WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Dilatory dla mężczyzn

Dilatory i sondy do cewki moczowej to zabawki erotyczne o podłużnym kształcie, dostępne w wielu wariantach. Stworzone zostały specjalnie do bezpiecznej penetracji cewki moczowej, najczęściej męskiej. Stymulacja cewki za pomocą dilatora przynosi zupełnie inne doznania i stwarza nowe możliwości pieszczot. 

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Dilator do stymulacji cewki moczowej

Odkrywaj nowe wymiary rozkoszy seksualnej, sięgając po wysokiej jakości, bezpieczne dilatory. Nie miałaś z nimi wcześniej do czynienia? Nie wiesz co kryje się pod tą nazwą? Dilatory to urządzenia przeznaczone do masażu cewki moczowej. Mogą być wykorzystywane przez kobiety oraz mężczyzn. Z czego składa się dilator? Głównym elementem jest korpus, zwany również sondą. Jest długi i cienki, umożliwiając łatwe umieszczenie w cewce moczowej. Wewnątrz sondy znajduje się niewielki mechanizm odpowiedzialny za wytwarzanie wibracji. Przenoszą się one na korpus urządzenia, a następnie delikatnie i bardzo przyjemnie stymulują mięśnie cewki moczowej. W ofercie posiadamy duży wybór dilatorów, dostępnych zarówno jako pojedyncze gadżety, jak i sprzedawanych w zestawach z kilkoma urządzeniami o zróżnicowanych rozmiarach. Wybierając sex dilatory z naszej oferty, można być pewnym ich wysokiej jakości wykonania, a także zastosowania doskonałych materiałów, będących gwarancją bezpieczeństwa w kontakcie z delikatnymi narządami intymnymi.

Tym, co charakteryzuje większość dilatorów, jest ich ergonomiczny, wydłużony kształt. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu pozwalają na przyjemne przesuwanie wewnątrz cewki. Zabawa z użyciem dłuższego dilatora pozwala na skuteczną stymulację prostaty, czyli męskiego "Punktu G", bez konieczności pieszczot analnych, co dla niektórych mężczyzn jest czynnikiem decydującym o wyborze akcesoriów z tej kategorii. Dzięki użyciu sondy do penisa mężczyzna może osiągać wyjątkowe i silne orgazmy, zupełnie inne od tych osiąganych poprzez stymulację oralną czy stosunek. W połączeniu z innymi zabawkami dilator jest elementem nie tylko udanej masturbacji, ale także stosowany z partnerem lub partnerką może dostarczyć wiele radości we wspólnej eksploracji, również w relacjach spod znaku BDSM. Damskie dilatory są rzadziej spotykane, jednak również kobiety mogą czerpać satysfakcję ze stymulacji cewki moczowej, w szczególności za pomocą wibrujących akcesoriów. 

Każdy dilator jest wykonany z bezpiecznego materiału, a wysoka jakość wykonania gwarantuje satysfakcję z użytkowania zabawki. Najczęściej stosowane materiały to: stal nierdzewna, silikon, ABS, aluminium. Wymienione materiały są bezpieczne w kontakcie z delikatnymi błonami śluzowymi penisa oraz - w szczególności metalowe - nie chłoną zapachów i umożliwiają łatwe utrzymanie zabawki w czystości. Zastosowane materiały pozwalają także na zabawę zmysłami ciepło-zimno. Poprzez umieszczenie dilatora przed aplikacją w ciepłej lub zimnej wodzie można dodatkowo zwiększyć doznania ze stymulacji. Ważną cechą odpowiednio dobranego dilatora jest jego kształt oraz rodzaj uchwytu. Odpowiednie wyprofilowanie umożliwia pewny i bezpieczny chwyt - pewność, że dilator pozostanie w pożądanej pozycji nawet podczas największych uniesień. Dilator może posiadać specjalny uchwyt, w formie kółka, kotwicy, kulki - dzięki czemu nie ma ryzyka, że zabawka niechcący zostanie włożona zbyt głęboko. Sondy bez wyraźnego uchwytu wymagają większej ostrożności podczas zabawy, często także są dłuższe. Aplikacja zabawki wymaga użycia lubrykantu, może być to medyczny sterylny lubrykant - ważne, aby dzięki właściwemu nawilżeniu uniknąć podrażnienia błon śluzowych. 

Rodzaje dilatorów

Dilatory występują w tak szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, że zabawa nimi nie może się znudzić. Klasyczny dilator ma prosty lub lekko wyprofilowany kształt i jest wykonany z litego materiału. Stalowe dilatory są twarde, chłodne w dotyku i najbardziej podatne na zmianę temperatur. Najczęściej to właśnie klasyczne dilatory dostępne są w zestawach kilku sztuk, różniących się średnicą. Metalowe dilatory mogą być także puste w środku, umożliwiając oddanie moczu podczas długodystansowej zabawy. 

Dilatory wykonane z silikonu są bardziej miękkie i elastyczne, dzięki czemu mogą być lepszym wyborem dla początkujących użytkowników - u osób niedoświadczonych sztywny i twardy przedmiot wkładany do cewki moczowej może powodować obawy. Elastyczne dilatory pomagają pokonać te obawy i otworzyć drogę do dalszej eksploracji. Wybór zabawek powinien być uzależniony od stopnia "wtajemniczenia" użytkownika. Dilatory i sondy o większej średnicy mogą być nieodpowiednie dla początkujących, zaleca się więc aby zaczynać przygodę z tymi zabawkami od mniejszych rozmiarów. 

Zarówno metalowe, jak i silikonowe dilatory mogą być gładkie, posiadać żłobienia, skręt śruby lub wypustki dla zwiększenia doznań. Wielbiciele tego rodzaju stymulacji mają także do wyboru szeroki asortyment dilatorów i sond zakończonych ringiem do mocowania na żołędzi penisa, klatek na penisa z dilatorami oraz satysfakcjonujących zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet - dilatorów wibrujących, stalowych lub elastycznych o wielostopniowej, dyskretnej wibracji regulowanej za pomocą przycisku.