DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki We-Vibe

Kanadyjska marka We-Vibe powstała w 2008 roku. Specjalizuje się w tworzeniu sex zabawek, których ideą jest możliwość stosowania we dwoje. Każdego roku na rynek wprowadzane są nowe wersje znanych produktów, jak i całkowite nowości, które mogą zaskakiwać. Poza wibratorami dla par w ofercie We-Vibe można znaleźć klasyczne wibratory dla kobiet, stymulatory punktu G, wibrujące pierścienie dla par, a także gadżety analne i kulki gejszy lub do ćwiczenia mięśni Kegla. Wszystkie te urządzenia łączy doskonały, przemyślany design, ale też prosta, niemalże minimalistyczna forma. To powoduje, że jest jasne, do czego służy dany przedmiot i jak go użyć. Każdy z nich oczywiście posiada kilkustopniowy poziom regulacji intensywności pieszczot. Ponadto We-Vibe przykłada ogromną wagę do tworzenia zabawek, które nie tylko wprowadzają pary na nowy poziom relacji, ale też są przy tym bezpieczne dla zdrowia oraz dla środowiska. Przejawia się to chociażby w ograniczeniu zużycia plastiku do produkcji opakowań czy elementów zabawek oraz braku konieczności wymieniania w nich baterii. Warto poświęcić nieco więcej uwagi zabawkom We-Vibe poszukując czegoś dla dwojga, na specjalną okazję lub bez niej.

Produkty We-Vibe

Oferta produktów marki We-Vibe obejmuje dość duży zakres urządzeń. Dość powiedzieć, że większość z nich to różnego rodzaju wibratory podzielone na różne kategorie. I poszukując dla siebie odpowiedniej zabawki, warto właśnie na te kategorie zwrócić uwagę.

Wibratory dla par – one zajmują szczególne miejsce wśród propozycji We-Vibe. Od początku były czarnym koniem w katalogu zabawek oferowanych przez tego producenta, dlatego dziś można się po nich wiele spodziewać. Wibratory dla par odpowiadają na różne potrzeby kochanków. Budowa większości z nich jest zaprojektowana w taki sposób, by przyjemność odczuwali oboje. Hitem jest model Sync zagięty w dwóch miejscach tak, by jednocześnie stymulować punkt G i łechtaczkę, a także członek w czasie penetracji. Specjalny pilot pozwala regulować intensywność wibracji. Pewną innowacją dla par jest też specjalna aplikacja stworzona przez We-Vibe pozwalająca na zsynchronizowanie działania urządzeń dla niej i dla niego zdalnie. To wynosi seks na odległość na zupełnie nowy poziom!

Kolekcje – ciekawą grupą produktów są też kolekcje. Skoro myślą przewodnią We-Vibe jest dostarczanie przyjemności obojgu kochankom, to kolekcje wydają się być całkiem rozsądnym posunięciem. Stanowią propozycje zestawów dla par. I tam można znaleźć stymulatory dla niej i dla niego. Są to zarówno klasyczne wibratory, jak i komplety różnych urządzeń, np. stymulatorów punktu G, prostaty itp. Kolekcje są zapakowane w estetyczne pudełka i świetnie nadają się na prezent na rocznicę lub inną romantyczną okazję.

Akcesoria – producent zadbał też o rozbudowaną ofertę akcesoriów potrzebnych do sprawnego działania poszczególnych urządzeń. Wśród nich można znaleźć kable ładujące, piloty bezprzewodowe czy ładowarki.

Dlaczego warto wybrać We-Vibe?

Produkty tej marki z pewnością wyróżniają się na tle pozostałych. Mogą zaskakiwać, ale zawsze na plus. Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przez We-Vibe do tworzenia gadżetów erotycznych pozwalają na wspólne przeżywanie nowych doznań, co ma szansę przysłużyć się do wzmocnienia związku. To zatem świetna propozycja dla tych osób, które mają ochotę wypróbować coś nowego, ale w parach. Na uwagę zasługuje też jakość wykonania oraz wykorzystanych do produkcji materiałów. W dominującej większości są to tworzywa całkowicie bezpieczne dla skóry, ale też przyjemne w dotyku i gładkie. Wszystko to przekłada się nie tylko na moc przeżyć, ale też na łatwość utrzymania gadżetów w higienicznej czystości. Możliwość wykorzystania ich wspólnie nawet na odległość dzięki synchronizacji powoduje, że to niezwykły sposób na to, by dzielić ze sobą czas bez względu na dystans. Wiele z nich to urządzenia wodoodporne, które bezpiecznie można zabrać do wanny. Wszystkie jednak mają kompaktowe rozmiary, dlatego można je zabrać ze sobą na wspólny wyjazd i nie tylko.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji