WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Pasy cnoty dla mężczyzn

Pasy cnoty i klatki na penisa dla mężczyzn to gadżety erotyczne, które zakłada się, by mężczyzna nie mógł osiągnąć erekcji, a co za tym idzie uprawiać seksu lub masturbować się. Pasy cnoty są gwarancją wierności partnera, jednak wykorzystuje się je także podczas praktyk BDSM. Pas cnoty sprawi, że mężczyzna będzie bardzo podniecony, a uczucie uległości i bezsilności również potrafi być przyjemne. Gadżet ten można więc stosować także podczas gier wstępnych, dotykając mężczyznę oraz podniecając go. Gdy już zrozumie on, że jego los jest zależny od partnerki, która ma klucz, będzie to idealny moment na zdjęcie pasa oraz przystąpienie do uprawiania seksu.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Klatki na penisa

Wierność to podstawa każdego związku. Również tego, w którym dominują praktyki BDSM. Co jednak zrobić z partnerem, co do którego wierności mamy jakieś podejrzenia? Kiedy słowa zapewnienia o niej to za mało, należy sięgnąć po bardziej radykalne środki. Są nimi pasy cnoty oraz klatki na penisa.

Nasz internetowy sex-shop oferuje szeroki wybór pasów cnoty, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno klasyczne pasy cnoty, jak również rozbudowane klatki na penisa, które pozwolą poddać twojego partnera prawdziwej próbie przed rozpoczęciem właściwego stosunku. Załóż twojemu partnerowi pas cnoty kilka godzin przed rozpoczęciem waszych igraszek w sypialni i poddaj go rozkosznej torturze w oczekiwania na finał.

Pasy cnoty dla kobiet, to jak sama nazwa wskazuje, współczesna wariacja na temat średniowiecznych metod chronienia dziewictwa. Pas cnoty uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego – pochwowego lub analnego, bez wcześniejszego zdjęcia. A to z kolei możliwe jest wyłącznie wtedy, kiedy będziemy posiadać dedykowany kluczyk lub znać kod do zamka szyfrowego. Oprócz spełniania swojej roli, pasy cnoty wyglądają również bardzo atrakcyjnie i mogą być wielkim bodźcem seksualnym. Ich widok na biodrach partnerki potrafi zachęcić do dalszych zabaw i pisania własnych scenariuszy upojnych nocy. Jednak nie tylko panie mają swoje zabezpieczenia wierności. Podobne rozwiązania oferujemy również dla panów.

Klatki na penisa to specjalnie zaprojektowane konstrukcje, wykonane najczęściej z drutów ze stali nierdzewnej. Przypominają one koszyk zamocowany na skórzanym pasku. Koszyczek ze stali chroni genitalia oraz uniemożliwia użycie narządu do celów seksualnych. Stosowanie tego zabezpieczenia jest również z oczywistych powodów bardziej bolesne. Szczególnie podczas uzyskanej erekcji, gdyż klatka ogranicza penisowi ruchy i nie daje pełnej swobody przemieszczania się. Czy gadżety BDSM służące zabezpieczaniu wierności to ciekawa propozycja? Oczywiście pod względem atrakcyjności seksualnej tak. Odgrywanie roli dominy i uległego niewolnika może być jeszcze ciekawsze, jeśli mężczyźnie celowo ubierze się klatkę na penisa, a następnie będzie się go prowokować do uzyskania erekcji. Doprowadzi to do odczuwania pewnego bólu, co często jest nadrzędnym celem takich igraszek. Rzecz jasna, wszystkie oferowane przez nas pasy cnoty oraz klatki na penisa są łatwe w stosowaniu i wykonane w sposób, gwarantujący maksymalne użytkowanie przez kobiety i mężczyzn.

Jak działają pasy cnoty dla mężczyzn?

Pasy cnoty i klatki na penisa mają za zadanie uniemożliwić mężczyźnie osiągnięcie erekcji. W ten sposób nie będzie mógł on uprawiać stosunku ani masturbować się. Zakładając pas cnoty mężczyźnie, mamy 100% gwarancję, że dochowa nam on wierności. Jedynym sposobem na zdjęcie tego gadżetu jest odpięcie kłódki za pomocą kluczyka. To właśnie ten element trzyma przy sobie kobieta, uniemożliwiając partnerowi posiadanie kontroli. Zamontowanie pasa cnoty lub klatki na penisa jest bardzo proste. Wystarczy wsunąć w przedłużkę penisa w stanie spoczynku, zamocować całą obręcz oraz zatrzasnąć kłódkę kluczykiem. W większości modeli dwie spinki łączą górne elementy ze sobą, natomiast węższa i owalna spinka ma za zadanie połączyć pierścienie z klatką.

Pasy cnoty i klatki na penisa sprawdzą się przede wszystkim wtedy, gdy mężczyzna wyjeżdża na delegację lub gdy pracuje na nadgodzinach, a my mamy wątpliwości co do jego wierności. Gadżety te pełnią jeszcze jedną, ważną funkcję. Mężczyzna przede wszystkim dotrzyma wierności, ale będzie także bardzo napalony i chętny na seks z partnerką. Niemożność osiągnięcia erekcji oraz uprawiania seksu podczas rozłąki sprawi, że będzie on bardzo aktywny podczas stosunku po powrocie i zrobi wszystko, by móc odczuwać przyjemność.

Jaką klatkę na penisa wybrać?

Pas cnoty lub klatkę na penisa należy wybrać zgodnie z upodobaniami. Każdy gadżet tego typu jest bezpieczny dla skóry i dla codziennego funkcjonowania. Mężczyzna może bez problemów oddawać mocz, a sama klatka nie naciska na penisa. Członek jest luźno ułożony, a ścianki klatki nie ocierają się o niego. Pasy cnoty i klatki na penisa mają na celu uniemożliwienie erekcji. Z tego powodu należy wybrać pas cnoty, który będzie miał długość odpowiadają długości penisa w stanie spoczynku. Gadżet ten powinien być dopasowany oraz wygodny. Nie może w nim być za dużo miejsca, ponieważ penis będzie mógł osiągnąć stan wzwodu. Klatki na penisa i pasy cnoty są lekkie oraz nie utrudniają wykonywania aktywności. Wszystkie pasy cnoty posiadają otwory, które zapewniają odpowiednią wentylację. W ofercie naszego sklepu znajdują się pasy cnoty przeźroczyste oraz dostępne w innych kolorach, takich jak czerń i moro. Przeźroczyste modele sprawdzą się jako gadżety dla osób, które chcą móc cały czas widzieć swoje przyrodzenie.

Pasy cnoty i klatki na penisa a praktyki BDSM

Gadżety erotyczne, takie jak pasy cnoty i klatki na penisa, są idealnym podłożem do praktykowania BDSM. Ten skrót oznacza związanie, dyscyplinę, dominację i uległość. Mężczyzna, który ma założony pas cnoty jest bezradny. Nie może on osiągnąć erekcji, a tym bardziej uprawiać seksu lub wykonywać inną aktywność seksualną. Założenie partnerowi takiego gadżetu pozwoli nam na pobudzanie go seksualnie oraz doprowadzanie go do osiągania bardzo silnych doznań, których następstwem powinien być seks. Jednak pas cnoty na to nie pozwoli. Praktyki BDSM polegają na odbieraniu partnerowi kontroli. Stosowanie pasa cnoty w tym celu, warto połączyć z innymi gadżetami erotycznymi: takimi jak kajdanki na ręce czy opaska na oczy. Bardziej zaawansowane osoby mogą skorzystać także z wibrujących obręczy na jądra oraz wibratorów do punktu G, które mają na celu dostarczenie bardzo silnych doznań.