WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Płyny do czyszczenia wibratorów

Dbanie o czystość akcesoriów erotycznych jest niezwykle ważne. Po zastosowaniu danego gadżetu na jego powierzchni zostają resztki lubrykantu czy wydzielin z miejsc intymnych, co staje się idealną pożywką dla niechcianych patogenów. Aby uniknąć możliwości złapania groźnej infekcji należy przeprowadzać regularne, po każdym użyciu zabiegi higienizacyjne. Do tego celu służą płyny oraz spraye do dezynfekcji powierzchni zabawek erotycznych.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Płyny do czyszczenia akcesoriów erotycznych

Bardzo wiele par podczas stosunku płciowego używa różnego rodzaju zabawek erotycznych, które bezdyskusyjnie wzmacniają doznania seksualne, a seks staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Jednakże należy pamiętać, że bezpieczeństwo partnerów jest tutaj najważniejsze i należy po każdym zastosowaniu dokładnie zdezynfekować powierzchnie produktu erotycznego. Jest to bardzo ważne, gdyż zaniechanie tego etapu może skończyć się niechcianą infekcją. Wydzieliny ludzkie są idealną pożywką dla patologicznych mikroorganizmów. Dlatego też w celu zachowania odpowiedniego poziomu higieny i bezpieczeństwa warto zaopatrzyć się w profesjonalne płyny i spraye do dezynfekcji.

Higiena miejsc intymnych jest niezwykle istotna w życiu erotycznym. Aby ułatwić Wam jej utrzymywanie na najwyższym poziomie, przygotowaliśmy bardzo duży wybór środków przeznaczonych do tego celu. Są to specjalne żele intymne dla kobiet i mężczyzn, działające bakteriobójczo, ale również chroniące naturalną florę bakteryjną miejsc intymnych. Czy warto stosować przedstawione tutaj środki higieny w miejsce klasycznych mydeł i żeli do kąpieli? Zdecydowanie tak. Jednym z tego powodów jest specjalny skład tych produktów, w których nie znajdziemy groźnych dla zdrowia parabenów oraz innych składników syntetycznych, niekorzystnie wpływających na skórę i poziom higieny. Polecamy również dedykowane środki nawilżające oraz czyszczące i przeznaczone do dezynfekcji gadżetów erotycznych, wykonanych z różnych gatunków materiałów. Korzystając z nich, możecie jeszcze łatwiej i jeszcze skuteczniej czyścić swoje sex zabawki, usuwając z nich ewentualne zarazki i bakterie oraz utrzymując w znakomitej czystości.

Skuteczne odkażanie produktów erotycznych

Istnieją dwa rodzaje preparatów do dezynfekcji, są to płyny oraz spraye. Różnica między tymi dwoma polega na rodzaju rozproszenia cieczy dezynfekującej i sposobu jej naniesienia na powierzchnie zabawki erotycznej. Każdy z nich zawiera w swoim składzie skuteczne substancje, które działają bakteriobójczo, ale również wiruso oraz grzybobójczo. Płyny i spraye do dezynfekcji nie zawierają alkoholu, więc są delikatne i opierają się na nieco bardziej skutecznych substancjach odkażających. Niektóre z nich opierają się na naturalnych składnikach, które również mają skuteczne właściwości dezynfekujące. Obecnie takie naturalne preparaty są niezwykle pożądane, gdyż naturalny skład kojarzy się z jeszcze większą dozą bezpieczeństwa. Poza tym oprócz składników odkażających w składzie można odnaleźć liczne substancje pielęgnujące, które dodatkowo ograniczają negatywny wpływ na strukturę powierzchni produktów erotycznych, a wręcz przeciwnie pozytywnie wpływają na jej żywotność. Płyny do czyszczenia produktów erotycznych są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy szybka aplikacja i w kilka sekund produkt jest czysty i gotowy do kolejnego zastosowania.

Nie tylko do dezynfekcji zabawek erotycznych

Spraye do czyszczenia produktów erotycznych mają również inne zastosowanie. Otóż niektóre z nich można użyć do odświeżenia okolic intymnych przed stosunkiem. Niekiedy nie ma możliwości skorzystania z toalety, np. podczas podróży i wtedy najlepszym rozwiązaniem staje się zaopatrzenie się w płyn do dezynfekcji. Skład tych produktów jest tak dostosowany, aby nie podrażniał delikatnej skóry miejsc intymnych. Niwelują przykry zapach oraz usuwają wszelkie drobnoustroje, co wpływa na komfort odbytego stosunku. Spraye do dezynfekcji mają również bardziej kieszonkowe gabaryty, w kształcie długopisu, co sprawia, że są dyskretne i mieszczą się w każdej torebce. Poza tym płyny do czyszczenia produktów erotycznych doskonale spisują się do dezynfekcji innych powierzchni jak np. deska klozetowa, która jest stolicą licznych patogenów. Ten fakt można wykorzystać podczas wyjazdów, gdzie często jesteśmy zmuszeni do korzystania z publicznych toalet.

Bezpieczne płyny do czyszczenia gadżetów erotycznych

Wszystkie płyny do czyszczenia produktów erotycznych mają bezpieczny i przebadany skład. Nie posiadają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan wszelkich akcesoriów erotycznych oraz stan zdrowia użytkownika. Posiadają odpowiednie pH oraz eliminują 99.9% drobnoustrojów. Sam sposób aplikacji jest bardzo komfortowy, co sprawia, że można z nich korzystać w niemalże każdym miejscu. Dają gwarancję czystości i możliwość odbycia stosunku płciowego w każdym możliwym miejscu. Dodatkowo wszelkie produkty erotyczne są odpowiednio zdezynfekowane, co jest jednym z kroków do odpowiedniego ich przechowywania do następnego zastosowania.