Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Sondy waginalne do elektrostymulacji

Intensyfikuje doznania, wzmaga kobiecy orgazm i stymuluje mięśnie dna miednicy, dostarczając nieziemskiej przyjemności. Sonda do elektrostymulacji waginy, pomimo tego, że pojawia się na rynku medycznym i erotycznym, wciąż budzi kontrowersje. Pożądana przez amatorki (i amatorów!) wyszukanych i subtelnych zabaw erotycznych, może wspierać zdrowie i kondycję. Gadżet nie powoduje bólu i może być używany na jeden z dwóch sposobów – jako elektro zabawka albo tradycyjne dildo. Z sondy dopochwowej do elektrostymulacji mogą korzystać pary (także jednopłciowe) i single.  

Elektrostymulacja, często kojarzona z bólem, może być źródłem relaksu i rozkoszy. Chociaż wyładowania elektryczne najczęściej są wykorzystywane w realizacji scenariuszy zabaw erotycznych o charakterze BDSM, na elektro seks często decydują się także zwolennicy subtelnych igraszek. Sondy do elektrostymulacji waginy to gadżet adresowany do kobiet, niemniej rozkosz może zapewnić także mężczyznom. Zastanawiasz się, gdzie szukać bezpiecznych i wydajnych elektro zabawek do elektrostymulacji analnej i waginalnej? Zostań w tej kategorii i skorzystaj z oferty butiku erotycznego YourObsession

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Elektrostymulacja może sprawić Ci przyjemność w trakcie zabaw solo i w parze

Pomimo tego, że elektrostymulacja wykazuje szereg korzyści dla zdrowia, jako forma zabawy erotycznej najczęściej budzi pewne obawy i kontrowersje. Tymczasem elektro sex może być podniecający, a elektro zabawka – bezpieczna i niewywołująca bólu. Sonda waginalna do elektrostymulacji umożliwia stymulację pochwy lub odbytu od wewnątrz. Taki rodzaj erotycznej pieszczoty jest osiągany dzięki możliwości przewodzenia prądu o niskim natężeniu. Do niewielkich i szalenie podniecających wyładowań dochodzi wówczas, gdy zabawka znajduje się wewnątrz kobiecego lub męskiego ciała, każdorazowo zapewniając nowy rodzaj doznań cielesnych. 

Sonda pochwowa do elektrostymulacji wzmaga apetyt na erotyczne pieszczoty, intensyfikuje dotyk i urozmaica masturbację. Jest jednak jeden warunek – elektro gadżet musi być stosowany równocześnie z jednostką zasilającą. Chociaż gadżet został zaprojektowany po to, żeby drażnić konkretne strefy erogenne, może dostarczać przyjemności także w inny sposób, w tym jako klasyczne dildo albo masażer. Bez względu na to, jak odważne są Twoje fantazje, sondy do elektrostymulacji pochwy i odbytu zadbają o urealnienie erotycznych marzeń. Bezpiecznych wariantów szukaj w ofercie sklepu erotycznego YourObsession. Zwłaszcza jeśli miłosnych uniesień w towarzystwie elektro sondy nie dotyczą żadne z poniższych ograniczeń.

Bezpieczny elektro sex sposobem na spełnienie fantazji erotycznych. Jak zadbać o swobodę zabaw?

Nieziemskie doznania, maksymalnie zintensyfikowany dotyk, zdecydowana, jednak wciąż subtelna stymulacja najbardziej czułych stref erogennych i relaks – korzyści płynących z elektro sexu nie można przecenić. Mimo to elektrostymulacja wciąż budzi obawy, a duża liczba amatorów zabaw z prądem zastanawia się, czy ten rodzaj stymulacji pochwy (lub odbytu) jest bezpieczny. Okazuje się, że tak – jednak pod pewnymi warunkami: sondy waginalne do elektrostymulacji są użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i zachowaniem wskazanych przez producenta środków ostrożności. Dodatkowo skóra w miejscu kontaktu powinna być pokryta specjalnym lubrykantem.

Pomimo że elektrostymulacja stanowi źródło intensywnej rozkoszy, nie jest dla każdego. Z elektro seksu, w tym także z wyładowań wewnątrz ciała, powinieneś zrezygnować wówczas, jeśli zmagasz się z padaczką albo towarzyszą Ci problemy kardiologiczne. Wyraźnym przeciwwskazaniem do igraszek z wykorzystaniem prądu o niskim natężeniu są także ciąża i obecność rozrusznika serca. Należy także unikać wyładowań w okolicach klatki piersiowej i głowy. 

Sonda do elektrostymulacji waginy – zabawka dla kobiet (i nie tylko!), które chcą podnieść jakość życia seksualnego

Sonda dopochwowa do elektrostymulacji, to gadżet zaprojektowany z myślą o kobietach, które chcą podnieść jakość przeżywanych orgazmów. Ze względu na szeroki wybór elektro gadżetów, z tego rodzaju zabawek mogą korzystać także mężczyźni. Sondy dopochwowe i doodbytnicze urozmaicą seks dwojga kochanków (i kochanek), par heteroseksualnych i singli. Gadżety dostępne w ofercie sex shopu YourObsession charakteryzują się ergonomicznym kształtem, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do wymagań kobiecego i męskiego ciała.  Jakie modele szczególnie zasługują na Twoją uwagę? Zostań w tej kategorii i znajdź własny sposób na zadawanie i czerpanie elektryzującej przyjemności. 

Sonda waginalna do elektrostymulacji w butiku erotycznym YourObsession

Szeroki wybór sond waginalnych do elektrostymulacji to niewątpliwa zaleta oferty butiku erotycznego YourObsession. Asortyment obejmuje modele o ergonomicznym kształcie, charakteryzujące się niespotykaną dotychczas miękkością. Sondy są gładkie, perfekcyjnie wypolerowane i w pełni bezpieczne. Zależnie od oczekiwań, możesz sięgnąć po:

- sondę waginalną z elektrostymulacją, proponowaną przez markę Mystim, cieszącą się dużym zaufaniem klientów. Ta sonda jest przeznaczona do drażnienia kobiecych miejsc intymnych. Gadżet charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, ergonomicznym kształtem i nowoczesnym, minimalistycznym designem. Atrakcyjny wizualnie, skutecznie pobudza wyobraźnię i rozpala zmysły. 

- sondę do elektrostymulacji waginalnej lub analnej, zaprojektowaną w ramach kolekcji zabawek erotycznych Mystim. Ta zabawka jest dostępna w kilku kształtach i rozmiarach, niemniej – design każdej z nich skutecznie wzmaga pożądanie. Niezwykle elegancka i funkcjonalna, może stanowić pomysł na prezent, zwłaszcza z okazji ważnej rocznicy.

Sondy dopochwowe do elektrostymulacji oraz sondy do elektrostymulacji waginalnej i analnej, dostępne w ofercie butiku erotycznego YourObsession, zwracają uwagę nie tylko nowoczesnym i minimalistycznym designem (który bez wątpienia – działa na zmysły!), ale także – jakością wykonania i poziomem gwarantowanego bezpieczeństwa. Proponowane w tej kategorii sondy pochwowe zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego (wytrzymałego plastiku) i stali nierdzewnej i charakteryzują się niezwykłą lekkością. Zależnie od wariantu, dostępne w ofercie modele mogą różnić się obszarem przewodzenia impulsów elektrycznych. 

Elektro seks z sondą pochwową do elektrostymulacji – jak się bawić, żeby czerpać maksymalną przyjemność?

Sklep erotyczny YourObsession udowadnia, że satysfakcja z seksu może mieć różne oblicza. Sondy do elektrostymulacji waginy i odbytu są adresowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn i mogą stanowić doskonałe uzupełnienie dotychczas podejmowanych aktywności seksualnych. Idealne do zabaw solo, pozwolą osiągnąć przyjemność bez użycia rąk. W przypadku, gdy taka zabawka będzie używana w parze, decyzję o intensywności i czasie trwania rozkoszy możesz oddać w ręce partnerki lub partnera. Chociaż w takim układzie nic od Ciebie nie będzie już zależało, rola poddanego może Ci się spodobać. A stąd już tylko krok do realizacji kolejnych, erotycznych fantazji.