DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Iroha by tenga

Choć Tenga jest marką znaną głównie z tworzenia kultowych już masturbatorów w postaci jajek, to jej działalność wykracza poza ten krąg. Projektanci Tengi nie boją się sięgać po nowoczesne technologie i wykorzystywać je w produkcji sex zabawek. Iroha by Tenga odzwierciedla holistyczne podejście do zadowolenia z życia. Uznano, że skoro dla pełnego zdrowia ważna jest aktywność, zdrowe odżywianie i odpoczynek, to przyjemność i możliwość zaspokajania naturalnych potrzeb także powinna należeć do podstaw zdrowego życia. Dlatego też Iroha to kolekcja gadżetów, które są stworzone dla kobiet i przez kobiety. Nowoczesne rozwiązania idą tu w parze z bezpieczeństwem wykorzystanych materiałów czy budowy samych zabawek. Obecnie oferta Iroha by Tenga obejmuje głównie wibratory dla kobiet. Jest ich mnóstwo i możliwości wyboru są naprawdę ogromne. Dzielą się na 9 głównych kategorii, a w każdej z nich znajduje się przynajmniej kilka propozycji. Każda z zabawek ma kompaktowe rozmiary. Na próżno tu szukać czegoś, co przypomina klasyczny wibrator. Dominują tu raczej formy muszelek czy jajek, choć pojawiają się też urządzenia przypominające szminkę. Wszystkie gadżety są pokryte przyjemnym w dotyku i bezpiecznym materiałem. Wyróżnia je też staranne wykończenie.

Kolekcje masażerów i wibratorów Iroha by Tenga

Jak na Tengę przystało, możliwości wyboru są ogromne. Poszukując dla siebie odpowiedniego gadżetu, warto zwrócić uwagę na poszczególne kolekcje. Myśl przewodnia każdej z nich pozwoli podjąć słuszną decyzję. Dodatkową cechą, która łączy te gadżety jest też świetna cena. Dlatego z powodzeniem można przetestować nawet kilka różnych zabawek.

Iroha – to kolekcja trzech wibratorów o luksusowym charakterze. Są otoczone silikonową powłoczką, jedwabiste i miękkie w dotyku. Wyróżnia je bardzo prosta, a jednocześnie dyskretna forma.

Iroha + - to kolejne trzy gadżety, które przypominają znaleziska wyrzucone przez fale morza na plażę. Wyglądają jak muszelki, ale drobne różnice w ich budowie powodują, że każda z nich dostarcza nieco innego rodzaju stymulacji. Dodatkowo są wodoodporne, więc można je zabrać do wanny lub pod prysznic.

Iroha Temari – to kolekcja wibratorów, które dzięki unikalnym kształtom, teksturom i mocnym silniczkom dostarczają niezwykłych przeżyć. Obudowa każdego z tych urządzeń została pomyślana w taki sposób, by nie przenosić drgań na rękę i tłumić dźwięk wibratora. Dzięki temu można całkowicie zatopić się w świecie przyjemności.

Iroha Mini – wibratory o wielkości dłoni to doskonały wybór dla tych kobiet, które szukają czegoś uniwersalnego i wielozadaniowego. Każda z tych zabawek ma kształt kropli wody, a przy tym jest urocza. Powierzchowność jednak może zmylić. Wnętrze kryje potężny silnik, który błyskawicznie doprowadza do orgazmu, który w żadnym stopniu nie jest „mini”.

Iroha Stick – „przenośna przyjemność” – tak nazywają gadżety z tej kolekcji sami twórcy. Zadbali o to, by dostęp do przyjemności był równie prosty, jak w innych przypadkach. Dlatego powstał kompaktowy wibrator, który bez problemu można zabrać ze sobą wszędzie, zmieści się do torebki czy do kieszeni, a jego wygląd przypominający pomadkę nie wzbudzi żadnych podejrzeń.

Iroha ZEN – to wyrafinowane wibratory w pięknych pastelowych kolorach, najbardziej zbliżone formą do tych tradycyjnych. Całą długość pokrywa przyjemny w dotyku silikon oraz rzędy plis, które ułatwiają kontrolowanie urządzenia, ale też zwiększają siłę doznań. Te zabawki są wodoodporne, łatwo jest je utrzymać w czystości.

Iroha Rin – ta seria powstała po to, by każdej kobiecie pomóc odkryć własną przyjemność nie tylko za pomocą stymulacji od zewnątrz, ale też od wewnątrz. Są to podłużne wibratory zakończone kulką. Całość jest lekko elastyczna, co ułatwia sterowanie nią w czasie użytkowania.

Iroha Rin + - pdobnie jak Iroha IRN jest to seria zakończona sferyczną główką, zachowująca ergonomiczny kształt, ale producenci dodali do nich akumulatory. Dlatego można cieszyć się jeszcze dłużej 4 poziomami wibracji i 2 częstotliwościami drgań.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji