DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Kiiroo

Kiiroo to marka ekskluzywnych gadżetów erotycznych. Firma plasuje swoje produkty w segmencie premium, dedykowanym dla najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie można znaleźć najbardziej popularne produkty tej firmy, dostępne w dużym wyborze i konkurencyjnych cenach. Co należy wiedzieć o firmie Kiiroo i dlaczego jej produkty są tak wysoko cenione na świecie?

Sex gadżety Kiiroo to klasa i jakość

Patrząc na sposób wykonania gadżetów Kiiroo, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z czymś naprawdę dopracowanym w każdym detalu. Rzeczywiście tak jest. Na korzyść sex gadżetów Kiiroo przemawia wysoka jakość materiałów, użytych do produkcji. Są to tworzywa niepowodujące reakcji alergicznych, łatwe w utrzymaniu czystości i dobrze znoszące kontakt z wieloma rodzajami lubrykantów i żeli nawilżających. Możliwość wyboru gadżetów z zasilaniem elektrycznym oraz bez zasilania sprawia, że każdy może tu znaleźć gadżet idealny do swoich potrzeb. Jeśli i wy zastanawiacie się nad tym, jakie sex gadżety Kiiroo są odpowiednie dla was, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Ekskluzywne wibratory Kiiroo

Szukasz niezawodnego wibratora? Sex gadżetu, który sprawi, że każda spędzona z nim chwila będzie wyjątkowa i niezapomniana? Jeśli tak, mamy coś odpowiedniego dla ciebie. Tym czymś są wyjątkowe wibratory Kiiroo. Charakteryzują się doskonałej jakości materiałami, jak również posiadają starannie zaprojektowany kształt. Ich tajną bronią jest dodatkową końcówką stymulująca łechtaczkę. Pozwala cieszyć się czymś zupełnie rzadko spotykanym, czyli podwójnym orgazmem. Nie przeżyłaś jeszcze niczego takiego? Pora sprawdzić jak to jest w praktyce. Wibratory Kiiroo to świetna propozycja gadżetu dla samego siebie, jak również osobisty prezent dla bliskiej osoby.

Masturbator Bluetooth Kiiroo

Firma Kiiroo przygotowała również coś dla panów. Tym czymś są męskie masturbatory Kiiroo. Są to urządzenia zaprojektowane do tego, aby sprawiać mężczyznom radość. Mają kształt regularnej tuby, do której wnętrza wkłada się penisa. Od środka imitują naturalną budowę pochwy. Posiadają przetłoczenia, zwężenia, a materiał wyściełający masturbator od środka, do złudzenia przypomina naturalną tkankę pochwy. Jedna z unikalnych właściwości, którą posiadają masturbatory Kiiroo to wbudowany moduł Bluetooth. Do czego służy? Na przykład do tego, aby sterować pracą sex gadżetu z poziomu dedykowanej aplikacji, którą można zainstalować w swoim smartfonie.

Długowieczna gwarancją gadżetów Kiiroo

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto zdecydować się na wyśmienite sex gadżety firmy Kiiroo. To długowieczna gwarancja udzielana przez producenta. Daje ona użytkownikom produktów Kiiroo pewność, że będą im służyć naprawdę długo, nie zaskakując żadnymi niespodziewanymi awariami. A jeśli już do takich dojdzie, można być pewnym, że producent zadba o szybką naprawę lub wymieni uszkodzony sex gadżet na nowy, dostarczając go prosty do domu klienta.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-24 z 36 pozycji