Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Ekspandery do powiększania penisa

Ekspandery służą do skutecznego napinania tkanek penisa. Urządzenia te są uważane za bezpieczniejszą alternatywę dla ćwiczeń na powiększanie penisa. Ta metoda powiększania została zbadana oraz potwierdzona przez naukowców. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Czym są ekspandery?

Są to specjalistyczne przyrządy przeznaczone do bezpiecznego powiększania rozmiaru członka. Ekspandery regularnie używane, pozwalają w sposób bardzo widoczny, a jednocześnie trwały zwiększyć rozmiar członka nawet o kilkadziesiąt procent. Ekspandery do penisa dostępne w ofercie naszego sklepu to urządzenia, które można stosować niezależnie od aktualnego rozmiaru członka. Zestawy wyposażone są w adaptery oraz przejściówki, pozwalające dopasować je do rozmiaru członka. Czy ekspandery są urządzeniami bezpiecznymi i skutecznymi w działaniu? Oczywiście, że tak. Ich konstrukcja została wynaleziona i opatentowana wiele lat temu i polega na stopniowym rozciąganiu penisa. Jakkolwiek brzmi to groźnie, czynność jest w pełni bezpieczna dla członka i nie grozi jego uszkodzeniem. Penis zbudowany jest z elastycznych ciał jamistych, które wypełniając się krwią, powiększają swoje rozmiary i tak dochodzi do powstania erekcji. Im większe będą ciała jamiste, tym więcej zmieści się w nich krwi i rozmiar członka będzie większy.

Ekspandery to urządzenia, które powinny być noszone na penisie w stanie spoczynku. Zwykle zalecane jest stosowanie ich co najmniej kilka godzin dziennie i nieprzekraczanie optymalnego czasu określonego przez producenta urządzenia. Należy od czasu do czasu zrobić sobie przerwę i uważać, aby podczas korzystania z gadżetu nie spowodować podrażnień. Powiększenie penisa w taki sposób jest możliwe i bardzo skuteczne. Ponadto gadżet może być przydatny również podczas leczenia niektórych przypadłości.

Ekspandery bezbolesne powiększanie penisa

Kto i kiedy powinien zdecydować się na używanie ekspanderów do penisa? Są one dedykowane przede wszystkim osobom, które zmagają się z problemem faktycznie zbyt małego członka. Średnia długość penisa przeciętnego Polaka to ok. 14 do 14,5 cm. Należy przy tym zaznaczyć, że nie tylko wielkość przyrodzenia decyduje o tym, czy seks z mężczyzną będzie satysfakcjonujący dla kobiety. W rzeczywistości najważniejsza jest technika i to na niej powinno się w pierwszej kolejności skupić. Nawet największych rozmiarów członek nie będzie w stanie zapewnić kobiecie orgazmu, jeśli w ślad za jego wielkością nie pójdą odpowiednie umiejętności mężczyzny. Warto zatem dbać zarówno o optymalną wielkość członka, jak również doskonalenie różnorodnych technik sprawiania przyjemności kobiecie. Może to mieć postać masażu erotycznego, gry wstępnej, pieszczot oralnych czy użycia dedykowanych sex gadżetów. Jeżeli poszukujesz inspiracji do tego, jak stać się wyrafinowanym kochankiem, możesz je znaleźć oglądając nasze filmy edukacyjne oraz filmy erotyczne na płytach DVD.

Jak to działają ekspandery do penisa?

Sposób działania ekspanderów jest stosunkowo prosty, ale w dzisiejszych czasach jest doskonale dopracowany i przynosi coraz bardziej zadowalające rezultaty. Podczas noszenia ekspandera penis poddawany jest trakcji. Tkanki prącia ulegają rozciągnięciu, a stały nacisk powoduje, że organizm dostosowuje się do tego konkretnego obciążenia, powoli zmieniając się i wydłużając penisa. Zastosowanie ekspanderów do przedłużenia penisa pozwala na bardzo efektywne powiększenie penisa. Choć trudno spodziewać się spektakularnych zmian, efekty są zadowalające. Ekspander pozwala na zwiększenie rozmiaru penisa o kilka centymetrów. Co najważniejsze, osiągnięte w ten sposób efekty są trwałe i nie wymagają ponownego zastosowania urządzenia. Za sprawą tego urządzenia z łatwością pozbędziesz się swoich kompleksów. Dzięki powiększeniu swojego członka zyskasz na pewności siebie, a co za tym idzie - poprawi się także jakość Twojego życia. Twoja partnerka z pewnością zauważy różnicę, a Ty sam będziesz z siebie zadowolony. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne ekspandery, które są w pełni bezpieczne. Możesz stosować je bez obaw i w pełni cieszyć się ich zbawiennym działaniem.

Jak używać ekspanderów do penisa?

Ekspandery to doskonałe gadżety dla mężczyzn, którzy pragną powiększyć swojego penisa. W zależności od producenta zaleca się noszenie go od 1 do 12 godzin dziennie. Czas jest uzależniony od specyfiki produktu. Dobrze wykonane ekspandery są całkowicie niewidoczne pod ubraniem, dzięki czemu spokojnie możesz nosić je przez potrzebny czas. Ekspandery nie tylko powiększają penisa, ale także korygują jego krzywiznę, przez co penis staje się bardziej atrakcyjny. Metoda jest jednym z najbezpieczniejszych niechirurgicznych sposobów na powiększenie penisa. Otrzymywane efekty są bardzo zadowalające. Mężczyźni uwielbiają tę metodę i bardzo ją polecają.

Skuteczne ekspandery do powiększania penisa

Problemem niektórych metod powiększania penisa jest brak naukowego potwierdzenia. Na szczęście skuteczność ekspanderów jest poparta odpowiednimi badaniami. Badanie, które zostało przeprowadzone w 2008 roku obejmowało 23 mężczyzn z kompleksem wielkości penisa. Przez pierwsze 2 tygodnie pacjenci nosili ekspander 4-6 godzin dziennie, przez kolejne kilka tygodni do 3 miesięcy po 9 godzin dziennie. Eksperyment potwierdził skuteczność tej metody w zwiększaniu długości i grubości zarówno penisa wiotkiego, jak i znajdującego się w fazie erekcji.

Mężczyźni, którzy chcą powiększyć penisa, zwykle zastanawiają się nad operacją, ale muszą liczyć się z tym, że jest to kosztowne i bolesne. Ponadto, jak każdy zabieg, może powodować nieprzyjemne komplikacje. W porównaniu z takim rozwiązaniem ekspandery do powiększania penisa są bezpieczne, niedrogie i skuteczne. A do tego nie wymagają przechodzenia przez okres rekonwalescencji. Dokładny efekt jest uzależniony od fizjologii osoby, ale średni wzrost osiągany przez mężczyzn to około 1/3 ich długości. Panowie stosujący ekspandery twierdzą również, że mogą one pomóc w zmniejszeniu objawów zaburzeń erekcji, a także poprawić skrzywienie penisa. Nie czekaj ani chwili dłużej i sam sprawdź jego działanie!