WITAMY WIOSNĘ -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.04.2024

close

Tampony bez sznurka

Czy podczas miesiączki miewasz większą ochotę na seks? Nie jesteś jedyna! Udowodniono, że podczas menstruacji damskie hormony ulegają znacznie większemu pobudzeniu. Jednak ze względów higienicznych wiele kobiet rezygnuje z uprawiania seksu. Jeśli to również Twój problem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszej ofercie znajdziesz tampony, które umożliwią Ci odbywanie higienicznych stosunków podczas okresu!

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Tampony bezsznurkowe

Menstruacja i seks? Czy obie te rzeczy wzajemnie się wykluczają? Okazuje się, że nie i to bez rezygnowania z maksymalnej higieny. Przedstawiamy specjalne tampony, przeznaczone do zakładania w trakcie uprawiania seksu w czasie menstruacji. Od klasycznych tamponów różnią się materiałem, z którego zostały wykonane, kształtem i brakiem pętelki. Tampony do seksu wykonane są ze specjalnego gatunku bardzo chłonnej gąbki. Umieszcza się je w pochwie, a ich rozmiar i stopień twardości nie przeszkadzają w uprawianiu seksu, znakomicie absorbując krew menstruacyjną i zamykając ją w swojej strukturze. Wszystkie oferowane w naszym sklepie tampony do seksu dostępne są w kilku rozmiarach, a dodatkowo zostały zapakowane szczelne, hermetyczne opakowania. Ułatwiają one zabranie ich w podróż i sterylne przechowywanie np. w bagażu. Pomimo braku specjalnego sznureczka, wyjmowanie tamponów z pochwy jest bardzo łatwe i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Polecamy ten produkt wszystkim osobom, które w trakcie okresu nie chcą rezygnować z uprawiania seksu.

Tampony bez sznurka są wykonane z hipoalergicznej miękkiej gąbki, która bez problemu dopasowuje się do ciała. Są dostępne w dwóch rozmiarach - normal oraz mini.

Miękkie tampony nie utrudniają penetracji i chronią penisa przed zabrudzeniami. Tampon możesz zaaplikować przed stosunkiem. Ze względu na to, że dopasowuje się do ciała, Twój partner nie powinien odczuwać dyskomfortu podczas stosunku. 

Brak sznurka nie stanowi problemu, tampon można bez problemu wyciągnąć. Produkt zapewnia higienę, ponieważ zatrzymuje krew menstruacyjną podczas stosunku. Coraz więcej kobiet decyduje się na stosowanie miękkich tamponów. Panie, które kiedyś je kupiły, często decydują się na ponowny zakup.

Jak zaaplikować miękki tampon bez sznurka?

Rozpocznij od wyjęcia tamponu z opakowania. W celu ułatwienia aplikacji możesz nałożyć niewielką ilość lubrykantu, najlepiej takiego na bazie wody na powierzchnię produktu. Możesz również zwilżyć go używając do tego czystej wody. Ściśnij go dokładnie, w taki sposób, by wchłonął jak najwięcej płynu.

Najłatwiej będzie Ci go włożyć kucając, lub siedząc na toalecie. Palec wskazujący umieść na jednej z płaskich stron tamponu, przytrzymaj bok tamponu między kciukiem a palcem środkowym i ściśnij go. Uzyskasz w ten sposób kształt serca z miękką, wąską końcówką. Dwie skierowane w dół zakładki tworzą spód szwu, gdzie możesz umieścić palec, podczas wkładania miękkiego tamponu. Drugą ręką rozchyl delikatnie wargi sromowe i za pomocą palca wskazującego lub środkowego wepchnij tampon do pochwy, aż zbliży się do szyjki macicy. 

Jak długo można nosić tampon bez sznurka?

Tak jak w przypadku tradycyjnych tamponów, tampon bez sznurka zmieniaj w regularnych odstępach czasu. Czas noszenia tamponu jest uzależniony od intensywności miesiączki. Konieczna może być częstsza wymiana tamponów na początku miesiączki (mniej więcej co 3 do 5 godzin). W późniejszych etapach miesiączki możesz nosić go od około 5 do maksymalnie 8 godzin. Zaleca się jednak zmianę co 4 do 6 godzin. W ten sposób zmniejszone zostaje ryzyko pojawienia się infekcji. Wymieniaj miękki tampon po kąpieli lub po uprawianiu seksu, zwłaszcza jeśli był to seks bez prezerwatywy. 

Jak wyjmować tampon bez sznurka?

Tampon można bez problemu wyjąć, pociągając za specjalny uchwyt przeznaczony na palec wskazujący lub środkowy. Jeśli jednak podczas wyciągania tamponu pojawią się trudności, zaleca się kucanie, ponieważ w takiej pozycji głębokość pochwy zostaje zmniejszona z 9-10 cm do 4-5 cm. Przy dodatkowym nacisku tampon przesunie się w dół, dzięki czemu jest łatwiej można go dosięgnąć.

Czy tampony bezsznurkowe są bezpieczne?

Miękki tampon bez sznureczka został opracowany w oparciu o znane aspekty ginekologii. Jest wykonany z bezpiecznego i dokładnie przebadanego materiału. Tampon bez sznurka nie powoduje reakcji alergicznych oraz podrażnień, dzięki czemu sprawdzi się nawet wśród najbardziej wrażliwych kobiet, np. tych, które często odczuwają ból podczas uprawiania seksu ze swoim partnerem lub partnerką.

Tamponów bez sznurka można używać w saunie, podczas ćwiczeń, pływania lub odbywania stosunku płciowego podczas menstruacji. Pływanie, sauna, ćwiczenia i współżycie często stanowią problem podczas cyklu miesiączkowego kobiety.

Dzięki tym produktom już nigdy nie będziesz zmuszona do rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności, a seks podczas okresu stanie się dla Ciebie przyjemnością. Tampony bez sznurka pozwalają zachować wszystkie zasady higieny.