WITAMY WIOSNĘ -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.04.2024

close
Filtruj według

Marka

Tryb pracy

Cena

15,00 zł - 315,00 zł

Koraliki analne

Koraliki analne to czysta przyjemność w najprostszym wydaniu. Intensyfikują doznania i dostarczają niesamowitych wrażeń podczas powolnego ich aplikowania. Służą do stymulacji analnej i są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jeśli maksymalizować rozkosz, to tylko z nimi!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Czym są koraliki analne

Koraliki analne to najprostszy ze wszystkich gadżetów. Jest to przyrząd służący do wewnętrznego masażu kinetycznego odbytu. Koraliki analne występują w różnych wielkościach, przy czym największe znaczenie ma ich długość oraz średnica. Zależnie do modelu, koraliki analne mogą zawierać od kilku do nawet kilkunastu koralików o różne wielkości. Pierwszy z nich, inicjujący wkładanie do odbytu ma najmniejszą wielkość. Każdy kolejny stopniowo się powiększa, rozszerzając anus. Koraliki wyposażone są ponadto w praktyczny uchwyt, ułatwiający penetrację oraz wyjmowanie koralików. Aby gadżet nie podrażniał delikatnych części ciała, wykonany jest albo z silikonu medycznego, albo ze specjalnych odmian twardszego tworzywa sztucznego. Pamiętać również należy o tym, że w razie problemów lub innych trudności z aplikacją gadżetu, można go nawilżyć dowolnym lubrykantem na bazie wody.

Nasz sex-shop posiada w sprzedaży koraliki analne w bardzo dużej ilości modeli i wzorów. Są to zarówno koraliki elastyczne, jak i nieco bardziej sztywne. W zależności od preferencji można wybrać najbardziej dopasowany do siebie gadżet, nie martwiąc się o jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Jak działają koraliki analne

Na czym ma polegać przyjemność ze stosowania koralików analnych? Przede wszystkim na masowaniu mięśni, wyścielających kanał odbytu. Każdy z okrągłych koralików delikatnie uciska mięśnie, powodując niewielkie tarcie podczas przesuwania. Stopniowo zwiększające się rozmiary wywołują coraz większy nacisk, co z kolei poprawia intensywność doznań. Koraliki analne mogą być gadżetem używanym solo podczas masturbacji, jak również stać się ciekawym dodatkiem i urozmaiceniem do dłuższych zabaw seksualnych. Tak samo jak w przypadku wielu innych gadżetów, również i tu należy pamiętać o starannej higienie. Regularne mycie i dezynfekowanie koralików analnych jest konieczne, aby nie dopuścić do rozmnażania się bakterii kałowych, jak również nie doprowadzić do przeniesienia obcych bakterii do wnętrza ciała. Do dezynfekcji najwygodniej jest użyć dedykowanych środków, które również posiadamy w sprzedaży.

Rodzaje koralików analnych

Plastikowe koraliki analne - to najczęściej spotykany rodzaj kulek. Atrakcyjna idzie w parze z dość dobrym wykonaniem. Kulki wykonane z plastiku nie uczulają użytkowników a zapewniają ciekawe doznania i potęgują je. 

Stalowe kulki analne - idealnie gładkie i proste w aplikacji. Niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Zwykle są ze sobą połączone sznurkiem, przed zakupem tego rodzaju kulek należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania. 

Silikonowe koraliki analne - są mocno elastyczne, co czyni je idealnymi dla osób początkujących. Wykonane z silikonu medycznego nie zawierają składników alergizujących. 

Koraliki analne z wibracjami - kulki, które fundują znacznie bardziej intensywne doznania. W środku kryją jeszcze mniejsze kuleczki, które przyjemnie wibrują podczas ruchów. Ten rodzaj kulek może mieć również wbudowany wibrator zasilany na baterie bądź kabel USB.

Kulki i koraliki analne czym się różnią?

Jeśli zastanawiasz się, czy korzystniej będzie wybrać koraliki, czy może kulki analne, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Koraliki są mniejsze niż kulki analne, a co za tym idzie rekomendowane osobom początkującym, które nie miały styczności z tego rodzaju zabawkami. Zazwyczaj cechują się też większą miękkością i mniejszym obwodem. Pozwalają stopniować głębokość penetracji i mieć nad nią kontrolę. Pamiętaj, by nie wybierać koralików połączonych ze sobą sznurkiem. Po skończonej zabawie sznurek niezwykle ciężko umyć, przez co staje się siedliskiem bakterii. Zwróć również uwagę na materiał i wybierz takie; wykonane z silikonu medycznego, które nie alergizują. 

Używać samodzielnie czy w parze?

Zabawką analną z powodzeniem można rozkoszować się samemu, ale w tym przypadku ogranicza Was tylko wyobraźnia i fantazja. Niezwykłe rezultaty można osiągnąć używając koralików we dwoje, zwłaszcza jeśli partner jest otwarty na całkiem nowe doświadczenia i chce podziękować rutynie w łóżku. Podczas tradycyjnego stosunku waginalnego kulki można umieścić w otworze analnym i cieszyć się rozkoszą płynącą z podwójnej penetracji. Stymulacja analna to korzyść dla Ciebie i partnera, który jest w stanie wyczuć strukturę kulek przez cienkie ścianki pochwy.

Mężczyzna również może używać kulek analnych podczas stosunku celem jego uatrakcyjnienia. Odpowiednio zaaplikowane drażnią strefy erogenne zlokalizowane wokół prostaty i stymulują erekcję. Koralików bądź kulek można używać również podczas seksu oralnego. Mężczyźnie da to możliwość dominacji, kobiecie zaś wspaniały orgazm.

Jak używać koralików analnych?

Przede wszystkim od najistotniejszej kwestii. Żadne zabawy analne ani waginalne nie będą przyjemnością bez odpowiedniego nawilżenia. Zatem najlepiej będzie jeśli zaopatrzysz się w lubrykant, ponieważ odbyt w żaden sposób się sam nie nawilży. Zanim przystąpisz do właściwych czynności zainwestuj w lubrykant przeznaczony specjalnie do seksu analnego. Następnie delikatnie wprowadzaj koraliki do odbytu. Jeśli wcześniej nie miałaś z tym do czynienia, nie wkładaj całej zabawki na raz. Wykonuj rytmiczne ruchy góra-dół, poddaj się rozkoszy. W czasie gdy koraliki są zaaplikowane w odbycie, można z powodzeniem odbywać stosunek oralny, lub waginalny. Koraliki drażniąc delikatnie ujście będą potęgowały doznania. W przypadku mężczyzn koraliki bądź kulki analne sprawdzą się nawet jako środek terapeutyczny w przypadku kłopotów ze wzwodem. Stymulujące prostatę koraliki wzmocnią erekcję Twojego partnera.

Pamiętaj, by po skończonej zabawie umyć zabawkę wodą z mydłem, bądź płynem dedykowanym do zabawek erotycznych. Jest to niezbędne by nie rozwijały się bakterie.