WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close
Filtruj według

Marka

Wodoodporność

Tryb pracy

Cena

15,00 zł - 555,00 zł

Pierścienie erekcyjne na penisa

Pierścień erekcyjny to gadżet erotyczny, który pozwala wydłużyć erekcję nawet o 20 minut. Chociaż jest przeznaczony dla mężczyzn, powoduje, że doznania seksualne obojga partnerów zostają przeniesione na znacznie wyższy poziom, zwłaszcza jeśli zawiera wibrujący element stymulujący łechtaczkę lub wypustki.

Jest 135 produktów.

Pokazano 1-24 z 135 pozycji

Jak działa pierścień erekcyjny?

Czy istnieje bezpieczny, niefarmakologiczny sposób na wzmocnienie lub przedłużenie erekcji? Jasne, że tak. Pierścienie erekcyjne to nakładki na penisa. Nasuwa się je ku samej podstawy członka, tak aby ściśle do niego przylegały. Zależnie od wybranego modelu, pierścienie mogą być wykonane z tworzywa sztucznego i wtedy najczęściej posiadają wbudowany mechanizm wibracyjny. Po uruchomieniu delikatne wibracje masują penisa, przechodząc również na łono i łechtaczkę kobiety. Uruchomienie tego gadżetu podczas seksu, pozwala uzyskać bardzo mocne orgazmy, bez konieczności stosowania dodatkowych wspomagaczy. Drugi rodzaj pierścieni erekcyjnych to te, które zostały wykonane ze stali szlachetnej. Aby pierścienie erekcyjne prawidłowo spełniały swoją rolę, ważne jest prawidłowe dobranie rozmiaru. Pierścień powinien być dopasowany do członka w stanie wzwodu, tak aby wywierać delikatny nacisk na układ krwionośny i ciała jamiste. Dzięki temu zwiększa się ciśnienie krwi w penisie i erekcja staje się mocniejsza.

Najważniejszym elementem organizmu jest mózg - to tam powstają sygnały, które następnie są wysyłane do obwodowego układu nerwowego pod wpływem bodźców wzrokowych, węchowych i słuchowych. Sygnały te są wysyłane z mózgu do nerwów prącia, które gdzie uwalniają się substancje chemiczne. Są one pochłaniane przez komórki włókien mięśniowych prącia. Bodziec powoduje, że włókna ulegają rozluźnieniu, a penis staje się twardy i powiększony. Krew zostaje przetransportowana do penisa poprzez ciałka jamiste. Efektem jest obrzęk penisa, w momencie gdy te ciała jamiste wywierają nacisk na żyły i blokują przepływ krwi. Pierścień erekcyjny nałożony na penisa sprawia, że stan ten trwa dłużej, ograniczając przepływ krwi z żył i utrzymując erekcję.

Czy pierścienie erekcyjne to bezpieczne gadżety?

Oczywiście, że tak. Nie trzeba mieć obaw związanych z użytkowaniem pierścieni z tworzywa, wyposażonych w system wibracyjny. Zasilanie jest w nich realizowane za pomocą małej baterii pastylki, a mechanizm wibracji to niewielkie wahadełko, które wprawione w ruch, przenosi wibrację na obudowę. Łatwy sposób użytkowania i wodoszczelność sprawiają, że takie pierścienie wibracyjne można stosować również podczas seksu w wannie lub pod prysznicem. Również ich utrzymanie w doskonałej czystości nie powinno nikomu sprawić trudności. Równie proste w eksploatacji są pierścienie erekcyjne ze stali. Jest to stal chirurgiczna o właściwościach antyalergicznych. Z tego samego gatunku stali wytwarza się narzędzia chirurgiczne, zegarki i biżuterię. Pierścienie erekcyjne to niedrogi, a bardzo skuteczny sposób na zwiększenie doznań podczas seksu i wprowadzenie do niego nowych elementów zabawy. Niedrogie, występujące w wielu rozmiarach, mogą również być ciekawą propozycją intymnego prezentu dla swojego partnera. Wejdź na nasz Blog i przeczytaj więcej o pierścieniach erekcyjnych dostępnych w naszym sklepie.

Rodzaje pierścieni na penisa

W ofercie naszego sklepu dostępne są różne rodzaje pierścieni erekcyjnych.

Rozciągliwe pierścienie erekcyjne

Jest to rodzaj pierścieni erekcyjnych, które cieszą się największą popularnością, najczęściej wykonane są ze silikonu, lateksu, termoplastycznej gumy lub termoplastycznego elastomeru. Są cenione szczególnie ze względu na to, że mierzenie swojego penisa przed zakupem nie jest koniecznością - są elastyczne i dzięki temu bez problemu dopasowują się do rozmiaru każdego członka. Rozciągliwe pierścienie erekcyjne można zakupić w kilku wariantach: z wibrującą podkładką na górze urządzenia, która jest przeznaczona do stymulacji łechtaczki partnera lub z dwoma osłonami - jeden odpowiedzialny za stymulację łechtaczki, a drugi stymulację moszny. 

Stalowe pierścienie erekcyjne

Rozciągliwe pierścienie erekcyjne dostosowują się do każdego penisa. W przypadku pierścieni wykonanych ze stali niezbędne jest obliczenie, jaka średnica będzie dla Ciebie idealna.

W jaki sposób wykonać takie obliczenia? Najlepiej zrobić to za pomocą taśmy mierniczej: owiń miarkę wokół penisa i jąder - powinna do nich dokładnie przylegać, ale nie ściskać ich zbyt mocno. Otrzymany wynik podziel przez 3,14. Dla zwiększenia pewności wykonaj pomiar kilkukrotnie. Najwyższy z otrzymanych wyników możesz uznać za najbardziej odpowiedni. Stalowe pierścienie erekcyjne są trudniejsze do zakładania i zdejmowania niż ich rozciągliwe odpowiedniki i najlepiej sprawdzą się wśród mężczyzn, którzy wcześniej posiadają doświadczenie z używaniem pierścienia erekcyjnego. 

Wibrujące pierścienie erekcyjne

Są nieco większe od pierścieni rozciągliwych i posiadają dodatkową funkcję wibracji, które stymulują łechtaczkę partnerki, powodując, że seks staje się dla niej jeszcze większą przyjemnością. Pierścienie wibracyjne posiadają dodatkowy silnik, który jest zasilany za pomocą baterii lub ładowarki. W większości przypadków możliwy jest wybór jednego z kilku poziomów wibracji, tak by dopasować go do swoich potrzeb i preferencji. Wibrujące pierścienie erekcyjne często bywają grubsze niż standardowe pierścienie rozciągliwe, ponieważ muszą wytrzymać ciężar silnika. 

Jak używać pierścienia erekcyjnego?

Pierścień erekcyjny, zgodnie ze swoją nazwą, wyglądem przypomina pierścionek o większych rozmiarach niż ten przeznaczony do zakładania na palec. Pierścień rozciągliwy można nosić zarówno przed jak i po erekcji. Pierścień należy założyć na penisa - jeśli chcesz użyć go podczas erekcji, musisz nałożyć go w miejscu, w którym będzie stykał się z jądrami, jeśli w innym czasie - przełóż pierścień przez penisa i jądra. Stalowe pierścienie trzeba zawsze zakładać przed wystąpieniem erekcji, przekładając kolejno każde jądro, a następnie penisa. Każdy rodzaj pierścienia zdejmuje się postępując w ten sam sposób: w odwrotnej kolejności niż podczas zakładania. W pierwszej kolejności musisz wyjąć penisa, a następnie jądra. Należy pamiętać o tym, że podczas pierwszego użycia pierścień nie powinien być trzymany na penisie dłużej niż 10 minut. Przy kolejnych użyciach zaleca się by było to nie dłużej niż 20 minut. Pierścienie są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Budowa pierścieni erekcyjnych

Pierścienie erekcyjne mogą być klasyczne i okrągłe, ale istnieją też modele w postaci pętelki oraz z wypustkami i wibrującymi elementami. Dodatkowe elementy służą do urozmaicenia stymulacji jednego z partnerów podczas stosunku płciowego. Mogą pieścić mosznę lub krocze, obszar bezpośrednio za jądrami lub łechtaczkę u kobiet. Pierścienie erekcyjne z funkcją wibracji działają w ten sam sposób i poprawiają odczucia towarzyszące partnerom podczas seksu. Takie modele są zasilane bateriami lub akumulatorami. W wielu przypadkach możliwa jest zabawa wibracjami i dostosowanie ich intensywności do własnych potrzeb. Dzięki pierścieniom erekcyjnym stosunek jest nie tylko dłuższy, ale także urozmaicony. Obie strony mogą ulec swoim fantazjom i zaznać czegoś zupełnie nowego.