DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Glas

Glas to firma ze Szwajcarii, która wyspecjalizowała się w produkcji gadżetów erotycznych, wykonanych ze szkła. Są to dilda, wszelkiego rodzaju korki i koraliki analne, a także plugi. Charakterystyczną cechą produktów marki Glas jest wykorzystany surowiec. Są to gadżety twarde, nieposiadające ruchomych elementów. Bardzo korzystnie wpływa to na ich wytrzymałość, trwałość oraz sposób użytkowania. W naszym sklepie można znaleźć pełną gamę produktów marki Glas. Każdy z nich zachwyca starannością wykonania, dając jednocześnie mnóstwo innych zalet. Zastanawiasz się nad ich zakupem? Chcesz poznać najważniejsze zalety na ich temat? Skoro tak, zachęcamy do lektury.

Z czego powstają sex gadżety Glas?

Jak łatwo zauważyć po samym wyglądzie zabawek, są one wyprodukowane ze szkła. Nie jest to jednak klasyczne szkło mineralne, z którego produkuje się szyby lub szklanki. Jest to gatunek szkła bezpiecznego, wzbogaconego specjalnymi żywicami. Sprawiają one, że produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie pęka i nie kruszy się na setki małych elementów o ostrych krawędziach. Pozwala to na jego bezpieczne użytkowanie w niemal każdych warunkach, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. W przypadku ewentualnego upadnięcia na podłogę, dildo lub korek analny nie ulegnie pęknięciu, lub stłuczeniu. W dalszym ciągu będzie wyglądać jak nowy.

Jakie zalety mają szklane gadżety erotyczne Glas?

Szklane dildo Glas – jest to jeden z najchętniej kupowanych na rynku produktów. Występuje w wielu modelach, różniących się budową, wielkością, kształtem oraz dodatkami. Dilda ze szkła nie posiadają ostrych krawędzi, dzięki czemu ułatwiają penetrację. Są również niezwykle proste do utrzymania w czystości. Twarda oraz idealnie gładka powierzchnia nie nastręcza żadnych trudności w utrzymaniu higieny. Do tego celu można wykorzystać dowolny płyn dezynfekcyjny lub wodę z mydłem.

Szklane plugi analne – w tej grupie produktów mieszczą się wszystkie korki i koraliki analne marki Glas, jak również stymulatory i dilda analne. Wiele osób, niemających do tej pory większych doświadczeń z tego typu gadżetami, może obawiać się stymulacji i penetracji szklanymi gadżetami. Dla nich wszystkich mamy kilka cennych rad. Po pierwsze, szklane dildo lub korek analny można bezpiecznie schłodzić, umieszczając zabawkę w lodówce lub zamrażarce. Materiał, z którego zostało ono wykonane jest bezpieczny i wytrzymały, świetnie również reaguje na duże różnice temperatur. Nie trzeba się obawiać przy tym ewentualnego pęknięcia lub innych niekorzystnych objawów. Po drugie, szklane dilda i korki analne są odporne na działanie większości lubrykantów. Oczywiście te najbezpieczniejsze dla zdrowia, ciała oraz środowiska to wodne żele nawilżające. Są one bardzo wydajne, a jednocześnie łatwe w zmywaniu. Ponadto można je wybrać w kilku dostępnych odmianach, czyli jako żele rozgrzewające, chłodzące, dodatkowo stymulujące oraz wiele innych.

Firma Glas zadbała o to, aby jej sex gadżety erotyczne były dostępne dla każdego zainteresowanego. Przemyślana polityka cenowa sprawia, że możemy je sprzedawać w naszym sklepie w bardzo konkurencyjnych cenach, znacznie przystępniejszych niż robi to konkurencja.

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-24 z 63 pozycji