WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close
Filtruj według

Marka

Cena

30,00 zł - 120,00 zł

Kneble BDSM

Kneble to idealne, ponadczasowe gadżety zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników klimatu BDSM. Idealnie sprawdzą się zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Oferujemy kneble w różnorodnych rozmiarach i kształtach, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu bez stresu można swobodnie oddać się seksualnym zabawom.

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-24 z 39 pozycji

Erotyczne kneble do ust

Nie lubisz kiedy ktoś za dużo mówi? A może chcesz przejąć pełną kontrolę nad sytuacją w sypialni? Niezależnie od tego, jaki masz powód, kneble erotyczne to gadżet, który może bardzo urozmaicić wasze życie intymne. Kneble są powszechnie stosowanymi gadżetami w zabawach BDSM. Ich zadaniem jest uniemożliwienie wydawania dźwięków osobie skrępowanej. Jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia i życia, wykonane z materiałów niepowodujących alergii oraz niezawierających mniejszych elementów, mogących odpaść i zostać połknięte. W sprzedaży posiadamy kneble różnego rodzaju, począwszy od tekstylnych, poprzez skórzane, aż po kneble zbudowane ze specjalnej kulki, zamocowanej do regulowanego pasa. Kneble BDSM są gadżetem bardzo uniwersalnym i dającym wiele możliwości stosowania. Ich użycie zwiększa stopień ekscytacji i może być następnym krokiem do maksymalnej uległości. Jeżeli chcecie zakupić najwyższej jakości kneble renomowanych firm, które zapewnią długi i niezawodny czas użytkowania, polecamy gadżety BDSM z oferty naszego sklepu internetowego.

Do czego służą kneble erotyczne?

Mówiąc najbardziej wprost - po prostu do kneblowania uległego partnera lub partnerki. Każdy fan dominacji wie, jak bardzo podniecający może być sam moment kneblowania partnera, oraz w drugą stronę - jak bardzo może podniecać wstęp do bycia kompletnie zdominowanym. Istnieje wiele osób, które mocno podnieca, gdy seksualny partner głośno jęczy z rozkoszy. Jest jednak również bardzo dużo tych, którzy uwielbiają widzieć rozkosz na twarzy partnerki, przy jednoczesnym braku możliwości głośnego krzyczenia. Gdy czujemy ogromną przyjemność przy jednoczesnej ograniczonej możliwości głośnego wyrażania tego, nasza ekspresja seksualna rozchodzi się w różnych kierunkach. Ciało staje się bardziej wrażliwe na bodźce, próg bólu znacząco się podnosi, a osoba dominująca przejmuje pełne prowadzenie seksualnych zabaw.

Osoba, która nie może powiedzieć na głos tego czego chce, która się ślini i delikatnie dusi, jednoznacznie kojarzy nam się z bezwzględnym poniżeniem. Kneblowanie tak silnie pobudza wyobraźnię, że nie trzeba wykorzystywać go jedynie podczas stosunku. Sex zabawki dają nieskończone pole dla seksualnej wyobraźni; sesje zdjęciowe, odgrywanie ról poza łóżkiem i wiele innych wariacji dotyczących dominacji przy odpowiednim uciszeniu partnera ma ogromne szanse na powodzenie.

Jak używać knebli BDSM?

Osoba zakneblowana ma mocno ograniczone możliwości werbalnego komunikowania się z partnerem, dlatego warto przed rozpoczęciem seksualnych zabaw przemyśleć i wspólnie ustalić innego rodzaju hasło bezpieczeństwa. Może to być gest, może być jakiś konkretny dźwięk. Możliwości jest bardzo dużo, a ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Idealnie sprawdzą się w połączeniu z kajdankami, czy innymi metodami ograniczania ruchu.

Większość knebli utrudnia oddychanie, co oczywiście nie jest skutkiem ubocznym, a celowym działaniem. Jeśli jednak osoba uległa ma problemy z płucami, atakami paniki, bezdechem etc., warto poszukać knebli, które gwarantują swobodny przepływ powietrza. Nie są one mniej podniecające, osoba zdominowana nadal nie ma możliwości werbalnego komunikowania się, lecz nie musi czuć strachu przed ewentualnymi negatywnymi skutkami dla zdrowia, co pozwala się zrelaksować i odczuwać jeszcze większą przyjemność z zabaw erotycznych.

Warto pamiętać o odpowiedniej pozycji. Poza tym, że kneble utrudniają oddychanie, zaburzają też normalne przełykanie śliny, przez co osoba zdominowana może w ustach mieć bardzo wiele płynów. Jeśli dobierze się pozycję, które uniemożliwia swobodne odpluwanie może dojść do zakrztuszenia się, które - ze względu na przedmiot znajdujący się w ustach - może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Włączenie knebli BDSM do swoich zabaw wymaga znajomości podstawowych zasad ich stosowania. Przed pierwszym razem zaleca się dokładne przeczytanie informacji na opakowaniu, oraz w razie potrzeby można jeszcze trochę poszperać w internecie. Stosowanie knebli nie jest bardzo trudne, lecz niektóre rzeczy mogą po prostu nie być dla nas oczywistymi, jeśli dopiero debiutujemy. 

Kneble BDSM rozbudzają wyobraźnię

Idealnie sprawdzą się przy zabawach erotycznych na przykład w doktora lub w porwanie czy gwałt. Nie wszystkie kneble są utrzymywane w typowej dla klimatu BDSM czarno-skórzanej estetyce. Jeśli kręci nas estetyka nawiązująca do niewinności czy lolitkowatości, warto rozejrzeć się za uroczymi, różowymi kneblami, lub tymi przypominającymi smoczki dziecięce. 

Każdy fan klimatu BDSM na pewno doskonale zna korzyści płynące ze stosowania knebli podczas seksu. Jednak kneble BDSM nie powinny być zarezerwowane wyłącznie dla osób, deklarujących się jako te "w klimacie". Nie ma niczego złego w tym, by od czasu do czasu, nawet w standardowym seksie, spróbować zdominować partnera. A nuż okaże się, że takie klimaty was kręcą? Warto chociaż raz spróbować seksu lub samych zabaw erotycznych połączonych z kneblowaniem. Na pewno nie będziecie rozczarowani.