Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

Jest 269 produktów.

Pokazano 1-24 z 269 pozycji

Lubrykanty i żele nawilżające

Lubrykantami nazywamy specjalny rodzaj środków nawilżających, przeznaczonych do używania w miejscach intymnych. Zadaniem lubrykantów jest ograniczenie tarcia podczas stosunku lub masturbacji, a tym samym uczynienie zbliżenia przyjemniejszym. Komu polecamy lubrykanty? Ich stosowanie zalecane jest przede wszystkim parom, w których kobieta ma utrudnione samoczynne nawilżanie pochwy. Suchość w przedsionku pochwy może wówczas utrudniać penetrację, a czasami nawet czynić ją bolesną. Powtarzające się negatywne przeżycia w związku ze stosunkiem, często będą prowadzić do niechęci do seksu. Aby tego uniknąć, warto sięgnąć po bezpieczne i skuteczne środki nawilżające na bazie wody. Są one neutralne dla skóry, nie wywołują reakcji alergicznych, a ponadto nie zostawiają tłustych plam i są łatwe do zmywania. To przede wszystkim zasługa tego, że oferowane przez nas lubrykanty powstają na bazie wody.

Poznaj lubrykanty w największym wyborze

Lubrykanty, czyli erotyczne żele nawilżające, dostępne są w naszej ofercie w wielu różnych rodzajach. Do najbardziej popularnych zaliczamy lubrykanty wodne oraz lubrykant wodno silikonowe, o nieco dłuższym czasie utrzymywania się na powierzchni. Można je stosować podczas stosunków, jak i masturbacji z użyciem gadżetów erotycznych. Osobną grupę lubrykantów stanowią natomiast te o wzbogaconym sposobie działania. Mogą one korzystnie wpływać na odczuwanie bodźców seksualnych. Są to między innymi żele rozgrzewające, smakowe, zapachowe, wydłużające gotowość do erekcji. Posiadamy również w ofercie kolekcję lubrykantów specjalistycznego zastosowania i są to np. żele i lubrykanty analne oraz lubrykanty do fistingu. Wszystkie z nich sprzedajemy w wygodnych i poręcznych opakowaniach, ułatwiających aplikację i zapewniających czystość i wygodę przechowywania. Wszystkie zamówienia na lubrykanty realizujemy w tempie ekspresowym, zapewniając natychmiastową wysyłkę i staranne oraz dyskretne opakowanie. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, a tym samym 100% satysfakcję każdego klienta. W ślad za tym podążają również bardzo konkurencyjne ceny. Więcej o lubrykantach dostępnych w naszym sex-shopie przeczytacie na naszym Blogu.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
254 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 257 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Mega szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam tego Sprzedawcę!!!

  • Jak najbardziej polecam

  • Super!