Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Ostrogi BDSM z elektrostymulacją

Pozwalają zintensyfikować doznania i pobudzają wyobraźnię. Ostrogi z elektrostymulacją to gadżet erotyczny, który dba o jakość seksualnych doświadczeń. Eksperymentujesz z elektro seksem czy szukasz nowej ekspresyjności przeżyć? Zostań w tej kategorii i znajdź zabawkę, która spełni najśmielsze erotyczne fantazje! Elektrostymulacja, mylnie kojarzona z BDSM lub ostrym seksem, nie musi wiązać się z bólem. Gadżet erotyczny, dedykowany również początkującym, to sprawdzony przepis na doskonałą zabawę, również solo. Gwarantuje pobudzające wibracje i umożliwia regulację intensywności pracy, pozwalając uzyskać pełną kompatybilność z użytkownikiem, również w trakcie seksualnych uniesień. Niewątpliwymi zaletami elektro ostróg są nieskomplikowana obsługa i estetyczny, nowoczesny design. Elektro seks pozytywnie Cię zakręcił? Chcesz doświadczyć podniecających pulsacji, zintensyfikować doznania i przeżyć jeszcze mocniejszy orgazm? Skorzystaj z oferty butiku erotycznego YourObsession i ciesz się niezawodnością zabawek, z których korzystasz – solo albo w parze.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Elektrostymulacja nie boli. Sprawdź, czy jest dla Ciebie!

Stosunkowo nowa, bezpieczna i gwarantująca ekscytujące doznania. Elektrostymulacja w seksie pozwala pobudzać wybrane sfery erogenne, intensyfikując dotyk, pieszczotę i orgazm. Dedykowane zabawki wykorzystują prąd elektryczny o niskim natężeniu, a lubrykanty przewodzące impulsy zapewniają pełną gamę doznań. Zdaniem tych, którzy spróbowali, pulsacje o różnej intensywności relaksują, podniecają i zachęcają do seksualnych eksperymentów. Wyładowania na ciałach kochanków nie powodują bólu, niemniej w scenariuszach zabaw o charakterze BDSM, za obopólną zgodą, mogą być odpowiednio mocniejsze. Zwłaszcza jeśli nieziemskich doznań ma dostarczyć ostroga z elektrostymulacją. 

Bezpieczna elektrostymulacja gwarantuje większą radość z seksu

Chcesz doświadczyć nowych erotycznych przeżyć i maksymalnie zintensyfikować seksualne doznania? Ostroga z elektrostymulacją pomoże Ci osiągnąć nieziemski orgazm. Jest jednak warunek – elektro zabawka musi być wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem i przy zachowaniu specjalnej ostrożności. Chociaż elektrostymulacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie jest dla każdego. Z elektro seksu powinni zrezygnować ci, którzy zmagają się z problemami kardiologicznymi lub padaczką. Przeciwwskazaniami do elektro zabaw są również rozrusznik serca i ciąża. Nie oznacza to jednak, że oferta sklepu erotycznego nie powinna Cię interesować. Ostroga z elektrostymulacją bez wątpienia zaskoczy partnerkę lub partnera, intensyfikując również Twoje doznania. 

Ci, którzy mogą korzystać z elektro zabawek, muszą wiedzieć, jak robić to prawidłowo. Znając podstawowe zasady bezpieczeństwa, będziesz mógł pozwolić sobie na pełną spontaniczność w trakcie miłosnych igraszek. Ostrogę z elektrostymulacją (lub inną elekstro zabawkę) należy stosować równocześnie z lubrykantem przewodzącym prąd elektryczny. Jednocześnie prąd nie może być dostarczany w okolice klatki piersiowej, głowy i serca.  

Ostroga z elektrostymulacją – czym jest zabawka, która intensyfikuje doznania?

Ostroga z elektrostymulacją to luźna wariacja na temat kółka Wartenberga. Potencjał klasycznej zabawki docenili amatorzy mocnego seksu (ostroga przesuwana po skórze wbija się, zadając ból lub nie), a producenci gadżetów erotycznych poszli o krok dalej, proponując gadżet, który realnie wpływa na jakość erotycznych uniesień. Ostroga z elektrostymulacją, pojedyncza lub podwójna, może być wykorzystywana w charakterze elektrycznej seks zabawki albo klasycznego masażera. Jedno jest pewne – każdorazowo gwarantuje maksymalne odprężenie. 

Ostrogi z elektrostymulacją w butiku erotycznym YourObsession

Koło Wartenberga z elektrostymulacją, to gadżet, który wśród kochanków cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Zalety erotycznej zabawki doceniają amatorzy seksualnych eksperymentów, ostrego seksu i BDSM. Mając na uwadze gusta wszystkich klientów, asortyment dostępny w sklepie erotycznym YourObsession poddaliśmy starannej selekcji, proponując Ci bezpieczne gadżety o niezawodnym działaniu. Doznań, do których będziesz chciał wracać, dostarczą:

- jednobiegunowa ostroga z elektrostymulacją, proponowana wszystkim, którzy w sypialni lubią odczuwać (lub zadawać) ból. Pełną moc zabawki odkryjesz, podłączając ją do jednostki zasilającej – wówczas będzie przewodziła impulsy elektryczne o różnym natężeniu. W efekcie mięśnie pulsują (kurczą się i rozkurczają), intensyfikując dotyk, a w konsekwencji – orgazm. Jednobiegunową ostrogę z elektrostymulacją warto wykorzystać jako element gry wstępnej. Ostra zabawa obudzi w Was apetyt na więcej! 

- dwubiegunowa ostroga z elektrostymulacją, czyli podwójna ostroga z elektrostymulacją to jeszcze więcej rozkoszy dla każdego z partnerów, bez względu na seksualne preferencje. Elektro zabawkę, dostępna w internetowym sex-shopie YourObsession, dedykujemy miłośnikom BDSM i amatorom ostrego seksu, niemniej – potencjał gadżetu wykorzystają również ci, którzy w sypialni chcą zabić rutynę. 

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w tej kategorii zgromadziliśmy koła Wartenberga z elektrostymulacją w różnych wariantach, również wizualnych. Kręci Cię ostry seks, a w sypialni podniecają Cię wyłącznie mocne bodźce, również wzrokowe? Sięgnij po ostrogi wykonane ze stali chirurgicznej. Nieskomplikowana konstrukcja, widoczne, ostre kolce i surowy design budzą lęk, niepewność i erotyczną ciekawość. Idealne dla miłośników BDSM, stanowią doskonały wybór również dla początkujących. 

Podniecają Cię nieoczywiste zabawki erotyczne? Koło Wartenberga z elektrostymulacją może zwracać uwagę i pobudzać wyobraźnię. Dowodem jest proponowana w ofercie sklepu erotycznego YourObsession elektro ostroga ElectraSlim Infinity, w energetyzującym odcieniu głębokiej czerwieni. Zabawkę wyróżniają rączka wykonana z wysokojakościowego silikonu i wyjmowane ostrogi, tajemnica popularności tkwi natomiast w wyjątkowym działaniu. Ostroga może być przesuwana po ciele (wówczas zapewnia przyjemne mrowienie o różnej intensywności) lub dociskana (już samo ukłucie powoduje wyładowania, które podniecają!). 

Koło Wartenberga z elektrostymulacją – jak korzystać z elektro ostrogi?

Elektro zabawki, proponowane przez butik erotyczny YourObsession, to niemal nieograniczone możliwości. Jak korzystać z ostróg z elektrostymulacją? 

- Podczas elektro masażu. Ostrogi z elektrostymulacją zamienią klasyczny masaż w ekscytującą grę wstępną. Skurcze mięśni, do jakich doprowadzą wyładowania, podniosą tętno, intensyfikując seksualne doznania. Pamiętając o zasadach bezpieczeństwa, korzystaj z koła Wartenberga z elektrostymulacją na większych partiach ciała – wówczas wiele kolców dostarczy jeszcze mocniejszych wrażeń (urządzenie dodatkowo zapewni intensywne mrowienie masowanych obszarów).

- Podczas klasycznego masażu. Koła Wartenberga z elektrostymulacją dopiero pojawiły się w Waszej sypialni? A może masz ochotę zacząć ostrą zabawę w nieoczywisty sposób? Wykorzystaj elektro ostrogę jako klasyczny masażer i nie podłączaj jej do jednostki zasilającej. Budując napięcie, dodatkowo zintensyfikujesz doznania, a klasyczny masaż będzie miał nieoczekiwany finał!