DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Pipedream - Icicles

Marka Pipedream Icicles jest producentem najwyższej jakości gadżetów erotycznych wykonanych z bezpiecznego szkła. Podobają ci się dilda i koraliki analne? Szukasz czegoś do stymulowania życia seksualnego? Praktycznego i niezawodnego gadżetu erotycznego, który będzie pozbawiony ruchomych elementów, a przez to będzie służyć ci znacznie dłużej? Jeśli tak, mamy dla ciebie świetną propozycję. Jest nią cała oferta przygotowana przez firmę Pipedream Icicles. Co możemy w niej znaleźć?

Szklane kulki gejszy Pipedream Icicles

Większości z was chyba nie trzeba przedstawić kulek gejszy ani wyjaśniać, czym one są. W zdecydowanej większości przypadków kojarzą się one z gadżetem wykonanym ze stosunkowo miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa. Ma ono zapewnić wygodne i satysfakcjonujące użytkowanie. Czy ktokolwiek może jednak sobie wyobrazić kulki gejszy, które są wykonane ze szkła? Twardego i zimnego? Oczywiście, że tak. Firma Pipedream Icicles udowodniła, że taki sex gadżet może powstać i co więcej, będzie się cieszyć dużą popularnością wśród klientów. O czym to świadczy? Przede wszystkim o bardzo dużym zapotrzebowaniu na takie produkty. Szklane kulki gejszy Pipedream Icicles zostały wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Jest ono bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia i odpryski. Ewentualne ubytki nie posiadają ostrych krawędzi, mogących być groźnymi dla zdrowia i życia człowieka. Samo stosowanie kulek gejszy ma w sobie wiele zalet i korzyści. Przede wszystkim jest ono polecanym przez wielu lekarzy ćwiczeniem mięśni Kegla. Pozwalają one uzyskiwać wyższy poziom satysfakcji seksualnej, łatwiej osiągać orgazmy, jak również zapobiegają zjawisku popuszczania moczu przez kobiety w ciąży.

Szklany korek analny Pipedream Icicles

Sex analny nie jest już tematem tabu. Nikogo również nie dziwi bardzo duży wybór gadżetów analnych, dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Korek analny, jak sama nazwa na to wskazuje, służy do zabaw analnych. Jego konstrukcja obejmuje specjalnie zaprojektowane przetłoczenia. Podczas stopniowego wkładania go do odbytu, masuje on zwieracze i wszystkie mięśnie, sprawiając trudną do opisania słowami rozkosz. Dzięki temu, że szklane korki analne firmy Pipedream Icicles dostępne są w wielu rozmiarach, każdy będzie mógł łatwo znaleźć model idealny dla siebie. Długie lub krótkie. Szerokie lub wąskie. Gładkie lub z przetłoczeniami. Dildo szklane nie musi być nudne. Może natomiast być luksusowym gadżetem erotycznym, który zapewni rozkosz na wiele następnych lat. Wystarczy tylko opanować odpowiednie techniki operowania nim, aby potrafić zaspokoić cały swój niewykorzystany potencjał seksualny.

Czy szklane sex gadżety Pipedream Icicles są bezpieczne

Można oczywiście mieć uzasadnione wątpliwości, czy szklane gadżety erotyczne są bezpieczne w użytkowaniu. Czy nie ulegną rozbiciu na wiele drobnych i ostrych elementów podczas upadku? W przypadku produktów firmy Pipedream Icicles takie ryzyko nie występuje. Gadżety są wykonane ze specjalnie hartowanego szkła. Co więcej, można je umieszczać w lodówce celem schłodzenia, jak również w naczyniu zalanym wrzątkiem, aby zwiększyć temperaturę. Pozwala to mocniej niż zwykle stymulować ciało.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji