WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Erotyczne filmy instruktażowe

Seks jest tematem, o którym warto wiedzieć jak najwięcej. Najlepiej sięgnąć w tym celu po dobre filmy edukacyjne, które zawierają sporą dawkę rzetelnych informacji. Dzięki nim możesz liczyć na bardziej satysfakcjonujące, zdrowsze i bezpieczniejsze życie erotyczne zarówno dla siebie, jak i drugiej osoby.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Poradniki wideo o seksie

Chcesz się nauczyć nowych rzeczy związanych z seksem? Stać się wyrafinowanym kochankiem, który bez trudu doprowadzi swoją partnerkę do mega orgazmu? A może chcesz zdobyć inne umiejętności, które na pewno zrobią duże wrażenie na drugiej osobie? Znamy sposób, aby ten cel osiągnąć. Są nim nasze filmy edukacyjne z kategorii XXX. Znajdziesz tu ciekawy wybór sex filmów edukacyjnych, które są swoistymi poradnikami wideo. Oglądając je w zaciszu domowym, możesz poznać wiele nowych technik sztuki kochania, ale nie tylko. W kolekcji znajdują się również poradnikowe filmy video dla amatorów BDSM. Metody krępowania rąk, tworzenia węzłów czy coś bardziej romantycznego, jak techniki masażu – relaksacyjnego, erotycznego, odprężającego. Kolekcja naszych filmów edukacyjnych nieustannie powiększa się o kolejne pozycje. Zaglądaj tutaj regularnie, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie filmy zostały zarejestrowane w bardzo wysokiej rozdzielczości, co jeszcze bardziej ułatwia ich oglądanie i przyswajanie nowej wiedzy.

Oglądaj filmy edukacyjne o seksie

Szczególnie zwracamy Waszą uwagę na ciekawą pozycję z filmami, którą są filmy edukacyjne. Dowiecie się z nich i poznacie nowe techniki seksualne. Masz problem, aby doprowadzić partnerkę do orgazmu? Brakuje ci nowych pomysłów na grę wstępną? A może chcesz ją zaskoczyć podczas następnego seksu nową pozycją? Te i wiele innych rzeczy możesz się dowiedzieć oglądając filmy edukacyjne z naszej kolekcji. Ciekawe treści, przystępny sposób omówienia technik, a także wpływające na wyobraźnie obrazy i sceny, które pomogą ci uwierzyć w samego siebie i swoje umiejętności godne wyrafinowanego kochanka. Pamiętaj również o tym, że zarówno filmy erotyczne jak i filmy edukacyjne, mogą być dobrym pomysłem na prezent niespodziankę, np. z okazji walentynek. Twoja dziewczyna myśli, że szykujesz kolejny taki sam wieczór przed telewizorem z chipsami i piwem? Zaskocz ją, włączając film, którego na pewno się nie spodziewa. Możesz dodatkowo podkręcić atmosferę, wykorzystując akcesoria BDSM. Załóż jej opaskę na oczy, skrępuj ręce i całuj zaskoczoną Twoim zachowaniem. Następnie rozbieraj ją, pieść ciało, a kiedy będzie już wystarczająco podniecona, kochaj się z nią do rytmu miłosnych scen z oglądanego filmu. Gwarantujemy, że uzyskasz oczekiwany efekt takiego spotkania.

Dobry seks jest rzeczą bardzo subiektywną. Jedni preferują klasyczne, delikatne zbliżenia, inni zaś uwielbiają ostrą zabawę i eksperymenty. Niezależnie od preferencji, warto poszukać nowych technik, które wyniosą twoje łóżkowe doświadczenia na nowy poziom. Warto je wypróbować szczególnie jeśli jesteś doświadczoną osobą, która chce uniknąć rutyny.

Dostępne u nas filmy edukacyjne zostały przygotowane przez prawdziwych ekspertów, którzy bardzo dobrze znają zarówno praktyczną, jak i teoretyczną stronę udanego życia erotycznego. Nawet jeżeli uważasz się za doświadczonego kochanka, warto stale poszerzać kompetencje, by osiągać ciągle nowe szczyty! Seks jest zbyt fascynującą dziedziną, by spoczywać na laurach i omijać okazje, by poczuć ogromną przyjemność.

Odkryj różnorodny świat seksu

Nasza oferta erotycznych filmów edukacyjnych jest bardzo różnorodna. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Producenci doskonale zdają sobie sprawę, iż osoby obojga płci chcą odkrywać nowe rzeczy w sypialni.

Na pewno znajdziecie u nas coś dla siebie, jeżeli chcecie poszerzyć seksualne horyzonty. Znajdziecie u nas filmy, które przybliżą Wam takie zagadnienia jak między innymi:

- wprowadzenie do sypialni takich zabawek jak między innymi wibratory, dildo, masażery erotyczne i wiele innych,

- sztuka zmysłowego erotycznego masażu, dzięki któremu można cudownie się zrelaksować i jednocześnie poczuć seksualny ogień,

- kuszący erotyczny taniec, dzięki któremu męskie zmysły rozpalają się do czerwoności,

- idealny dla par o dłuższym stażu seks tantryjski, który pozwala w pełni delektować się ciałem ukochanej osoby,

- ekscytujące zabawy spod znaku BDSM, które redefiniują pojęcie przyjemności,

- różnorodne pozycje, które pozwolą osiągnąć maksymalną satysfakcję obojgu kochankom,

- seks na wyjeździe - idealna propozycja na naprawdę gorące wakacje.

Każda z tych technik może pozwolić Ci osiągnąć niezwykłą satysfakcję niezależnie od tego, czy preferujesz przygody, czy seks w stałym związku.

Przydatna wiedza w atrakcyjnej formie

Proponowane przez nas filmy łączą atrakcyjną formę z wysokim poziomem merytorycznym. Doświadczeni seksuologowie i seksuolożki objaśnią Wam interesujące sposoby, by zadowolić partnerkę lub partnera. Dzięki klarownym demonstracjom uda się Wam szybko przyswoić sobie wiedzę i przejść do praktyki. Nawet nieśmiała osoba może odkryć w sobie prawdziwego diabła dzięki tak dobrze zaprezentowanym poradom. Zaczynając od małych kroków można z czasem dotrzeć od wiele dalej, niż z początku się spodziewaliśmy...

Producenci tych filmów dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż poznawanie nowych rzeczy w łóżku potrafi być trudne, szczególnie w sytuacjach, gdy sięgamy po rzeczy zupełnie odmienne od naszych dotychczasowych doświadczeń. Dlatego też wszystkie zagadnienia wyjaśnione są krok po kroku, by pomóc widzom uniknąć nieporozumień w sypialni. 

Te filmy można oglądać samemu, jednak najlepsze rezultaty osiąga się zapoznając się z nimi razem z drugą osobą. Dzięki temu będzie można od razu przećwiczyć prezentowane techniki i sprawdzić, czy pasują obojgu osobom. Jeżeli naprawdę się Wam spodobają, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas akcesoriami, które pozwolą Wam wprowadzić seksualne fantazje w życie.

Jeśli chodzi o tematykę seksu, w internecie nie brakuje informacji fałszywych, a nawet szkodliwych. Dlatego też tym ważniejsze jest sięgnięcie po wiedzę z rzetelnych źródeł. Dzięki konsultacji z bardzo dobrymi seksuologami producentom proponowanych przez nas filmów udało się stworzyć filmy zawierające wyłącznie sprawdzone informacje. Promujemy ekscytujący, a zarazem bezpieczny i zdrowy seks.