DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Fleshlight

Fleshlight jest amerykańską firmą, dobrze znaną na całym świecie. Również w Polsce nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Na polskim rynku pojawiła się dobrych kilka lat temu, a to za sprawą swojego innowacyjnego produktu, czyli męskiego masturbatora. Wraz z nim wprowadziła do sprzedaży wiele innych dodatków i akcesoriów, mających umilać mężczyznom samotne spędzanie czasu.

Masturbatory Fleshlight – co to takiego

Jak już wspomnieliśmy, sztandarowym produktem marki Fleshlight są męskie masturbatory. Co to takiego? Są to dedykowane dla panów gadżety erotyczne, imitujące wyglądem i budową damską pochwę. Obudowa z twardego tworzywa sztucznego ma kształt walca i jest stylizowana na latarkę. Po zdjęciu nakrętki ujrzymy wykonane z silikonu wejście do pochwy. Ma ono bardzo realistyczny wygląd, a swoją fakturę idealnie naśladuje prawdziwą pochwę. Jest to rozwiązanie, które zapewnia maksymalnie zbliżone doznania erotyczne do tych, których doświadczylibyśmy z każdą kobietą. Również wewnątrz masturbatora Fleshlight zadbał o to, aby był on realistyczny. Wiernie odwzorowano wszelkie anatomiczne szczegóły, takie jak zwężenia, przetłoczenia itp., aby zapewnić mężczyznom pełnię doznań.

Jak bezpiecznie korzystać z masturbatorów Fleshlight?

Wielu panów, którzy po raz pierwszy sięgają po masturbatory Fleshlight, zadaje sobie pytanie jak należy z nich prawidłowo korzystać? Nie jest to pytanie pozbawione zasadności. Ogólna zasada jest wszystkim dobrze znana. Masturbator w kształcie pochwy imituje prawdziwą pochwę i służy do tego, aby wykonywać wewnątrz gadżetu ruchy posuwiste. Co jednak można zrobić, aby cieszyć się maksymalnie największymi doznaniami erotycznymi? Należy stosować dedykowane żele nawilżające Fleshlight. Są to specjalnie opracowane lubrykanty, których stosowanie ma imitować zjawisko naturalnego nawilżania się pochwy. To ono zmniejsza tarcie i wzmacnia bodźce seksualne. Masturbator nie posiada takiej umiejętności, zatem należy sięgać po zewnętrzne środki, takie jak właśnie lubrykanty. Wystarczy niewielka ilość żelu nawilżającego Fleshlight naniesiona na powierzchnię członka, aby zabawa solo była znacznie przyjemniejsza. Aby doświadczyć różnorodnej skali rozkoszy seksualnej, można eksperymentować z wieloma różnymi gatunkami lubrykantów. Znajdziemy wśród nich zarówno te klasyczne, jak i te, które mają działać rozgrzewająco lub stymulująco.

Masturbatory Fleshlight a higiena?

Osobnym zagadnieniem, ściśle związanym z regularnym użytkowaniem masturbatorów Fleshlight, jest zachowanie pełnej higieny przy takich igraszkach. I tu nie będzie żadnego problemu. Masturbatory, podobnie jak inne gadżety erotyczne Fleshlight zostały wykonane z bezpiecznych dla ciała tworzyw sztucznych. Są one nienasiąkliwe, dzięki czemu łatwo i szybko można je utrzymać w maksymalnej czystości. Należy je starannie myć po każdym użyciu i pozostawiać do wysuszenia. Można również wspomagać się dedykowanymi środkami dezynfekcyjnymi, które ułatwiają proces czyszczenia. Masturbatory można również wykorzystywać będąc w wodzie – wannie, kabinie prysznicowej lub jacuzzi.

Każdy z Was, kto zdecyduje się kupić masturbatory Fleshlight lub inne gadżety tej firmy w naszym sklepie, może być pewnym szybkiej realizacji swojego zamówienia. Paczki wysyłamy dyskretnie zapakowane, bez jakichkolwiek oznaczeń mogących zdradzać zawartość i pochodzenie.

Jest 123 produktów.

Pokazano 1-24 z 123 pozycji