WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Lista produktów marki Je Joue

Je Joue to marka niewielkich rozmiarowo gadżetów erotycznych. Firma udowadnia swoimi produktami, że nie rozmiar, ale skuteczność ma znaczenie. Aby się o tym przekonać, wystarczy nawet jednokrotne użycie wybranego masażera, stymulatora lub wibratora firmy Je Joue. Chcesz wiedzieć o nich więcej? Zastanawiasz się jaki model wybrać, czym się różnią oraz czy są bezpieczne i przyjazne dla zdrowia? Na te oraz wiele innych pytań, odpowiedzi znajdziecie w tym artykule.

Poznaj gadżety erotyczne dla kobiet Je Joue

W ofercie firmy Je Joue nie brakuje najwyższej jakości gadżetów erotycznych dla kobiet. Kaźdy z nich został wykonany z maksymalną dbałością oraz starannością o detale. Są wytrzymałe, łatwe w obsłudze i niesprawiające najmniejszych trudności w utrzymaniu higieny. Do produkcji sex gadżetów Je Joue wykorzystuje się miękki, przyjemny w dotyku silikon medyczny. Wewnątrz każdego z urządzeń znajduje się niezawodna elektronika, odpowiadająca za wibracje lub pulsacje. To, co przemawia za tymi produktami to ich wodoodproność i duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Mini wibratory damskie – kolekcja damskich wibratorów Je Joue to między innymi produkty do stymulowania punktu G. Są one w tym celu specjalnie wyprofilowane i wykrzywione, tak aby bezbłędnie docierać do najbardziej oddalonych zakamarków pochwy. Regulacja intensywności wibracji, możliwość wyboru jednego z kilku predefiniowanych programów, a także cicha praca, to jedne z największych zalet, jakimi mogą się pochwalić mini wibratory Je Joue.

Masażery łechtaczki Je Joue – firma posiada w swojej ofercie również inne, niezwykle ciekawe gadżety. Jednym z takich są np. masażery łechtaczki. Jak nie trudno się domyślić przeznaczenia po samej nazwie, o tyle ciekawy jest sam sposób działania. Sex gadżet przypomina bowiem niewiekich rozmiarów mydełko. Pewnie leży w dłoni, jest dyskretny i wyróżnia się bardzo cichą pracą. Warto o tym pamiętać, np. kiedy szukamy gadżetu na podróż służbową lub wakacyjny wypad. Sex masażer łechtaczki Je Joue na pewno dostarczy wielu niezapomnianych doznań.

Wibratory z dwoma końcówkami – ciekawie zaprojektowane wibratory z dwoma końcówkami to produkty, które cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród pań. Gadżet służy do stymulacji pochwy od środka, ale na tym jego rola się nie kończy. Wibratory Je Joue posiadają dodatkową, mniejszą końcówkę. Ma ona stymulować łechtaczkę. Wibrator Je Joue może zatem dostarczyć kobiecie podwójnej rozkoszy, przynosząc jej orgazm pochwowy i łechtaczkowy w tym samym czasie.

Gadżety erotyczne Je Joue dla mężczyzn

W kolekcji firmy Je Joue znajdujemy również sex gadżety dedykowane mężczyznom. Jednym z ciekawszych jest pierścień wibracyjny. Gadżety tego typu mają sprawiać rozkosz panom i paniom. Pierścień erekcyjny nakładany jest na nasadę członka. Generuje on wibracje, które mają dodatkowo stymulować penisa. W trakcie seksu wibracje mogą również być przenoszone na łechtaczkę kobiety i jej zewnętrzne narządy płciowe. Jest to stosunkowo prosty w działaniu sex gadżet, który używany solo lub w parze może przynieść mnóstwo frajdy i nowych doznań.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji