Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

NOWOROCZNE PROMOCJE -7% na cały asortyment

close

Erotyczne gry dla par

Gry erotyczne dla par dopiero zaczynają zdobywać sobie popularność. W dobie rosnącego zainteresowania gadżetami erotycznymi często zapominamy, że seks akcesoria równie dobrze mogą służyć obojgu, a nie tylko jednej osobie. Gry erotyczne to jednak nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na lepsze poznanie swoich intymnych tajemnic.

Erotyczne gry dla par

Gry erotyczne dla par dopiero zaczynają zdobywać sobie popularność. W dobie rosnącego zainteresowania gadżetami erotycznymi często zapominamy, że seks akcesoria równie dobrze mogą służyć obojgu, a nie tylko jednej osobie. Gry erotyczne to jednak nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na lepsze poznanie swoich intymnych tajemnic.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-24 z 55 pozycji

Gry erotyczne dla par: co warto o nich wiedzieć?

Zdarza się, iż zapominamy, że seks bynajmniej nie ogranicza się wyłącznie do tego, co dzieje się w samym łóżku. Jest to istotne zwłaszcza z perspektywy kobiecej seksualności, którą organizują trochę odmienne mechanizmy działania, niż ma to miejsce w przypadku panów. To właśnie bowiem kobiety często skarżą się na rutynę w łóżku, powtarzalność tych samych czynności a czasem również spadek libido. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że przeciągająca się w czasie rutyna stopniowo pozbawi kobietę orgazmów.

Czy jednak oznacza to, że takie rozwiązania, jak gry erotyczne dla par są dedykowane wyłącznie lub chociaż przede wszystkim kobietom? W żadnym wypadku! Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że mężczyzna powinien w łóżku myśleć nie tylko o sobie, ale też o partnerce. Jak wiadomo, czasami jest to trudne, ponieważ kobiety niekiedy mają trudności z bezpośrednim formułowaniem swoich życzeń, pragnień i preferencji. Gry erotyczne stanowią świetny sposób na delikatne, acz wyraźnie zaprawione pikanterią odkrywanie tych pokładów naszej seksualności, których istnienia być może nawet nie jesteśmy świadomi.

Co oferują nam gry erotyczne dla par?

Jednym z poważniejszych problemów łóżkowych dla par jest wkradająca się do sypialni rutyna. To stwierdzenie to oczywiście banał, jednak warto przeanalizować je nieco dokładniej. Co mianowicie można rozumieć przez "rutynę"? Zapewne większość osób jako główną właściwość wskaże tutaj pewną powtarzalność oraz powielanie wciąż tych samych schematów. Co do zasady, taka interpretacja jest trafna, jednak w żaden sposób nie wyczerpuje ona zagadnienia.

Dlaczego? Warto zastanowić się nad tym, co właściwie kryje się za rutyną? Dlaczego z czasem seks staje się powtarzalny a niekiedy wręcz zaczyna być nudny i całkowicie traci atrakcyjność? Przeważnie przyczyna leży w tym, iż wydaje się nam, że znamy na wylot nie tylko swoją własną seksualność, ale także seksualność drugiej osoby. Jesteśmy przekonani, że wiemy już wszystko, a więc: nie pozostało nic do odkrywania. Oczywiście, taki sposób myślenia jest jak najbardziej błędny. Nasza seksualność powinna ewoluować razem z nami oraz korelować z ewolucją związku. Tymczasem zamiast owej ewolucji bardzo często seksualność z czasem więdnie. Dzieje się tak, ponieważ nie pracujemy nad tą sferą związku, uznając ją za coś niejako drugorzędnego. 

W jaki jednak sposób powyższe kwestie wiążą się z takimi akcesoriami, jak gry erotyczne dla par? Wbrew pozorom, komunikacja w ramach relacji miłosnej nie zawsze jest rzeczą łatwą. Szczególnie trudno jest nam komunikować się jeżeli chodzi o kwestie łóżkowe. W wynika to w jakiejś mierze ze wstydu (nawet jeżeli go sobie nie uświadamiamy), ale także po prostu stąd, że nie zawsze dokładnie wiemy, czego właściwie nam potrzeba. Gry erotyczne w zamyśle stanowią formę odkrywania naszej seksualności tyle, że w formie zabawy, a więc w postaci pozwalającej na łagodne i kontrolowane zwolnienie hamulców, które ograniczają nas w innych okolicznościach. Trick wydaje się bardzo prosty, jednak pary, które decydują się na gry erotyczne dla kobiet i mężczyzn mogą potwierdzić, że ta metoda kapitalnie się sprawdza.

Czy gry erotyczne dla par są trudne?

Często można spotkać się z określonym rodzajem wątpliwości czy też zastrzeżeń dotyczących gier erotycznych. Wątpliwości te tyczą się mianowicie nakładów czasu oraz wysiłku, jaki trzeba poświęcić na gry erotyczne dla par. Zabawy takie to przecież często nieco bardziej złożone gry planszowe, które posiadają swoje zasady, instrukcje i tak dalej.

Czy więc wskazane powyżej zastrzeżenia mają jakiś sens? Niekoniecznie. Musimy pamiętać, że dobry seks po prostu wymaga wzajemnej pracy a tym samym również i czasu. Zdanie się na rutynę oraz powtarzanie wciąż tych samych schematów to niestety najczęściej prosta droga do uwiądu tej sfery naszego życia.

Kolejna kwestia dotyczy faktu, że wbrew pozorom gry erotyczne dla par wcale nie są tak trudne. Przede wszystkim do wyboru mamy cały szereg różnych form zabawy. Możemy więc równie dobrze rozpocząć na przykład od prostych kości z obrazkami czy ruletki. Zasady tych gier są proste oraz intuicyjne. Zalety? Włączenie do seksu elementu hazardu, ryzyka i niepewności, co dla wielu par stanowi doskonały afrodyzjak.

Z czasem możemy natomiast przejść do zabaw o nieco bardziej złożonej strukturze. Przykładowo erotyczne gry planszowe decyduje się naprawdę sporo par, które zaczynały od prostszych form, jak np. wspominane kości. Z czasem dostrzeżemy bowiem zalety tej formy zabawy i z całą pewnością nie będzie się nam ona nudzić. Seanse wspólnej zabawy będą stawać się coraz dłuższe i coraz bardziej fascynujące. My zaś sukcesywnie będziemy poznawać kolejne obszary i tajemnice naszej własnej seksualności oraz pragnienia i potrzeby drogiej nam osoby.

Więcej o grach erotycznych dostępnych w naszym sklepie znajdziesz na naszym Blogu.