WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close
Filtruj według

Marka

Rodzaj

Cena

30,00 zł - 405,00 zł

Kajdanki BDSM

Lubisz czuć się skrępowana, kiedy Twoim ciałem zajmuje się partner? A może w swoich zabawach BDSM brakuje Wam gadżetów, które pomogą w skrępowaniu ruchów drugiej osoby? Jeśli tak, mamy coś odpowiedniego dla Waszych potrzeb. Przedstawiamy niezawodne i bardzo silne kajdanki do krępowania rąk i nóg partnera. Zapomnij o plastikowych kajdankach, które można rozpiąć użyciem niewielkiej siły. Korzystaj w sypialni z kajdanek stalowych, mocnych i możliwych do otwarcia wyłącznie dołączonym do nich kluczykiem. Posiadamy w sprzedaży zarówno profesjonalne kajdanki BDSM do krępowania rąk, nóg, jak również zestawy połączone grubym łańcuchem. Atrakcyjne ceny naszych kajdanek sprawiają, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym, można być pewnym szybkiej dostawy, a także dyskretnego opakowania.

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-24 z 109 pozycji

Erotyczne kajdanki BDSM

Po wysokiej jakości kajdanki BDSM na ręce i nogi coraz częściej sięgają osoby doskonale znające estetykę tej dziedziny bliskości erotycznej oraz wrażenia płynące z zaznawania tego typu rozkoszy. Coraz większe zainteresowanie kajdanki budzą wśród par, które czują potrzebę odmiany w alkowie i myślą o wprowadzenie elementu zniewolenia w relacji łóżkowej.

Nie ma nic złego w tym, że gadżety służące krępowaniu rąk czy nóg kojarzą się z uległością i manifestacją władzy. BDSM to w końcu aktywność nie dla każdego, właśnie ze względu na to, że kajdanki BDSM mają w większości przypadków za zadanie unieruchomić partnera/partnerkę. W przeciwieństwie do wyposażenia policyjnego czy średniowiecznych urządzeń do tortur zapewniać mają przede wszystkim przyjemność. Rozpalają namiętność pomiędzy kochankami i mogą dosłownie zbliżać i łączyć.

Erotyczne kajdanki są z jednej strony gadżetem, a z drugiej ozdobą, dzięki której gra wstępna lub seks w klimacie BDSM nabiera nowej jakości. Bondage przestał być symbolem wyuzdania; podobnie kajdanki BDSM przybrały formę produktu atrakcyjnego także pod względem wizualnym. Godziny spędzone w sypialni służą odkrywaniu własnego ciała, a zaspokoić pragnienia pozwala asortyment butiku erotycznego, oferującego między innymi stylowe kajdanki. Nietrudno znaleźć tu ostre modele, ale również pod dostatkiem jest kajdanek BDSM o nieco biżuteryjnym sznycie.

Z czego są wykonane kajdanki BDSM?

Sex-shop jest idealnym miejscem do nabycia biżuterii erotycznej. Wśród biżuterii coraz częściej wlicza się kajdanki BDSM. Wynika to z ich gustownego wyglądu. Niegdyś służyły jedynie do krępowania; dziś coraz częściej rozpalają zmysły dzięki designowi. Kajdanki BDSM to gadżet, który umożliwia krępowanie partnera/partnerki na naprawdę wiele sposobów. Jednak zanim przejdziemy do omówienia korzystania z kajdanek, to warto przyjrzeć się ich konstrukcji, gdyż opcji do wyboru jest kilka.

Metalowe kajdanki BDSM - Wykonane z bezpiecznych dla organizmu metali kajdanki budzą jednoznaczne skojarzenie z ostrym seksem. Dwie mocne obręcze są tu zawsze połączone twardym, także metalowym łańcuszkiem, a ich odpięcie umożliwia jedynie dołączony do zestawu kluczyk. Podniecające obie strony zniewolenie i poczucie niebezpieczeństwa można dzięki nim odczuć naprawdę mocno. Jest to propozycja dla par, które nie obawiają się także ''pamiątek'' po igraszkach z krępowaniem. Mają one tendencję do wbijania się i drażnienia skóry w trakcie intensywnej zabawy. Twardy surowiec często pozostawia wobec tego otarcia czy siniaki. Jeżeli jednak takie efekty uboczne jak ból i zranienia skóry są Wam obojętne – możecie spróbować kajdanek BDSM z metalu. Zwróćcie jednak szczególną uwagę na ich regulację, która pozwala perfekcyjnie dopasować gadżet do obwodu przegubów kończyn.

Skórzane kajdanki BDSM - to opcja wizualnie nadal ścisłe związana z estetyką BDSM. Wykonane ze skóry naturalnej, bądź ekoskóry obręcze równie doskonale krępują ręce, co kajdanki metalowe. Elementy skórzane łączy najczęściej łańcuszek, choć istnieją również wersje tego gadżetu z karabińczykami. Można je swobodnie rozdzielać i zmieniać ich długość przy pomocy koluszek i łańcuchów oraz szerokość dzięki klamrom. Mogą być całkiem wąskie niczym kajdanki metalowe, mogą też liczyć kilka centymetrów szerokości. W przeciwieństwie do kajdanek metalowych kajdanki skórzane posiadają także alternatywę w postaci zapinania na rzep. Znacznie łatwiej jest się z nich wyswobodzić, aczkolwiek ich wygląd nadal dodaje pikanterii aktywnościom, którym towarzyszą. Określić je można jako połączenie ostrości seksu BDSM z wdziękiem biżuterii. Typową barwą używaną do ich tworzenia jest czerń części zakładanych na dłonie czy ręce i srebro pozostałych elementów. Nie jest to jednak jedyna z dostępnych opcji.

Miękkie kajdanki BDSM - Rozumiemy, że umiłowanie do niestandardowych zabaw nie musi równać się przyjemności płynącej z krepowania. Dla uzyskania efektu zniewolenia jednak przy zwróceniu szczególnej uwagi na estetykę i bezpieczeństwo warto przyjrzeć się kajdankom wykonanym z miękkich materiałów. Pełnią rolę przede wszystkim ozdobną. Ich podstawa może być metalowa czy skórzana; częściej jednak twórcy sięgają po plastik czy nawet jedwab. Najbardziej charakterystyczną cechą jest obecność piórek, tiulu, wstążeczek i nadruków. Z pewności pozostawiają największe pole manewru pod względem estetycznym, gdyż występują nie tylko w ognistym czerwonym kolorze, ale także w wielu innych. Są wielbione przez klientów za delikatność i bezproblemowe użytkowanie. Bywają często nadającym szyku lub nawet zabawnym dodatkiem do seksu. Dedykowane są osobom, które chciałyby spróbować tego typu uległości partnerowi, jednak pragną przy tym zachować pełen komfort estetyczny. Pełnią bowiem funkcję stricte ozdobną i dają opcję wyswobodzenia się z ich uścisku szybko i bez konsekwencji.

Rodzaje kajdanek BDSM

Kajdankowe fetysze należą do jednych z najczęstszych i zapewne dotyczą także Ciebie. Skrępowanie drugiej osoby jest podniecające zarówno dla uległego/uległej, jak i dominującej/dominującego. Należy zadbać o to, by używany sprzęt żadnemu z uczestników nie zrobił nieplanowej krzywdy. W związku z powyższym wybór kajdanek na ręce i nogi lub zestawów BDSM należy skonsultować ze swoimi potrzebami oraz rzecz jasna z partnerem/partnerką. Wśród kajdanek można wyróżnić:

Kajdanki BDSM na ręce - służą do krępowania rąk. Choć wydaje się to oczywiste, to jednak sposobów na ich skrępowanie jest naprawdę wiele. Z ich pomocą możecie przypiąć się do krzesła lub barierki łóżka. Możecie spiąć ręce z przodu lub z tyłu. Dzięki dodatkowym akcesoriom możliwe jest na przykład unieruchomienie rąk na wysokości ud przy użyciu służących do tego pasów.

Kajdanki BDSM na nogi - mogą być połączone łańcuszkiem, ale najczęściej spotyka się kajdanki niepołączone ze sobą. Wynika to z opcji ich wykorzystania. Tutaj bowiem możecie przypiąć jedną z osób do ramy łóżka z szeroko rozstawionymi nogami lub włączyć do zabawy drążek rozporowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by złączyć nogi krótkim łańcuchem dopinanym do kajdan. Mają wobec tego nie tylko krępować, ale pozwalać na modyfikację rozstawienia nóg.

Kajdanki BDSM na ręce i nogi – tego typu gadżet stworzono z myślą o przypięciu go na przeguby dłoni i oraz w okolicy kostek. Możecie dzięki temu swobodnie modyfikować odległość kończyn od siebie czy realizować inne fantazje, które ułatwiają dodatki typu pasy, łączniki, łańcuchy.

Jakie kajdanki BDSM wybrać na początek?

Lubimy konkrety, dlatego nie będziemy rozwodzić się nad wadami i zaletami bondage'u czy zasadnością użycia kajdanek. Chcąc jednak odpowiedzieć na pytanie ''Jakie kajdanki BDSM wybrać na początek?'' musimy poprosić o połączenie sekcji mówiących o surowcach, z których wykonane są kajdanki z sekcją opisującą ich rodzaje. Poszukiwanie kajdanek BDSM należy bowiem rozpocząć od określenia motywów, jakie kierują chęcią włączenia tego gadżetu do zabaw erotycznych.

Chęć jedynie eksperymentowania lub nadania wizualnej ostrości seksowi zaspokoją kajdanki miękkie. Zachwycają designem i nie pozostawiają przy tym śladu po bondage'u. Są uwielbiane przez osoby, które rozpoczynają erotyczne gierki w stylu BDSM. Nieco odważniejsze skórzane kajdanki pozwalają wczuć się w lekko niebezpieczny klimat. Wybierają je pary, które mają już większe doświadczenie w krępowaniu i które włączają tę aktywność do standardów zachowań erotycznych. Niebezpieczne z wyglądu, jednak niemal całkowicie bezpieczne w użyciu kajdanki BDSM metalowe to opcja dla osób, dla których bycie uległym nie wyklucza skutków ubocznych, które pozostawiają kajdanki z twardego tworzywa.

Podobnie jak nie każdy lubi truskawki, tak samo nie każdemu do gustu przypaść może krępowanie konkretnym modelem kajdanek lub ta forma seksu w ogóle. Warto wobec tego podeprzeć nowe doświadczenie wskazówkami zebranymi na podstawie doświadczeń osób, które z BDSM są na bieżąco. Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować je ze swego rodzaju lekkością i w zaciszu sypialni wypróbować kilka modeli i różne metody spięcia.