WITAMY WIOSNĘ -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.04.2024

close

Sondy do cewki moczowej z elektrostymulacją

Sondy do elektrostymulacji cewki moczowej to nie tylko gadżety dla zaawansowanych miłośników BDSM. Stosowanie ich wymaga pewnej wiedzy i przede wszystkim delikatności, lecz efekty użycia sprawiają, że zabawka ta pojawia się w łóżkach osób, szukających wyjątkowych doznań. Zdecydowanie podnosi temperaturę w sypialni, a dla wielu jest sposobem na zażegnanie nudy w życiu seksualnym. Jeżeli jesteś głodny wrażeń, chcesz wypróbować czegoś nowego lub miałeś okazję bawić się przy użyciu elektrostymulacji, wypróbuj sondę, która zaprowadzi Cię na skraj rozkoszy, jakiej jeszcze nie znałeś. To fantastyczna zabawka erotyczna, pozwalająca na przekraczanie swoich granic, odnajdywanie nowych podniet, zarówno samodzielnie, jak i w duecie z partnerką czy partnerem. Sprawdź, jak podziała na Ciebie i oderwij się od rzeczywistości, wpadając w ramiona ekstremalnych doznań. Wśród naszych produktów znajdziesz zarówno sondy do cewki moczowej do elektrostymulacji dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy wiedzą, czego szukają.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Elektro seks - niebanalne wrażenia

Elektrostymulacja podczas pieszczot miłosnych z reguły jest niezwykle subtelna i oczywiście bezpieczna. Odbywa się z wykorzystaniem gadżetów erotycznych podłączonych do niskiego napięcia. Zabawki pod napięciem mogą być wykorzystywane w pojedynkę, lecz atmosferę znacznie bardziej podgrzewa obecność drugiej osoby, odgrywającej rolę "agresora". Taka inscenizowana przemoc niebywale działa na wszystkie zmysły obojga kochanków, wyzwala w nich pokłady zupełnie nowych wrażeń.

Wbrew pozorom elektro sex nie jest propozycją wyłącznie dla osób odpornych na ból i nie musi wiązać się z cierpieniem. Wręcz przeciwnie, impulsy elektryczne wysyłane przez zabawkę mają stopniowaną intensywność i to kochankowie decydują o tym, jakiej siły użyć. Możesz sterować nią samodzielnie lub oddać się w ręce zaufanej partnerki/partnera. Kluczem do sukcesu jest wybór optymalnej mocy, takiej by prąd delikatnie pieścił, nie powodując dyskomfortu, lecz podnosząc poziom satysfakcji.

Sonda do elektrostymulacji cewki moczowej - wyższy level doznań

Laików taka sonda w pierwszej chwili może nieco szokować. Z pewnością użycie jej wymaga przygotowania i oczywiście odwagi. Warto po nią sięgnąć jako po kolejny gadżet z elektrostymulacją. Wiele osób zaczyna od samych elektrod, by sprawdzić, czy w ogóle będzie im się to podobać. Potem sięgają po kolejne, coraz bardziej zaawansowane urządzenia, realizują coraz to nowsze i bardziej odważne fantazje, wkraczając na wyższe poziomy oraz szukając niebanalnych pomysłów na urozmaicenie swojego życia seksualnego.

Dla początkujących, którzy z sondą nie mieli jeszcze styczności, polecamy model cienki o średnicy do 5 mm z gumową rączką, ułatwiającą operowanie narzędziem. Osoby, które potrzebują czegoś mocniejszego, szukają silniejszych doznań, znajdą w naszej ofercie sondy do cewki moczowej z elektrostymulacją o średnicy 9 mm.

Sondę można używać jako główny element zabawy lub podczas pieszczot. Stanowi ona świetny sposób na podgrzanie atmosfery podczas gry wstępnej. Po takim preludium zbliżenie będzie inne niż dotychczas, podobnie jak sam orgazm. W trakcie korzystania z sondy partnerka/partner, może jednocześnie pieścić Twoje jądra, nasadę penisa lub zająć się delikatnymi pieszczotami analnymi. Może zdecydujesz się na wypróbowanie w tym samym czasie sondy i korka analnego?

Jeżeli preferujecie BDSM, możesz pozwolić się przykuć do łóżka, zawiązać ręce i oddać całkowicie w ręce drugiej osoby. Bardzo ważne jest jednak w takiej sytuacji zaufanie oraz oczywiście umiejętności obchodzenia się z sondą.

Polegając na tym, co zafunduje Ci kochanka/kochanek sprawisz, że dreszczyk emocji będzie jeszcze silniejszy, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że to także rozpali tę drugą stronę. Możliwość sprawiania przyjemności zmieszana z zadawaniem delikatnego bólu ogromnie podnieca i podsyca apetyt na więcej. Wiele par decyduje się na tego rodzaju urozmaicenia, gdy zaczyna odczuwać nudę, gdy rutyna wkracza wraz z codziennością i pojawia się potrzeba zmiany, odkrywania siebie nawzajem, swoich możliwości, przekraczania kolejnych granic.

Stymulacja cewki moczowej gwarantuje ciekawe doznania, poszerza seksualne horyzonty. Mężczyźni tuż obok cewki mają umiejscowiony gruczoł prostaty, dlatego użycie sondy daje szansę na odnalezienie nowych bodźców, zasmakowanie nowego wymiaru przyjemności.

Sondy do elektrostymulacji najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdziesz sondy wyłącznie od zaufanych producentów. Zwracamy dużą uwagę na to, jak i z czego zostały wykonane produkty, zanim postanowiły włączyć je do oferty naszego Sex-Shopu. Proponujemy sondy wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium klasy medycznej i bardzo przyjemnej w dotyku gumy, delikatnej dla skóry nawet w tych najbardziej wrażliwych miejscach. Materiał, z którego powstała sonda ma duże znaczenie zarówno dla komfortu, jak i bezpieczeństwa. Stal nierdzewna i aluminium medyczne można bez problemu odkażać, a ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej lub podrażnień jest minimalne. Gadżet przechowuj w bezpiecznym, suchym miejscu.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest utrzymywanie tego rodzaju zabawek w sterylnej czystości. Sondę należy myć i odkażać przed oraz po każdym użyciu. Można w tym celu zastosować wacik nasączony wysokoprocentowym alkoholem. Przed umieszczeniem sondy w cewce moczowej bezwzględnie konieczne jest nałożenie na nią lubrykantu. Nasz sklep erotyczny posiada w ofercie specjalne żele przewodzące, dedykowane właśnie urządzeniom podłączanym do prądu.

Sonda do cewki moczowej do elektrostymulacji - jak korzystać?

Zanim przejdziesz do praktyki, dobrze zapoznaj się z teorią. Pamiętaj też, by podczas aplikacji być bardzo ostrożnym, nie wykonywać gwałtownych ruchów. Osoby początkujące z reguły zaczynają od wprowadzania sondy na długość penisa. Wyższy poziom zaawansowania to wsunięcie jej około 5 cm głębiej, do samej cewki, kolejny level to z kolei wprowadzenie sondy aż do pęcherza. Zaleca się stopniowe pokonywanie kolejnych kroków. Zanim zdecydujesz się na głębszą penetrację, musisz mieć pewność, że wcześniejszy etap zaliczasz już z wprawą i co najważniejsze, sprawia Ci przyjemność.

Nie zaleca się korzystać z sondy do cewki moczowej częściej niż raz na kilka dni, raz w tygodniu. Podczas używania lepiej ograniczyć ilość wyciągnięć i wsunięć sondy, by zminimalizować ryzyko podrażnień. Tu większość roboty wykona sama elektrostymulacja. Do Ciebie należy decyzja, czy postawisz na delikatne pieszczoty, czy zafundujesz sobie odrobinę bólu. Zaleca się usunięcie sondy z penisa przed wytryskiem.

UWAGA! Sonda do cewki moczowej z elektrostymulacją wymaga podłączenia do jednostki zasilającej, podobnie jak wszystkie inne zabawki działające pod napięciem. Taki zasilacz dostaniesz również w naszym sklepie i będziesz mógł używać nie tylko do sondy, ale także innych gadżetów z elektrostymulacją, pierścieni erekcyjnych, elektrod, masażerów prostaty, koralików analnych, rękawiczek do elektrostymulacji, pętli na penisa i wielu innych.

Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje przygotował dla Ciebie nasz butik erotyczny! Wszystkie gadżety przypisane są odpowiednim kategoriom, by ułatwić Ci wyszukanie tych, na które masz ochotę. W przypadku pytań, wątpliwości związanych z użytkowaniem którejś z zabawek, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu podanym na dole strony lub wyślij maila.