WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Pasy cnoty z elektrostymulacją penisa

Gwarantuje elektryzujące przeżycia, rozpala zmysły i intensyfikuje doznania – klatka na penisa do elektrostymulacji to gadżet erotyczny, który dba o jakość seksualnych uniesień, gwarantując każdemu z partnerów nieporównywalne z niczym doznania. Eksperymentujesz z ostrym seksem czy kręcą Cię szalone zabawy z członkiem? Zostań w tej kategorii i przekonaj się, jak trzymanie penisa pod kluczem (dosłownie!) może wzmagać podniecenie. 

Elektrostymulacja, chociaż kojarzona z bólem, charakterystycznym dla seksu BDSM, może być wykorzystywana już w trakcie gry wstępnej i może dostarczać wyłącznie przyjemności. Dedykowana również początkującym, najczęściej jest pierwszym krokiem do erotycznych eksperymentów. Zwłaszcza że bogaty wybór elektro zabawek pozwala stymulować kobiece i męskie ciała według indywidualnych potrzeb. Gadżety zwracają uwagę przemyślaną konstrukcją i pozostają w pełni kompatybilne z użytkownikiem, zapewniając pobudzające wibracje przez cały czas trwania miłosnych igraszek. 

Elektro seks wzniecił w Tobie pożądanie? Wykorzystaj rosnące podniecenie i sprawdź ofertę butiku erotycznego YourObsession. Męskie pasy cnoty z elektrostymulacją pobudzą Waszą wyobraźnię – a stąd już tylko krok do tego, żeby na dobre pożegnać rutynę.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Czy elektrostymulacja jest dla Ciebie? Sprawdź, czy prąd może podniecać!

Intensyfikuje doznania seksualne, wzmaga dotyk i wzmacnia orgazm – elektrostymulacja, chociaż gwarantuje ekscytujące przeżycia, wciąż budzi obawy. Zupełnie niesłusznie – prąd o niskim natężeniu jest bezpieczny, a systematyczne wyładowania, maksymalnie podniecające. Dedykowane elektro gadżety, używane z lubrykantami przewodzącymi impulsy, drażnią strefy erogenne, zwiększając ich wrażliwość na pieszczotę partnera albo partnerki. Zdaniem tych, którzy spróbowali, elektro seks pozwala rozładować napięcie, relaksuje i otwiera na nowe. Wyładowania na nagich ciałach kochanków (również w okolicach genitaliów) nie powodują bólu, niemniej, ze względu na swoją specyfikę, mogą być wykorzystywane w zabawach o charakterze BDSM. Miłośnikom dominacji i ostrego seksu szczególnie poleca się męskie pasy cnoty z elektrostymulacją. Zaprojektowane z myślą o wszystkich, których kręci ostra zabawa z członkiem, rozpalają zmysły jeszcze na długo przed rozpoczęciem zabawy. Nowoczesny design i starannie dobrane materiały bez wątpienia działają na wyobraźnię. Czy elektrostymulacja jest dla Ciebie? A jeśli tak, to dlaczego warto trzymać członka pod kluczem i poddać się dominacji kochanki? 

Elektro sex bez ograniczeń? Tak, jednak nie dla wszystkich

Elektro seks, wbrew powszechnej opinii kręci nie tylko miłośników ostrych zabaw. Już sama możliwość wykorzystania prądu o niskim natężeniu w trakcie miłosnych igraszek działa podniecająco również na tych, którzy dotychczas z elektrycznym mrowieniem nie mieli do czynienia. Niestety, jeśli szalone uniesienia mają dostarczyć obojgu partnerom wyłącznie przyjemności, elektro zabawki muszą być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, wskazanych przez producenta. 

Erotycznych zabaw z prądem powinni unikać ci, którzy zmagają się z problemami kardiologicznymi lub cierpią na padaczkę. Wyładowania na ciele kochanki albo kochanka będą niebezpieczne również w sytuacji, gdy posiada rozrusznik serca. Przeciwwskazaniem do elektro seksu jest także czas ciąży. 

Elektro zabawki są dla Ciebie? Pamiętaj, żeby nie używać ich powyżej klatki piersiowej i w okolicach serca. Każdorazowo należy korzystać z dedykowanego lubrykantu. Akcesorium nie tylko wpłynie na bezpieczeństwo igraszek, ale także – wzmocni towarzyszące im doznania. 

Pasy cnoty do elektrostymulacji – czym są zabawki, które pozwalają trzymać penisa pod kluczem?

Klatki na penisa z elektrostymulacją to elektro zabawki, zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy lubią ostre zabawy z członkiem. W seksie BDSM sprzyjają dominacji i pozwalają trzymać więźnia, dosłownie, pod kluczem. Starannie zaprojektowana klatka, została wyposażona w przewodniki, które, zależnie od inicjatywy kochanki, mogą powodować ból albo dostarczać przyjemności. Kłódkę może otworzyć wyłącznie właściciel kluczyka… 

W ofercie sex shopu YourObsession znajdziesz męskie pasy cnoty do elektrostymulacji, które zapewniają wyjątkowe doznania, również wzrokowe. Przeźroczyste klatki trzymają członka na wodzy, jednocześnie pozwalając oglądać go w całej okazałości. To ważne, zwłaszcza jeśli partnerkę podnieca dosłownie każda reakcja na wyładowania elektryczne (o których sama decyduje!). 

Klatka na penisa z elektrostymulacją najczęściej ma regulowany obwód – dzięki temu może być dopasowana do każdego rozmiaru, gwarantując mężczyźnie pełen komfort w trakcie igraszek. 

Męskie pasy cnoty do elektrostymulacji w sklepie erotycznym YourObsession

Pas cnoty z elektrostymulacją to gadżet erotyczny, który spełnia najbardziej szalone fantazje – nic zatem dziwnego, że cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Chociaż zalety elektro zabawki doceniają przede wszystkim amatorzy ostrego seksu i seksu BDSM, klatki na penisa do elektrostymulacji mogą być wykorzystywane również przez początkujących. Mając na uwadze potrzeby, oczekiwania i fantazje wszystkich klientów, zadbaliśmy, żeby w ofercie butiku erotycznego YourObsession znalazły się elektro klatki o różnym charakterze. Starannie wyselekcjonowany asortyment obejmuje:

- przeźroczysty pas cnoty z elektrostymulacją to propozycja dla kochanków, którzy przyjemność z elektro seksu chcą czerpać wszystkimi zmysłami. Klatka przez cały czas dominacji i dostarczania bólu lub przyjemności więźniowi, pozwala obserwować penisa. Zabawa wykonana z bezpiecznych, wysokojakościowych materiałów, dodatkowo pozwala na regulację rozmiaru – po to, żeby zabawa z członkiem była jeszcze bardziej podniecająca.

- złote i srebrne pasy cnoty z elektrostymulacją to solidnie wykonane i niezwykle efektowne zabawki erotyczne, gwarantujące maksymalną przyjemność z elektro seksu. W błyszczącej powierzchni klatki partnerka dostrzeże własne odbicie, a widoczna, kłódka, znajdująca się przy nasadzie członka, rozpali nie tylko jej wyobraźnię. 

- męski pas cnoty z elektrostymulacją i zaciskaczem jąder to zabawka, która ujarzmi najbardziej zbuntowanego kochanka. Kaganiec przewodzi impulsy elektryczne, które mogą być (zależnie od tego, czego chce dla Ciebie partnerka) źródłem bólu albo elektryzującej przyjemności. Regulowane rozmiary (zarówno klatki, jak i zaciskacza) pozwolą dopasować pas cnoty do Twojego członka. 

Klatka na penisa do elektrostymulacji – jak zaplanować zabawy z członkiem?

Męskie pasy cnoty do elektrostymulacji to zabawki, którymi możesz bawić się na długo przed tym, jak traficie do sypialni. Partnerka może uwięzić członka przed randką, dodatkowo opatrując klatkę specjalną karteczką. Zapominalskim proponujemy „ręce precz – ten więzień należy do…”. Dedykowane miłośnikom ostrego seksu, mogą być wykorzystywane również przez początkujących – zwłaszcza że każdy z proponowanych modeli ma możliwość wyjęcia funkcji e-stim. To dobry pomysł na pierwszy krok – bez zbędnego stresu wypróbujecie klatkę i zdecydujecie, czy chcecie posunąć się dalej.