WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Elektrody do elektroseksu

Elektrostymulacja przenosi doświadczenia seksualne na nieosiągalny dotąd poziom. W czasie zbliżeń wybrana część ciała pobudzana jest prądem o niskim napięciu, co potęguje podniecenie i satysfakcję z odczuwanych bodźców. Przygotowaliśmy specjalną linię produktów dla osób chcących posmakować elektryzujących doznań. Do wyboru są samoprzylepne elektrody do jednostek zasilających o różnym rozmiarze. Po podłączeniu ich do źródła prądu można przejąć kontrolę nad odczuciami partnera, decydując o ich intensywności. Skompletuj swój zestaw do elektrostymulacji i spróbuj jej w sypialni!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Elektrody do stymulacji prądem

Samoprzylepne elektrody z oferty przypominają niewielkie naklejki zakończone przewodem. Podłącza się je do jednostki zasilającej, która wytwarza prąd o małej sile. Ten delikatnie pieści wybraną część ciała, pogłębiając doznania i prowadząc do silniejszych orgazmów. Do wyboru są elektrody okrągłe, podłużne lub w kształcie kwadratu. Łatwo je umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach, dzięki czemu elektrostymulacja może być przeprowadzana na dowolnej części ciała. Produkty z oferty są przeznaczone do przyklejania w okolicach intymnych - zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy, że elektroda zostanie przyczepiona do skóry i jednostki zasilającej, by była gotowa do użycia.

Zabawki dostępne w butiku erotycznym łatwo podłączyć do źródła prądu. Wybrane z nich zakończone są przewodem z wygodną wtyczką, inne posiadają oznaczone punkty do podłączenia zasilenia. W jednej paczce znajduje się nawet do czterech elektrod, co pozwala na jednoczesne pobudzanie kilku miejsc ciała. Dzięki samoprzylepnej powierzchni szczelnie przylegają do skóry i są z niej łatwo usuwane. Wybrane elektrody z oferty przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Należy pamiętać, że stymulacja prądem musi być wykonywana odpowiedzialnie i z poszanowaniem granic partnera.

Jak używać elektrod podczas seksu?

Akcesoria z oferty muszą być wykorzystywane wspólnie z jednostką zasilającą. Po podłączeniu ich do źródła prądu oraz do skóry można przystąpić do serwowania doznań partnerowi. Aby elektroseks przyniósł więcej satysfakcji, elektrod warto używać wraz z lubrykantem. Czas i intensywność stymulacji zmieniać można panelem dołączonym do jednostki zasilającej. Naklejki umieszczone na penisie lub waginie zwiększają odczuwane bodźce, dając jednemu z partnerów kontrolę w sypialni.

Elektrody z asortymentu przewodzą napięcie o niewielkiej sile, dlatego można ich używać nawet podczas stawiania pierwszych kroków w elektrostymulacji. W prezentowanej kategorii znajdują się wyłącznie elektrody. Urządzenia wytwarzające prąd znajdziesz w pozostałych kategoriach naszego sklepu.

Na co zwrócić uwagę kupując elektrody?

Nasz sklep erotyczny proponuje kupującym kilka typów elektrod do wyboru. Należy je dobierać w zależności od stopnia zaawansowania użytkowników oraz charakteru miejsca, w którym te będą naklejane. Elektrody mają samoprzylepną powierzchnię, co oznacza, że łatwo przyczepić je do skóry. Szczelnie do niej przylegają, dopasowując się do naturalnych kształtów poszczególnych części ciała. Na co zwrócić uwagę przed ich zakupem?

Rozmiar - elektrody mają różną długość i szerokość. Parametry te warto dostosować do sposobu używania akcesoriów. Produkty o niewielkim rozmiarze sprawdzą się do stymulacji sutków, modele wydłużone spiszą się z kolei przy pieszczotach penisa i waginy.

Długość przewodu - część produktów ma w zestawie przewód z wtyczką. Jeśli kabel jest obecny w komplecie, warto zwrócić uwagę na jego długość i sposób podłączenia do jednostki zasilającej. Będzie to miało wpływ na wygodę w czasie stosunku.

Ilość elektrod w paczce - zwykle w opakowaniu jest kilka produktów. Przed złożeniem zamówienia sprawdź, ile elektrod wchodzi w skład zestawu.

Sposób podłączenia - niektórzy producenci zalecają podłączenie elektrod do odbiornika prądu i jednostki zasilającej, inni wymagają użycia tylko prostego źródła prądu. Dobrze sprawdzić, jak podłączyć dany produkt przed jego zamówieniem.

Zamawiając elektrody z oferty naszego sklepu erotycznego pamiętaj o konieczności kupienia jednostki zasilającej. Niektóre z produktów posiadają dedykowane źródła prądu, o czym przeczytasz w opisie wybranych akcesoriów.

Czy elektrostymulacja jest bezpieczna?

Nie każdy zdobywa się na odwagę, by w swojej sypialni spróbować elektrostymulacji. Pragniemy jednak zapewnić, że uzyskana w ten sposób przyjemność jest w pełni bezpieczna. Prąd przewodzony przez elektrody delikatnie pieści ciało, nie powodując bolesnych urazów. Ma on niskie napięcie, które jest odczuwalne przez jednego z partnerów w postaci lekkiego mrowienia. Stymulacja odbywa się tym samym w granicach komfortu użytkownika.

Jako butik erotyczny sprzedający akcesoria do elektrostymulacji zachęcamy do stosowania się do zasad bezpieczeństwa opisanych przez producentów. Gadżetów należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem, a elektrod nie umieszczać celowo w bezpośredniej okolicy serca, na szyi, czy głowie. W ten sposób zyskasz gwarancję, że nowe doświadczenie seksualne będzie dla maksymalnie bezpieczne dla Ciebie i Twojego partnera.

Więcej informacji uzyskasz od naszych konsultantów

Początkujący i zaawansowani użytkownicy gadżetów do elektrostymulacji mogą zadawać pytania naszym konsultantom, którzy niezwłocznie na nie odpowiedzą. Jak to zrobić? Przy każdym z produktów znajduje się wygodny formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można zgłosić swoje wątpliwości. Nasz sex-shop posiada także infolinię telefoniczną pod numerem 515185750, a na tekstowe wiadomości klientów czekamy pod adresem sklep@yourobsession.pl. Z chęcią postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące produktów z oferty!

Elektrody do stymulacji prądem pozwolą Ci doświadczyć nieznanych dotąd doznań. Przypnij je do jednostki zasilającej i pozwól partnerowi sterować Twoimi odczuciami lub sam przejmij kontrolę w łóżku. Przejrzyj pełną ofertę naszego butiku erotycznego, by skompletować zestaw odpowiadający Twoim potrzebom. Zadbamy o dyskrecję w czasie zamówienia i dostawy.