WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Wzierniki analne i waginalne

Wśród akcesoriów do tak zwanego medical play szczególną popularnością cieszą się różnego rodzaje rozszerzacze i wzierniki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne wzierniki waginalne znane z gabinetów ginekologicznych, jak i specjalne wzierniki analne o kształcie umożliwiającym bezpieczne umieszczenie ich w odbycie.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Medical play

W dzieciństwie lubiłeś bawić się „w doktora”? Jeśli tak, może warto już dziś wrócić do zabaw z przeszłości, ale w nieco innym wydaniu? Co jest najważniejszym narzędziem pracy każdego ginekologa? Oczywiście wziernik. W naszej ofercie również można znaleźć wzierniki dostępne w wielu ciekawych modelach, kształtach, wielkościach i kolorach. Są to wzierniki pochwowe i analne, przeznaczone do różnych zastosowań. W zabawach BDSM wzierniki pełnią bardzo ważną funkcję, pozwalając m.in. lepiej poznać anatomię budowy pochwy lub anusa. Stosowanie wzierników z naszej oferty jest łatwe i bezpieczne. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, ponadto nie sprawiają problemów z utrzymaniem czystości. Korzystając z naszych dedykowanych środków do dezynfekcji, można w kilkanaście sekund doprowadzić wziernik do czystości i przygotować go do przechowania. Które wzierniki naszym zdaniem są najlepszym wyborem? Oceniając to po częstotliwości zamówień klientów, największą popularnością cieszą się trwałe wzierniki z nierdzewnej stali szlachetnej.

Medical play to gałąź BDSM, którą można określić jako "zabawa w doktora dla dorosłych". Wiąże się z wykorzystaniem takich akcesoriów jak pasy, igły (można spotkać się wręcz z needle play, artystyczną formą zabawy tego typu, polegającą na tworzeniu wzorów na ciele poprzez wbijanie w skórę igieł do strzykawek, co wbrew pozorom, przy odpowiedniej technice, jest bezpieczne i niezbyt bolesne), specjalne meble takie jak fotele ginekologiczne, a także wzierniki i rozszerzacze. 

Dzięki nim możesz zajrzeć w głąb ciała drugiej osoby, poznać jej budowę i przygotować ją do rozmaitych erotycznych tortur.

Wzierniki do BDSM

Wzierniki, które znajdziesz w naszym sklepie idealnie nadają się również dla początkujących miłośników tego fetyszu. W każdym modelu możesz łatwo regulować rozwarcie łyżek, dzięki czemu można stopniowo przyzwyczajać się do wywoływanych przezeń doznań oraz dopasować rodzaj badania do Waszej fantazji. 

Dodatkowo wzierniki do BDSM posiadają specjalne hamulce, które pozwalają na realizację bardziej skomplikowanych scenariuszy "zabawy w doktora". 

Pamiętaj jednak, by w przypadku bólu czy dyskomfortu innego niż typowe dla korzystania z tego rodzaju akcesoriów uczucia rozpierania, natychmiast wyjąć wziernik. 

Najważniejsze w medical play jest bezpieczeństwo. Dlatego dostępne w naszej ofercie wzierniki waginalne i analne do BDSM są wykonane wyłącznie z wytrzymałych materiałów, które łatwo jest utrzymać w czystości za pomocą specjalnych płynów do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów erotycznych, które również znajdziesz w naszym sklepie. 

Stosowanie wziernika zgodnie z instrukcją oraz przy zachowaniu komunikacji między partnerami jest łatwe i niestwarzające ryzyka urazów. Należy przy tym pamiętać o stosowaniu lubrykantów - w zależności od upodobań, mogą być to zarówno żele na bazie wody, jak i silikonowe.

Wzierniki erotyczne

Akcesoria do medical play są szczególnie popularne wśród osób fantazjujących o wizytach lekarskich oraz mniej lub bardziej inwazyjnych badań. Niektóre narzędzia wyglądają dość groźnie i surowo, pobudzając wyobraźnię. Jest to doskonała propozycja lubiących dominację oraz uległość i podporządkowanie, jak i marzących o dokładnym oglądaniu ludzkiego ciała. Pozwalają zajrzeć w zakamarki ciała, które w normalnych warunkach nie są dostępne, zaspokajając zarazem naturalną ciekawość świata i ludzkiej anatomii. 

Dzięki klasycznym wziernikom możesz dokładnie obejrzeć wnętrze pochwy. Przydają się nie tylko przy zabawach nawiązujących do medycyny, ale różnych praktyk BDSM. Na szczególną uwagę zasługują modele rozwierające się na boki - dają doskonały dostęp do punktu G, a także pozwalają wyeksponować ujście cewki moczowej. Dzięki temu łatwiejsze staje się jej stymulowanie oraz korzystanie z dilatorów.

Akcesoria służące do zabaw medycznych mają styczność z wyjątkowo delikatnymi i wrażliwymi częściami ludzkiego ciała. Głęboka penetracja może także potencjalnie sprzyjać różnego rodzaju urazów. Dlatego dostępne w naszym sklepie wzierniki waginalne i analne do BDSM są wykonane wyłącznie z bezpiecznych materiałów, takich jak stal chirurgiczna lub atestowane tworzywa dopuszczone do kontaktu z błonami śluzowymi. Są one hipoalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto można z nich bez problemu korzystać podczas prysznica czy kąpieli. 

Konstrukcja z zaokrąglonymi końcówkami ułatwia wprowadzenie ich do wnętrza ciała i pozwala na uniknięcie skaleczeń. Dodatkowo wymiary wzierników oraz maksymalne rozwarcie dopasowane są do przeciętnej budowy ciała, dzięki czemu są odpowiednie dla zdecydowanej większości osób.

Mimo to należy korzystać z nich ze szczególną ostrożnością, podobnie jak w przypadku innych praktyk BDSM.