Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Feromony dla kobiet

Feromony są naturalnym afrodyzjakiem, który przyciąga uwagę innych osób. Sugestywnie działają na wyobraźnię, podniecają i zachęcają do bliskości. Feromony dla kobiet przeznaczone są dla pań, które pragną zwrócić uwagę płci przeciwnej.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Skuteczne feromony dla kobiet

Damskie feromony to produkty najwyższej jakości, których skuteczność działania dowiodły liczne badania. Jak działają tego typu zapachy z dodatkiem feromonów? Są one przeznaczone do używania przez kobiety, które pożądają kobiet. Aby odnieść oczekiwany efekt działania, feromony należy zastosować na nagie ciało w przedziale czasu i częstotliwości określonej przez producenta. Informacja na ten temat najczęściej umieszczona jest na opakowaniu. Przeglądając różne feromony damskie, można zauważyć, że sprzedawane są w różnych cenach. Skąd wynika ta różnica? Przede wszystkim wpływ na cenę ma stężenie feromonów w poszczególnym zapachu. Część tych tańszych ma mniejszą ilość feromonów, co zmusza do ich częstszego aplikowania w większej ilości. Tym samym wpływa to na ograniczoną długość użycia całego flakonika, zmuszając do częstszego zakupu. Droższe feromony damskie mają ich większe stężenie. Oznacza to, że zachowują trwałość i skuteczność działania przez dłuższy czas, a pojedyncze opakowanie jest bardziej wydajne.

Jak korzystać z feromonów?

Feromony mogą przypominać flakoniki z perfumami, którymi kropimy swoją szyję, dekolt. Różnica polega na tym, że feromonami spryskujemy nawet całe, nagie ciało. W zależności od tego, jaki produkt kupiliśmy musimy liczyć się z różnym natężeniem substancji zapachowych. To właśnie one są główną przyczyną rozbieżności cenowej dostępnych feromonów. W tańszych flakonikach znajduje się mniejsza ilość feromonów, więc musimy spryskiwać swoje ciało częściej. Natomiast w droższych nie musimy używać tak często i tak dużo produktu, ponieważ feromonów jest tam znacznie więcej.

Jak działają feromony dla kobiet?

Zanim zdecydujemy się na zakup feromonów warto, byśmy zrozumiały, czym one tak naprawdę są i w jaki sposób na nas wpływają. Najprościej mówiąc feromony są naturalnymi substancjami zapachowymi, które wydzielają wszystkie organizmy żywe. Jednak ich działanie widać tylko pomiędzy osobniakami tego samego gatunku, czyli np. wśród ludzi. Wyczuwając feromony czujemy się swobodnie, spokojnie. To taki wabik, który przyciąga uwagę innych osób nieświadomie, lecz niezwykle skutecznie. Nie mamy pojęcia, że wyczuwamy jakiekolwiek feromony, ponieważ są one bezzapachowe. Jednak tutaj włącza się nasz instynkt i każe znaleźć się w pobliżu osoby, od której wyczuwamy znaczną ilość tej substancji.

Zapachowe i bezzapachowe feromony dla kobiet

Tutaj wybór zależy tak naprawdę od nas samych. Zanim zdecydujemy się na konkretny produkt, warto dokładnie zapoznać się z załączonymi do niego informacjach. Niektóre feromony dedykowane są paniom, które pragną nawiązać relację seksualną z mężczyzną. Inne natomiast mają sprawić, że zaczniemy wzbudzać zaufanie i łatwo przyjdzie nam zbudować przyjaźń lub nawiązać kontakty zawodowe. Feromony różnią się także intensywnością. Jedne z nich są niezwykle silne, inne natomiast ledwie wyczuwalne. Dlatego też warto dowiedzieć się, w jaki sposób działają konkretne produkty, zanim je kupimy.

Jak działają feromony dla kobiet?

Szykujesz się na randkę i chcesz się poczuć pewnie? Zależy Ci na wzmocnieniu poczucia atrakcyjności i seksapilu? A może chcesz zwiększyć namiętność pomiędzy sobą i swoim partnerem? Warto sięgnąć po feromony połączone z intensywnym, kwiatowym zapachem perfum. Bergamotka, nuta wanilii, pomarańcza, czarna porzeczka i jaśmin skutecznie przykują uwagę, a nam samym pozwolą czuć się doskonale w swoim ciele. Ponadto taka kompozycja jest doskonałym rozwiązaniem na spotkanie biznesowe. Będziemy wzbudzać zaufanie i sympatię.

Niektóre nuty zapachowe zostały tak skomponowane, by zachęcać do nawiązania szybkiego, bezpośredniego kontaktu. Feromony połączone z perfumami roztaczają kuszący, kobiecy aromat. Intensywny, korzenny zapach, będący połączeniem imbiru, gorzkiej czekolady, gruszki i szafranu skutecznie przykuje uwagę mężczyzn i nie pozwoli im przejść obojętnie. Takie feromony warto stosować podczas intymnych kontaktów z mężczyznami, ale i podczas spotkań biznesowych i publicznych wystąpień. Intensywny aromat zadziała na naszą korzyść.

Jak już zostało wcześniej wspomniane, feromony działają na poziomie instynktów i są dla nas bezpośrednio niewyczuwalnie. Czasami nie potrafimy zrozumieć, dlaczego posiadamy nieodpartą potrzebę porozmawiania z daną osobą, spędzenia z nią czasu, poflirtowania. Odpowiedzią mogą być właśnie feromony, które skutecznie wabią i zachęcają do kontaktu. Niektóre z nich zostały w taki sposób skomponowane, by znacząco ułatwić flirt i umożliwić dominację, wznieść na poziom „samicy alfa” w grupie. Nuty piżma, paczuli, ambry i bergamotki są połączeniem, które zniewala. Nieświadomie zmierzamy w kierunku osób, które roztaczają wokół siebie te aromaty. Dlatego też warto z nich korzystać nie tylko podczas randek, ale i w pracy, gdy zamierzamy dowodzić grupą lub zrobić dobre wrażenie na nowo poznanych osobach.

Na które feromony damskie się zdecydować?

Na takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprzedawane przez nas feromony damskie to produkty najwyższej jakości znanych i cenionych polskich i zagranicznych producentów. Wybór może być podyktowany oczekiwaniami i zasobnością portfela. Spośród kilkuset różnych feromonów damskich, posiadamy takie, które kosztują w granicach 20 złotych, jak i te, których cena rozpoczyna się od 100 złotych. Bardzo dużą pomocą w wyborze odpowiedniego zapachu może się okazać szczegółowy opis, umieszczony przy każdym produkcie. Pozwala on zapoznać się ze sposobem działania i poznać linie zapachowe. Zwracamy również uwagę na to, w jakim opakowaniu feromony damskie występują. Do tych najbardziej praktycznych w codziennym użytkowaniu można zamówić mniejsze flakoniki, pozwalające na zapakowanie ich do torebki i dyskretne użycie np. w toalecie podczas imprezy lub w ciągu dnia pracy. Jeśli natomiast feromony damskie mają rozbudzić zmysł partnera i będą zazwyczaj używane w domu, polecamy zapachy dostępne w opakowaniach o większej pojemności.