Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Anais Apparel Luxury

Założona w 2003 roku firma Anais Apparel Luxury jest dobrze znanym i wysoko cenionym polskim producentem bielizny erotycznej. Do tej pory nie wiele rodzimych firm mogło pochwalić się tak dużą rozpoznawalnością na rynku, jak właśnie marka Anais Apparel Luxury. Firma została stworzona jako odpowiedź na poszukiwanie wysokiej jakości bielizny erotycznej dostępnej w konkurencyjnych cenach. Zagraniczne wyroby, w dużej mierze produkowane w Azji okazywały się co prawda ładne, ale w żaden sposób nie można było ich nazwać luksusowymi. Kiepskiej jakości materiały i często niedopasowane rozmiary skutecznie zniechęcały klientów do ponownego kupowania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, powstała właśnie firma Anais Apparel Luxury. Działa ona nieprzerwanie na rynku już blisko 20 lat. Jej produkty są bardzo cenione i chętnie kupowane tak przez kobiety, jak również przez mężczyzn poszukujących ładnej i eleganckiej bielizny na prezent.

Bielizna erotyczna Anais Apparel Luxury

Przesz wszystkie lata istnienia, marka Anais Apparel Luxury doczekała się kilkuset ciekawych kolekcji zmysłowej bielizny dla kobiet. Wśród najchętniej kupowanych produktów, można wyróżnić:

Erotyczne stringi – ciekawe wzornictwo nastawiane na uwypuklanie kobiecego piękna oraz kuszenie mężczyzn. Odkryte pośladki, wycięcia w kroku czy śmiały, asymetryczny design to tylko jedno z wielu rozwiązań, które można znaleźć w bieliźnie tej firmy.

Komplety bielizny erotycznej – bardzo obszerna i ciekawa jest gama gotowych kompletów bielizny erotycznej. W jej skład wchodzą zarówno zestawy stworzone z koronki, jak i cienkich pasków. Duży wybór kolorów, w którym dominuje oczywiście czerń i czerwień spotyka się z uznaniem większości klientów.

Męska bielizna erotyczna – nie tylko panie, ale również panowie mogą znaleźć coś odpowiedniego dla siebie w kolekcji Anais Apparel Luxury. Są to w głównej mierze męskie stringi lub body. Nie brakuje tu rzecz jasna również akcesoriów erotycznych, bardzo przydatnych przy różnego rodzaju grach wstępnych i nie tylko.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji