaczenie dla jakości igraszek ma ten produkt? Zostań w tej kategorii i sprawdź. Szereg praktycznych (i szalenie ciekawych!) informacji wprowadzi Cię w fantazyjny świat elektro seksu, a jeśli już poznałeś jego tajniki – pozwoli Ci osiągnąć wyższy poziom przyjemności. Warunkiem odczuwania intensywnych doznań, mocnych przeżyć, a często również – ostrych bodźców podczas elektro seksu jest odpowiednie wyposażenie. Niestety, często same gadżety z funkcją rażenia prądem nie wystarczą – wówczas sytuację uratuje żel przewodzący do elektrostymulacji. Starannie opracowany skład preparatu pozwala czerpać jeszcze większą przyjemność z igraszek, jednocześnie czyniąc je bezpiecznymi. 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Elektrostymulacja, czyli powiew świeżości w seksie

Elektrostymulacja wciąż budzi obawy i kontrowersje – zwłaszcza że przez wielu ten rodzaj zabaw jest utożsamiany z bólem. Tymczasem systematyczne wyładowania elektryczne na ciałach kochanków mogą być przyjemne również dla tych, którzy preferują subtelne pieszczoty. O popularności elektrostymulacji świadczy różnorodność zabawek działających w duecie z jednostką zasilającą. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że ofertę butiku erotycznego YourObsession poszerzyliśmy bezpieczne żele do elektrostymulacji, charakteryzujące się odpowiednią konsystencją, łatwością aplikacji i wydajnością. Dlaczego warto z nich korzystać? Sprawdzisz poniżej! 

Bezpieczny elektro seks dzięki wysokogatunkowym zabawkom i akcesoriom

Elektro seks może być bezpieczny, jednak warunkiem zabawy, która nie zaszkodzi żadnej ze stron, jest odpowiednia wiedza (przede wszystkim w zakresie korzystania z elektro zabawek), jak również – staranne przygotowanie. Miłosne igraszki z prądem nie mogą być przypadkowe. Takich zabaw bezwzględnie muszą unikać osoby zmagające się z padaczką i problemami kardiologicznymi, posiadające zastawkę, a także – kobiety w ciąży. Gadżetów, które dosłownie rażą prądem, nie należy stosować powyżej klatki piersiowej i w okolicach serca. 

W pozostałych przypadkach gwarancją bezpieczeństwa i jakości doznań są wysokogatunkowe zabawki i specjalne żele do elektrostymulacji. Odpowiednia konsystencja i starannie opracowany skład sprawiają, że każdy z gadżetów z funkcją elektrostymulacji, dostępny w naszym sex shopie YourObsession może zapewnić jeszcze więcej przyjemności każdej ze stron. Jak to możliwe? Odpowiedź znajdziesz poniżej! 

Żele przewodzące do elektrostymulacji sposobem na zwiększenie intensywności doznań

Żel do elektrostymulacji to produkt o specjalnie opracowanym składzie. Charakteryzuje się odpowiednio gęstą konsystencją i pożądanymi właściwościami – zwiększa funkcjonalność elektro gadżetów, poprawia przewodzenie impulsów elektrycznych i zapewnia niezapomniane chwile relaksu – solo lub w parze. Preparat może być stosowany z gadżetami z funkcją elektrostymulacji zewnętrznej – ułatwia korzystanie z nich, czyniąc zabawę nieziemsko przyjemną i ciekawą. Stosowanie żelu przewodzącego do elektrostymulacji jest bardzo proste – najczęściej wystarczy zaledwie jedna kropla, żeby czerpać maksimum korzyści! 

Żel do elektrostymulacji bez wątpienia powinien stanowić nieodłączną część zakupów w naszym sex shopie – zwłaszcza jeśli decydujesz się na jedną (lub więcej!) z proponowanych elektro zabawek. Odpowiedni dla niej i dla niego może dostarczyć emocji już w trakcie aplikacji – zwłaszcza jeśli zdecydujecie się połączyć ją ze zmysłowym dotykiem. 

Doskonały żel do elektrostymulacji, czyli najlepsze produkty w ofercie butiku erotycznego YourObsession

W sklepie erotycznym YourObsession wiemy, jak wiele satysfakcji każdej ze stron może zapewnić elektrostymulacja. Mając na uwadze komfort kochanków, w stałej ofercie proponujemy wysokojakościowe żele do elektro seksu, przeznaczone do stymulacji zewnętrznej:

- żel przewodzący do elektrostymulacji przeznaczony do wszystkich zabawek z funkcją rażenia prądem. Łatwy w użyciu i przyjemny w stosowaniu, zapewnia wysoką skuteczność i gwarantuje maksymalną przyjemność, bez względu na to, czy korzystasz z niego solo, czy w towarzystwie;

- żel przewodzący do elektrostymulacji zawierający płatki 23-karatowego złota to produkt do zadań specjalnych. Odpowiedni do stosowania z prezerwatywą, posiada optymalne pH i jest całkowicie wolny od tłuszczów;

- klej przewodzący do elektrostymulacji, będący skuteczną i funkcjonalną alternatywą dla taśm mocujących, to obok żelu przewodzącego do elektrostymulacji akcesorium, które musisz mieć. Preparat pozwala przymocować elektrody do ciała i może być stosowany równocześnie z żelem przewodzącym.