WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close
Filtruj według

Marka

Tryb pracy

Cena

60,00 zł - 975,00 zł

Masażery prostaty z wibracjami i bez

Wibratory to nie tylko zabawki dla kobiet! Wygodne, trwałe i co najważniejsze przyjemne męskie masażery prostaty to modny, doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie przyjemność i ekstazę idącą w parze ze stymulacją analną. Pożegnajmy się z uprzedzeniami i lękami, przywitajmy się z nowym rodzajem przyjemności

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-24 z 86 pozycji

Masażery męskiego punktu P

Masaż prostaty to jeden z najbardziej polecanych mężczyznom zabiegów. Regularnie wykonywany, pozwala w dużym stopniu ograniczyć ryzyko wystąpienia nowotworów prostaty. Masaż prostaty może wykonać wykwalifikowana osoba, można również przeprowadzić go samemu, w zaciszu domowym. Aby było to możliwe, niezbędne jest skorzystanie z dedykowanych gadżetów. Są nimi erotyczne masażery prostaty. Są to urządzenia elektryczne o zasilaniu akumulatorowym, które kształtem mogą nieco przypominać wibratory. Jednak ich przeznaczenie jest zupełnie inne. Swoim wyglądem i budową uwzględniają anatomiczną budowę mężczyzny. Wszystkie wykrzywienia i zaokrąglenia powstały po to, aby ułatwić dotarcie do gruczołu, który ma być masowany. Używanie masażerów prostaty jest proste, ale wymaga przełamania pewnych granic i barier psychologicznych. Dobrowolne umieszczenie czegoś w swojej pupie z pewnością dla wielu mężczyzn jest czymś trudnym do zaakceptowania. Tymczasem nie należy tego utożsamiać ze zmianą orientacji seksualnej itp. zamiast tego, masaż prostaty i dedykowane do tego gadżety należy traktować w kategoriach zabiegów pro zdrowotnych, które w przyszłości mogą dać wiele korzyści.

Masażery prostaty zwiększają przyjemność seksualną

Jest również inny powód, który może skłaniać do tego, aby korzystać z masażerów prostaty. Jeden z nich to intensyfikowanie bodźców seksualnych, powstających w trakcie stosunku seksualnego. Mężczyzna kochający się z kobietą, mając założony masażer prostaty, wielokrotnie silniej odczuwa przyjemność wynikającą ze stosunku. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się wybrać masażer z wbudowaną opcją masażu i kilkoma trybami pracy, już żaden kolejny stosunek nie będzie taki sam. Czy warto zainwestować w masażer prostaty? Naszym zdaniem tak. Jest to decyzja, do której z pewnością trzeba dorosnąć i wykazać się pewną odwagą podczas pierwszych użyć. Z każdym kolejnym razem będzie to jednak przyjemniejsze i dostarczy więcej satysfakcji. Pamiętajmy również o tym, że z masażu prostaty samego w sobie, również wynika pewna przyjemność, której nie można bagatelizować.

Dlaczego warto korzystać z masażerów prostaty?

Stymulacja analna jest cudowna dla obu płci, jednakże to prawda, iż mężczyźni odczuwają ze stymulacji analnej o wiele większą przyjemność i rozkosz niż panie. Pomimo tego, wciąż wielu mężczyzn jest zbyt niechętnych do spróbowania tak ciekawej alternatywy dla standardowego seksu, jak stymulacja analna.

Na szczęście, wielu mężczyzn przekonuje się do produktów takich jak masażery już po pierwszym spotkaniu. Jeśli nasza partnerka lub partner przygotują nas w odpowiedni sposób do całego spotkania z masażerem, może być pewni stuprocentowej, emocjonalnej skuteczności takiego doświadczenia. Wibratory analne i masażery prostaty bezpośrednio oddziałują na odbyt, jeden z obszarów ludzkiego ciała, w którym występuje najwięcej zakończeń nerwowych. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet, wokoło ścianek odbytu posiadają dodatkowo ogromne połacie receptorów sensorycznych, które zawsze są gotowe, by zabrać nas prosto do nieba.

Dzięki takiemu stanowi rzeczy, mężczyźni w prostacie posiadają tzw. punkt P, będący tym samym co kobiecy punkt G. Dzięki skorzystaniu ze stymulatorów męskiej prostaty, wibratorów, czy korków analnych może z łatwością dosięgnąć tego pełnego euforii i stymulacji miejsca, które przy odpowiedniej stymulacji jest w stanie zapewnić orgazmy, które są o 33% intensywniejsze niż te, które osiągasz przez normalną stymulację penisa.

Najlepsze masażery prostaty dla mężczyzny

Męskie wibratory analne są w modzie, preferowane przez nas modele to nie tylko standardowe, dopasowane do męskiego odbytu zabawki, ale także wykonane z największą precyzją masażery prostaty, czy korki analne, które dzięki swoim ergonomicznym, pełnym fantazji kształtom oddadzą w nasze ręce produkt, który spełni wymogi nawet najbardziej charakternych osób.

Zabawki analne dla mężczyzn dostępne są również w wersjach pozwalających na dostosowanie intensywności i szybkości wibracji. Niektóre są nawet wyposażone w zdalny pilot sterujący, dzięki czemu my lub ktoś inny może dostosować najlepszą stymulację dopasowaną do konkretnej, pełnej emocji sytuacji.

Masażery prostaty dla mężczyzn wykonane są również z najwyższego jakościowo silikonu medycznego, dzięki temu są również całkowicie wodoodporne, ładowalne i posiadające strukturę kompatybilną do bezpośredniego kontaktu z ciałem. Każdy mężczyzna może znaleźć swój idealny rozmiar, który zintensyfikuje w najlepszy sposób każdy możliwy poziom fantazyjnego doświadczenia.

W jaki sposób używać wibratorów dla mężczyzn?

Bez pośpiechu – to pierwsza, najważniejsza rzecz. Odbyt, w przeciwieństwie do pochwy, nie jest organem, który sam się nawilża. Wymaga to od nas wybrania idealnego lubrykanta, który rozluźni mięśnie, pomoże rozciągnąć odbyt i zmniejszy wrażliwość bez odrętwienia i stracenia jakiegokolwiek czucia. Nawilżając odbyt, staraj się masować cały jego obszar przy zastosowaniu palców lub małego korka analnego, który pomoże nieco bardziej rozszerzyć odbyt, doprowadzając do jego większego rozluźnienia.

Po odpowiedniej lubrykacji możemy zacząć stosować masażer prostaty lub wibrator analny, powoli wkładając go do odbytu. Stymulując odbyt z partnerem lub partnerką, starajmy się powoli masować wnętrze odbytu, wygodnie docierając do najbardziej wrażliwego miejsca prostaty. Dzięki zastosowaniu masażerów prostaty ze specjalną nakładką na penisa masującą jądra będziemy w stanie poczuć intensywną i niemalże ekstremalną przyjemność ze swoją ukochaną osobą, dodatkowo bezbolesną i na zawsze raczącą nasze najskrytsze marzenia.

Jak wybrać najlepszy masażer prostaty dla mężczyzn?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ ostateczny wybór zależy jedynie od indywidualnych preferencji mężczyzn, ponieważ każdy inaczej reaguje na różne zabawki seksualne. Przyjrzyj się cechom każdego z nich, porównaj i wybierz ten, który najbardziej odpowiada twoim gustom. Niezależnie od ostatecznego wyboru, doznania, jakie zaoferują ci masażery służące stymulacji prostaty, samotnie lub w towarzystwie zaskoczą swoją czystą seksualnością bez uprzedzeń.