WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close
Filtruj według
Wyczyść filtry

Marka

Tryb pracy

Cena

90,00 zł - 255,00 zł

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Icicles dilda i korki analne ze szkła

Dildo to jeden z najprostszych i najchętniej kupowanych gadżetów erotycznych. W odróżnieniu od wibratorów i masażerów nie posiada żadnych mechanicznych i ruchomych elementów. Szklane dilda Icicles są w całości wykonane z bezpiecznego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Przypadkowy upadek nawet z dużej wysokości, nie powoduje uszkodzenia gadżetu ani powstania na nim ostrych krawędzi lub odprysków. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których szklane dilda Icicles są tak chętnie kupowane.

Szklane dilda Icicles

O firmie Icicles być może wiele osób słyszało. Warto jednak przypomnieć, że jest to jeden z wiodących na świecie producentów gadżetów erotycznych. Firma specjalizuje się w dildach szklanych. Co istotnego można powiedzieć na temat jej produktów i co sprawia, że Icicles jest marką godną zaufania klientów na całym świecie?

Szklane dildo ręcznie dmuchane – proces produkcji gadżetów Icicles jest w całości nadzorowany i prowadzony przez ludzi. Pozwala to uzyskać wysoką jakość produktów, bez ryzyka przeoczenia ewentualnych niedoskonałości. Warto podkreślić również fakt, że wszystkie szklane dilda Icicles są ręcznie dmuchane. W praktyce oznacza to, że nie ma dwóch identycznych produktów. W czasach kiedy zdecydowana część światowej produkcji jest zautomatyzowana i zrobotyzowana, produkty ręcznie wytwarzane powinny cieszyć się znacznie większą sympatia i zaufaniem odbiorców. Tak również jest w przypadku dildo Icicles. Osoby, które zdecydują się na ich zakup, mogą być pewne, że podczas produkcji dołożono maksimum uwagi i zaangażowania, aby uzyskany produkt był wyjątkowy pod względem wyglądu, jakości i bezpieczeństwa.

Bezpieczne szklane dilda Icicles bez ftalanów – ryzyko związane z korzystaniem z gadżetów erotycznych nieznanego pochodzenia jest w dzisiejszych czasach bardzo wysokie. Wynika ono przede wszystkim ze stosowania niskiej jakości surowców. Bardzo często w ich składzie można odnaleźć groźne dla zdrowia i życia substancje, takie jak ftalany. Szklane dilda Icisles są ich pozbawione. Każde dildo Iciles zostało wyprodukowane wyłącznie z bezpiecznego szkła, z dodatkiem naturalnych minerałów, odpowiadających za uzyskanie koloru poszczególnych elementów. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że szklane dilda Icicles nie zagrażają zdrowiu i bez obaw mogą być stosowane przez osoby cierpiące na alergie i uczulenia.

Wodoodporne dilda Icicles – jedną z największych zalet szkła jest odporność na wodę. Nienasiąkliwe dilda Icicles bez obaw mogą być użytkowane zarówno w wannie, pod prysznicem, jak również w towarzystwie dużej ilości lubrykantów. Twarda oraz idealnie gładka powierzchnia ułatwia aplikację, oraz utrzymanie gadżetu w maksymalnej higienie i czystości. Aby mieć pewność, że dildo po użyciu jest wolne od zanieczyszczeń i bakterii, należy go zdezynfekować płynami antybakteryjnymi lub dedykowanymi środkami czyszczącymi.

Jak używać szklanych dild?

Dildo to jeden z tych gadżetów, które od zawsze rozpalały wyobraźnie i fantazje kobiet i mężczyzn. Bardziej tajemnicze niż wibratory, a jednocześnie oferujące większe spektrum zastosowań. Jakie jest zatem prawdziwe przeznaczenie tego typu gadżetów i jak należy ich prawidłowo używać.

Dopochwowe szklane dilda – duży wybór gadżetów Icicles pozwala wybrać dilda, które wiernie naśladują swoim kształtem i wielkością prawdziwego członka. Nadają się one idealnie do masażu pochwy od środka oraz stymulowania zewnętrznych narządów płciowych.

Analne szklane dilda – w ofercie nie brakuje również takich dildo, które są ciekawą wariacją na temat różnych kształtów i przedmiotów z życia codziennego. Przykładem mogą być szklane dilda Icicles naśladujące wyglądem kwiaty lub zwierzęta morskie. Za sprawą swojej niestandardowej budowy, wielkości i kształtu, znakomicie nadają się do zabaw analnych. Płynnie się rozszerzając, ułatwiają penetrację anusa, bez ryzyka wywołania bólu lub dyskomfortu.

Jak dbać o szklane dilda Icicles

Osoby, które zdecydują się na zakup szklanych dildo Icicles, nie muszą obawiać się żadnych trudności związanych z ich użytkowaniem. Jak już wspomnieliśmy na początku, każde dildo jest wykonane z bezpiecznego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Dildo należy przed i po każdym użyciu dokładnie oczyścić. Można go przechowywać m.in. w szufladzie schowanym między ubraniami, jak również jakimkolwiek pudełku kartonowym. Aby zwiększyć przyjemność płynącą z użytkowania dilda i maksymalizować bodźce fizyczne, można przed użyciem umieścić dildo w lodówce. Schłodzony gadżet będzie jeszcze skuteczniej stymulować zakończenia nerwowe, przyspieszając osiągnięcie rozkoszy. Szklane dilda Icicles można również ogrzać, np. poprzez zanurzenie w ciepłej wodzie.

Co odróżnia szklane dilda Icicles od konkurencji?

Przede wszystkim bogactwo wyboru. Patrząc na asortyment produktów Icicles, znajdziemy w nich zarówno anatomicznie ukształtowane gadżety, jak i te fantazyjnie wyprofilowane. Na ich powierzchni znajdują się różnego rodzaju wypustki, przetłoczenia oraz fałdki. Ciekawym produktem są anatomiczne dilda z pejczem oraz dildo w kształcie róży lub rybki. Innym powodem, zachęcającym do kupna szklanych dildo jest ich eleganckie opakowanie. Każdy gadżet jest bowiem fabrycznie umieszczony w estetycznym kartoniku. Zapewnia on maksymalną ochronę produktu w trakcie transportu i sprzedaży, jak również czyni z niego znakomitą propozycję intymnego prezentu na każdą okazję – walentynki, urodziny lub rocznicę znajomości.

Wszystkie szklane dilda Icicles dostępne w ofercie naszego sklepu, wysyłane są do naszych klientów jako dyskretnie i bezpiecznie zapakowane przesyłki. Dbamy zarówno o ich bezpieczeństwo w trakcie dostawy, jak i Waszą prywatność i dyskrecję. Na przesyłce nie umieszczamy żadnych oznaczeń, mogących wskazywać lub sugerować zawartość paczki. Oferowane produkty posiadamy na własnym magazynie, realizując ich wysyłkę natychmiast po otrzymaniu zapłaty. Pozwala nam to elastycznie i błyskawicznie reagować na Państwa potrzeby, stając się głównym dostawcą gadżetów erotycznych.