WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Akcesoria i gadżety BDSM

Akcesoria BDSM stanowią doskonały sposób na urozmaicenie miłosnych igraszek. W tej kategorii można znaleźć nie tylko kajdanki czy maski na oczy, ale również produkty przeznaczone dla nieco bardziej wymagających osób preferujących tego typu praktyki seksualne. Każdy dostępny w naszym sklepie produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest nie tylko niezwykle komfortowy w użytkowaniu, ale również bezpieczny. Oferowane liny, pejcze czy taśmy uatrakcyjnią zabawę niejednym kochankom. Wybór solidnych akcesoriów BDSM to nie tylko gwarancja doskonałej erotyczne zabawy. To również wysoki poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalności każdego produktu. W tej kategorii można znaleźć doskonałej jakości akcesoria BDSM przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Sprawdź szeroką gamę akcesoriów BDSM dostępną w niniejszej kategorii.

Jest 522 produktów.

Pokazano 1-24 z 522 pozycji

Sklep erotyczny YourObsession.pl to miejsce, w którym doskonale odnajdą się osoby otwarte seksualnie, poznające swoją seksualność lub takie, które dopiero chcą zacząć to robić. Oferujemy szeroki wybór kosmetyków, odzieży, a także zabawek i akcesoriów erotycznych. Znakomitą część tej oferty stanowią gadżety BDSM, dostępne właśnie w tej kategorii.

Rozwinięcie skrótu, a konkretne gadżety BDSM

Skrótowiec BDSM posiada rozwinięcie w angielskich słowach: bondage (wiązanie/krępowanie), discipline (dyscyplina), domination (dominacja), submission (uległość), sadism (sadyzm) i masochism (masochizm). Ten obszar zabaw seksualnych jest często sprowadzany do bardzo powierzchownego schematu. W rzeczywistości jednak jest to bardzo złożony i głęboki rodzaj zabaw, którego absolutną podstawą jest wzajemne zaufanie.

W BDSM bowiem panuje ścisły podział ról na stronę dominującą i uległą. Zadaniem dominanta jest tzw. tresura strony uległej - która odbywa się przez krępowanie, karanie, nagradzanie, a często również poniżanie czy zadawanie bólu. Najistotniejszym elementem relacji BDSM jest trzymanie się wcześniej ustalonych granic - opartych na zaufaniu i przekazaniu kontroli drugiej osobie.

Dysponując solidną podstawą do zabawy - można zaopatrzyć się w podstawowe akcesoria BDSM, przy których użyciu będziemy mogli rozpocząć, zgłębiać tajniki tej sztuki. Warto wcześniej zdobyć przynajmniej podstawową wiedzę w tym zakresie. Przykładowo - poznać kilka najczęściej używanych węzłów, techniki podduszania czy najwrażliwsze punkty ludzkiego ciała. Dzięki temu będziemy mieli okazję do uzyskania jeszcze większej satysfakcji z zabawy i urozmaicania swojego pożycia na bieżąco przez naprawdę długi czas - po prostu próbując nowo nauczonych rzeczy lub technik.

Które gadżety BDSM z oferty naszego sklepu erotycznego dedykowane są, dla jakich obszarów tych zabaw i gdzie można je znaleźć?

Akcesoria Bondage & Discipline

W zakres akcesoriów bondage & discipline będą wchodzić wszelkie przedmioty, które służą do krępowania, ograniczania zakresu ruchów lub dyscyplinowania strony uległej. Dla początkujących polecamy przede wszystkim erotyczne kajdanki BDSM, a także dedykowane taśmy i liny do krępowania - dla tych, którzy posiadają już pewną wprawę. Po wyposażeniu się w nie będziemy już dysponować całkiem obszernym wachlarzem możliwości, który pozwoli nam w znacznym stopniu zdominować jedną ze stron.

Gdy już wprawimy się nieco w tworzeniu więzów i zabawach z wykorzystaniem kajdanek, możemy pójść o krok dalej i wypróbować smycze i obroże do zabaw BDSM, a także erotyczne huśtawki do seksu. Najbardziej zaawansowani zwolennicy kategorii bondage & discipline z pewnością będą w stanie zrobić użytek również z pasa cnoty i klatki na penisa.

Domination & Submission - zabawki BDSM

Wiązanie i dyscyplina to tylko jedna strona medalu, jakim są zabawy BDSM. Są one bowiem nieustannie podszyte wydźwiękiem dominacji i uległości, które wzajemnie się uzupełniają. Krępowanie ruchów i tresura mają bowiem służyć właśnie podkreśleniu dominacji jednej ze stron. Mogą w tym pomóc dodatkowe gadżety - przede wszystkim służące do stymulacji ciała.

Przykładowo: piórka do łaskotania, dilatory i sondy do cewki moczowej, a także akcesoria do elektrostymulacji. Z ich wykorzystaniem strona dominująca może nagradzać uległą, sprawiając jej przyjemność - lub karać ją, poprzez intensywną stymulację i jej przerywanie, albo nawet zadawanie bólu w najbardziej wrażliwych miejscach.

Gadżety bondage, które wykorzystujemy do dyscyplinowania strony uległej, możemy również uzupełnić kneblem do zabaw BDSM. Ten bowiem uniemożliwia stronie uległej mówienie i wydawanie większości dźwięków. W związku z tym jest ona całkowicie zdana na łaskę dominanta. Przed użyciem knebla warto ustalić niewerbalny sygnał bezpieczeństwa - jak choćby odklepanie w ciało na wzór walk na ringu. Podczas zabaw BDSM bezpieczeństwo powinno odgrywać bowiem pierwszorzędną rolę.

Sadism & Masochism - akcesoria BDSM

W ten sposób dochodzimy do ostatniego segmentu akcesoriów BDSM, jakim są te związane z sadyzmem i masochizmem. Co ciekawe - to właśnie z tym obszarem większość osób kojarzy BDSM w ogóle. Tutaj kluczową rolę nadal odgrywa zaufanie i bezpieczeństwo - są one jednak ściśle związane z zadawaniem bólu stronie uległej i poniżaniu jej.

Dlatego właśnie w tej kategorii znajdą się takie akcesoria BDSM jak bicze, pejcze i packi, klipsy, zaciski i łańcuszki na sutki, a także wzierniki waginalne i analne. Przy ich umiejętnym wykorzystaniu proces tresury stanie się o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy dla obu stron. Oczywiście możliwe jest oddziaływanie na te same obszary bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Jednak z wykorzystaniem pejcza czy zacisków na sutki każde działanie staje się jeszcze bardziej wyraziste.

Warto pamiętać, że powinniśmy angażować się w tematykę BDSM stopniowo - zanim zaczniemy uderzać partnera lub partnerkę pejczem, róbmy to dłonią, aby nabrać wyczucia. Jeśli pominiemy stopniową eskalację - bardzo prawdopodobne, że zrobimy partnerowi krzywdę.

Zabawki BDSM w sex-shopie - czym kierować się podczas wyboru?

Wbrew pozorom, kupno akcesoriów BDSM nie jest łatwe. Sklepy erotyczne - w tym też YourObsession.pl - oferują bowiem bardzo szeroki wybór gadżetów, które różnią się między sobą pod wieloma względami. Najważniejsze kwestie - czyli dopasowanie gadżetów BDSM do naszego stopnia zaawansowania oraz preferencji - omówimy poniżej. Tutaj jednak zaznaczymy, że podczas wyboru warto zwracać uwagę przede wszystkim na materiał, z którego zostały wykonane poszczególne akcesoria.

Z reguły im bardziej “ekskluzywny” wydaje się materiał - tym lepiej. Przykładowo - silikon chirurgiczny zawsze będzie lepszy od gumy czy plastiku. W przypadku pejczy i batów najlepiej sprawdza się oryginalna skóra zamiast imitacji. Zaś wzierniki lub klipsy czy łańcuchy powinny być wykonane z metalu - koniecznie hipoalergicznego.

Stopień zaawansowania, a gadżety bondage

Dostosowanie konkretnych gadżetów BDSM do swojego stopnia zaawansowania w tej sztuce jest niezwykle ważne. Poszczególne rodzaje akcesoriów i ich przeznaczenie omówiliśmy wyżej - przy okazji objaśniania specyfiki segmentów skrótowca BDSM. Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że używanie akcesoriów powyżej swojego stopnia zaawansowania może skończyć się źle dla uległego partnera. Dlatego właśnie w świat BDSM należy wchodzić stopniowo.

Osobiste preferencje dotyczące zabawy

Częstym błędem podczas wdrażania się w zabawy BDSM jest stosowanie wszystkich możliwych technik i rodzajów zabawy “na siłę” - nawet w sytuacji, gdy nie jest to do końca pociągające. Jeśli przykładowo sprawianie bólu naszemu partnerowi nie sprawia nam satysfakcji, a nawet powoduje wprost przeciwną reakcję - nie powinniśmy się do tego zmuszać. Ostatecznie nadal chodzi o przyjemność - mimo pozornie brutalnej otoczki.

Od czego zacząć swoją przygodę z BDSM?

Jak już wspominaliśmy w sekcjach poświęconych poszczególnym segmentom BDSM - na początek najlepsze i najbezpieczniejsze będą zabawy z wiązaniami i dyscypliną. Niosą one ze sobą dość niskie ryzyko, bowiem nie wymagają uderzania ani żadnych innych, intensywnych ruchów. Wciągnięcie się w gadżety bondage będzie stanowić świetną podstawę dla rozwoju w kolejnych kategoriach BDSM. Będziemy mogli później dodawać do nich coraz bardziej wyraziste elementy dominacji i uległości, aż w końcu dojdziemy do poziomu, który pozwoli nam na zabawę z sadyzmem i masochizmem.

Wątpliwości i pytania - jak można się z nami skontaktować?

W razie pojawienia się wątpliwości lub pytań - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sex-shopem. Mogą Państwo nawiązać go z nami za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub pod numerem telefonu, który zawsze wyświetla się w lewym górnym rogu strony.