WITAMY WIOSNĘ -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.04.2024

close

Żele zwężające pochwę

Problem rozluźnienia mięśni macicy dotyka kobiet w różnym wieku. Wraz z upływem czasu szerokość ścianek pochwy zaczyna się powiększać, a jej mięśnie wiotczeją. Wskutek tego spada również jakość życia seksualnego. Wiele kobiet popada w depresję i przestaje akceptować swoje ciało. Z pomocą przychodzą jednak preparaty zwężające pochwę. Pozwalają one na bezinwazyjne oraz bezpiecznie zwężenie kobiecych narządów rozrodczych. Dostępne w ofercie naszego sklepu Sex-Shop żele ścieśniające pochwę oraz spraye ścieśniające pochwę charakteryzują się dużą skutecznością i natychmiastowym działaniem. Wszystko dzięki naturalnej formule, która składa się z substancji stymulujących kobiece narządy do odczuwania jeszcze większej rozkoszy! Nie zwlekaj i zapoznaj się z asortymentem, jaki oferuje nasz sklep erotyczny. Gwarantujemy 100% dyskrecji oraz satysfakcji! Z nami poczujesz się kobieco i zaznasz przyjemności, jakiej jeszcze nie zaznałaś!

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Żele zwężające pochwę od Yourobsession

W naszym sklepie erotycznym Yourobsession każdy może znaleźć coś dla siebie. Mowa również o paniach i parach, które lubią poeksperymentować. Dlatego też powiększyliśmy kolekcję gadżetów erotycznych o żele zwężające pochwę oraz spraye ścieśniające pochwę. Dostępne w naszym butiku erotycznym preparaty do zwężania pochwy to wysokiej jakości kosmetyki o sprawdzonej formule i naturalnym składzie. Są łatwe w użyciu oraz nie wywołują podrażnień. Dodatkowo nawilżają oraz wpływają na intensyfikację przyjemności. Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą butiku erotycznego Yourobsession już dziś! Znajdź idealny dla siebie żel zwężający do pochwy w atrakcyjnej cenie!

Preparaty ścieśniające pochwę — dla kogo?

Kosmetyki do zwężania ścianek pochwy przydatne są zwłaszcza kobietom, które przebyły naturalny poród lub z powodu hormonów i wieku, utraciły dawną jędrność mięśni Kegla. Ich stosowanie poleca się również kobietom, które zauważyły u siebie spadek libido. Wraz z biegiem lat skóra traci swoją elastyczność, a mięśnie — również te w pochwie tracą napięcie. Wskutek tego spada kobiece libido, samopoczucie oraz jakość życia seksualnego. Dzięki zastosowaniu preparatów ścieśniających można jednak temu zaradzić. Dostępne w naszym butiku erotycznym preparaty ścieśniające pochwę są ciekawym elementem gry wstępnej. Często używane są przez pary jako gadżety i zabawki erotyczne, które mają rozpalić w partnerach ogień pożądania. Dzięki nim gra wstępna staje się bardziej zmysłowa.

Żele ścieśniające pochwę — co to?

Początkowo lubrykanty używane były jedynie na potrzeby gabinetów lekarskich. Bardzo szybko jednak okazały się bardziej przydatne, niż można było to przewidzieć. Dziś na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków i żeli nawilżających miejsca intymne. Część z nich wyróżnia się jednak specjalnym składem, który wzmacnia doznania w trakcie stosunków. Do grupy tej należą preparaty zwężające pochwę. Dostępne bez recepty, charakteryzują się wysoką skutecznością, co wpływa na widoczną poprawę życia seksualnego. Zastosowane na chwilę przed zbliżeniem z partnerem zwężą kobiece miejsca intymne, przez co wpływa na intensyfikację przyjemnych doznań — i to u obojga partnerów.

Działanie żeli ścieśniających pochwę

Regularne stosowanie żeli do zwężania pochwy przyczynia się do poprawy ukrwienia ścianek pochwy. To z kolei sprawia, że w widoczny stają się one bardziej wrażliwe na stymulację w trakcie stosunku. Dodatkowo pobudzają mięśnie pochwy do zaciskania się, co sprawia partnerom znacznie więcej przyjemności. Po zastosowaniu preparatu pochwa zwęża się, tworząc  tzw. efekt "pochwy dziewicy" — staje się ona przyjemnie ciaśniejsza i bardziej elastyczna. Dzięki zawartości wody staje się ona również nawilżona oraz nie pozostawia plam, ani nie powoduje podrażnień. Żele zwężające pochwę są dostępne w sprzedaży bez recepty oraz przeznaczone do stosowania wewnętrznego.

Jak używać żeli ścieśniających pochwę?

Preparaty zwężające pochwę są proste i łatwe w użyciu. Ich aplikacja przebiega w taki sam sposób jak w przypadku lubrykantów. Niedużą ilość żelu należy nanieść na dłoń, a następnie rozsmarować wewnątrz pochwy. Niektóre żele zwężające pochwę posiadają również wygodne dozowniki, które umieszcza się w pochwie, w celu bezpośredniego zaaplikowana preparatu wewnątrz. Pełne działanie żelu można odczuć po upływie ok. 30 minut od jego aplikacji. Środek może być stosowany również w trakcie seksu oralnego.

Spraye zwężające pochwę od Yourobsession

Spraye do ścieśniania pochwy działają bardzo podobnie jak żele zwężające pochwę. Ich stosowanie ma na celu dostarczenie partnerom jeszcze intensywniejszych doznań oraz rozkoszy. Dostępne w naszym sklepie Sex-Shop spraye zwężające pochwę przywracają kobietom ich dawną sprawność. Wszystko dzięki temu, iż w naturalny sposób stymulują poprawę elastyczności ścianek pochwy. Regularne stosowanie takiego preparatu przywraca satysfakcję z życia seksualnego. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego butiku erotycznego — oferujemy spraye ścieśniające pochwę w atrakcyjnie niskich cenach!

Działanie spray ścieśniających pochwę

Dzięki unikatowej formule spraye do zwężania pochwy podobnie, jak żele — poprawiają jej ukrwienie. Pod wpływem działania żelu ścianki pochwy zaczynają się kusić, co powoduje tzw. efekt "pochwy dziewicy". W trakcie stosunku pochwa staje się znacznie węższa i ciaśniejsza, co wpływa na zwiększenie rozkoszy — u obojga partnerów.

Spraye zwężające pochwę — sposób użycia

Preparat zwężający pochwę w formie sprayu można używać na dwa sposoby. Doraźnie - na chwilę przed planowanym stosunkiem lub w trakcie gry wstępnej oraz regularnie — każdego dnia, co przynosi długotrwałe efekty. Spraye do zwężania pochwy są łatwe i przyjemne w aplikacji. Wystarczy jedynie umieścić dozownik w pochwie, a następnie spryskać miejsca intymne. Ewentualnie można również nanieść spray na rękę, a dopiero później rozprowadzić preparat w miejscach intymnych — za pomocą dłoni.