Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Żele i olejki orgazmowe dla kobiet

Żele stymulujące orgazmowe to doskonała metoda na to, aby uczynić wyjątkowe momenty seksualnego zbliżenia jeszcze bardziej niezwykłymi. Żele nie tylko ułatwiają osiągnięcie orgazmu, ale potęgują też jego siłę i intensywność. Ich użycie zapewnia zmysłowe doznania i zupełną różnorodność odczuć.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Jak działają żele orgazmowe

Żele stymulujące orgazmowe oddziałują przede wszystkim na kobiecą łechtaczkę – poprawiają jej ukrwienie i, co się z tym wiąże, znacznie podnoszą jej wrażliwość na różnorakie bodźce. Dzięki temu użytkowniczka ma zapewnioną różnorodność odczuć – może odczuwać podniecające mrowienie, ale też pozornie tak różne doznania, takie jak zmysłowe chłodzenie czy ekscytujące, stopniowe rozgrzewanie. Ich użycie nadaje każdemu aktowi seksualnemu absolutnie niepowtarzalną zmysłowość, tylko kilka kropel powoduje, że kobiecy orgazm staje się zupełnie zniewalający i z niecierpliwością oczekuje się powtórki w przyszłości. Trudności w osiągnięciu orgazmu należą już do przeszłości – żele ułatwiają jego doznanie i znacząco zwiększają jego intensywność. Żele orgazmowe nie są intymne, a stymulujące, co powoduje, że dają one swojemu użytkownikowi wszystko, czego potrzebuje i nie odbierają mu samodzielności, a zwiększają jedynie moc doznań. Już kilka kropel żelu wystarczy, by wprowadzić akt seksualny na zupełnie nowe poziomy przyjemności.

Dla kogo przeznaczone są żele stymulujące

Żele polecane są przede wszystkim dla par, które chcą wprowadzić swoje życie seksualne na zupełnie nowe poziomy przyjemności. Pragną one zwiększenia intensywności swoich doznań i uczynienia momentów fizycznego zbliżenia jeszcze bardziej niepowtarzalnymi i niezwykłymi. Ale żele doskonale sprawdzą się także podczas aktu kobiecej masturbacji. Zapewnią one i znacząco ułatwią osiągnięcie odpowiedniego nawilżenia w oczekiwanym momencie. Zdecydowana większość użytkowniczek przyznała, że osiągnęła orgazm już w czasie testu!

Masz problemy z uzyskaniem orgazmu? Rozkosz seksualna przychodzi Ci z trudem? Z tego powodu wpadasz w coraz większe kompleksy i tracisz ochotę na sex? Możesz to zmienić bez potrzeby stosowania leków czy kosztownych wizyt lekarskich. W wielu przypadkach problem tkwi w niewystarczającym ukrwieniu zakończeń nerwowych, przez co są mniej podatne na bodźce zewnętrzne, czyli pieszczoty lub stymulowanie w czasie seksu. Stosując dedykowane żele stymulujące orgazm, o wiele łatwiej i szybciej osiągniesz spełnienie. Żele są bezpieczne dla ciała i zawierają wyłącznie naturalne składniki. Ich działanie polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych pod skórą, tak aby mogła przez nie przepływać większa ilość krwi. Stają się przez to delikatniejsze i bardziej czułe na wszelkiego rodzaju bodźce. Żele stymulujące orgazm dostępne są w wersji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Sprzedawane w poręcznych opakowaniach z aplikatorem, bardzo ułatwiają korzystanie, gwarantując bardzo dużą wydajność. Nie powodują alergii, są bezpieczne dla ciała i neutralne w swoim zapachu oraz smaku.

Używanie żeli stymulujących nie jest znakiem, że ma się kłopoty w osiągnięciu czegoś oczekiwanego, czy że momenty fizycznego zbliżenia pozostawiają wiele do życzenia. Żele orgazmowe nie są ostatnim kołem ratunkowym dla rozczarowanych i zmęczonych, a oznaką, że poszukuje się czegoś nowego, co mogłoby jeszcze dodatkowo wzbogacić momenty fizycznego zbliżenia, które może być zdecydowanie dłuższe i przyjemniejsze. Żele stymulujące znacząco mogą podnieść i wzbogacić intensywność kobiecych doznań, sprawią, że kochankowie wzniosą się na wyżyny swoich przyjemności. Jeśli chcesz zapewnić swojej dziewczynie bogatą gamę zmysłów, o których nawet nie śniła, nie czekaj i przekonaj się, że ładne słowa nawet w połowie nie umywają się do olśniewających efektów.

Jak używać żeli orgazmowych

Niewielką ilość żelu za pomocą dozownika należy nanieść w miejsce intymne. Produkt nie wymaga długiego oczekiwania na obiecane efekty, maść bardzo szybko wchłania się w pożądane miejsce i zwiększa jego wrażliwość, stymulując użytkownika i poprawiając intensywność doznań.

Aromat

Zapach żelów stymulujących do osiągnięcia kobiecego orgazmu to prawdziwa gama intensywnych i przyjemnych woni. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach kompozycje kwiatowe, owocowe i owocowo-kwiatowe cechują się posiadaniem przyjemnego aromatu jeszcze przed użyciem, którego woń stanie się jeszcze bardziej intensywna od momentu zastosowania i będzie przyjemnie odczuwalna także podczas stosunku.

Skład

Skład żeli stymulujących orgazmowych oparty jest na wodzie, wzbogacony aromatem pożądanych dodatków owocowych i kwiatowych, które zapewniają mu posiadanie niepowtarzalnego aromatu.

Marka

Współpracujemy jedynie z najbardziej uznanymi producentami towarów o przeznaczeniu intymnym i seksualnym, takimi jak LoveStim, Sensuva, Zestra czy Kama Sutra.