DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Swan

Swan to marka stworzona z myślą głównie o kobietach, ich przyjemności i potrzebach oraz oczekiwaniach. To kolekcja wyjątkowych gadżetów, które łączy estetyczny design, ujednolicona forma i kolorystyka. To wielokrotnie doceniana i nagradzana seria zabawek, która składa się wyłącznie z silikonowych produktów. Mają charakterystyczny kształt przypominający łabędzia – stąd też ich nazwa. To cała kolekcja wibratorów i dild o bardzo wszechstronnym charakterze. To wszystko jest możliwe między innymi dzięki oddzielnym modułom do kontrolowania prędkości i rodzaju wibracji. Można je uznać za specjalistyczne urządzenia, ponieważ do ich stworzenia zatrudniono specjalistów z różnych dziedzin. Ważną ich zaletą jest fakt, że są to zabawki akumulatorowe, dzięki czemu nie ma konieczności podłączania ich na stałe do prądu. Poza tym zadbano o to, by nadać im stuprocentową odporność na wodę. Dzięki temu akcesoria marki Swan można zabrać ze sobą pod prysznic czy do wanny. Zostały też wyposażone w specjalną blokadę na czas podróży. Dzięki temu mamy pewność, że gadżet nie włączy się w najmniej spodziewanym momencie. Cicha praca gwarantuje pełną dyskrecję. Producent zadbał o łatwą kontrolę nad funkcjami tych wibratorów. Jedno naciśnięcie wystarczy, by zwiększyć siłę wibracji. Zwolnienie przycisku na pożądanym poziomie zatrzyma go w tym miejscu. Wszystko to nadaje zabawkom Swan wyrafinowany charakter. To propozycje dla osób mających doprecyzowane oczekiwania. Są to gadżety pozbawione zbędnych bajerów i nieprzydatnych funkcji. Skupiają się natomiast na wibracji, która jest podstawową wartością tych urządzeń.

Najważniejsze produkty marki Swan

To obszerna kolekcja gadżetów o różnej wielkości i rozmaitych kształtach, choć wszystkie mają charakterystyczny, opływowy design.

The Mute Swan – to pokryty doskonałej jakości bezpiecznym silikonem wibrator, który dostarcza naturalnych wrażeń. Powierzchnia jest całkowicie gładka, pozbawiona jakichkolwiek szwów. Dzięki temu całe urządzenie może być stosowane do stymulacji. Wewnątrz znajduje się zasilanie akumulatorowe i silniczek PowerBullet. To on odpowiada za wytwarzanie wyjątkowo silnych drgań, które kobiety opisują jako głęboko odczuwalne i skuteczne. The Mute Swan wyróżnia się niezwykle cichą pracą i dyskretnym charakterem. Ważną zaletą jest fakt, że model ten wibruje na dwóch końcach. To zwiększa możliwości zastosowania pobudzenia, jakiego może dostarczać. Zaokrąglona i lekko wygięta główka okaże się niezawodna w czasie penetracji. Oczywiście zabawka jest wodoodporna.

The Whooper Swan – to podwójny wibrator również wyposażony w dwa silniczki Power Bullet. Dzięki temu bezbłędnie trafia i dopieszcza erogenne strefy zapewniając pełną satysfakcję. Jedna jego końcówka jest dłuższa i grubsza, a druga krótsza i o mniejszej średnicy. Dzięki temu stymuluje wewnątrz i na zewnątrz. Gadżet pokryty bezpiecznym, gładkim silikonem dostarczającym kobiecie naturalnych wrażeń dotykowych. Jest pozbawiony ftalanów.

The Eternal Swan – to wibrator dla dwojga, również pokryty silikonem tej samej jakości, zapewniającym takie same, naturalne wrażenia dotykowe. Na uwagę zasługuje jednakże budowa tego gadżetu. Ma formę przypominającą łuk. Z jednej strony znajduje się dłuższa końcówka, z drugiej krótsza, zakończona kształtem przypominającym jajko.

Touch – ten elegancki wibrator nieco różni się od różowej serii Swan. Ma piękny fioletowy odcień i jest stworzony do stymulacji punktu G. Posiada zakrzywioną, a jednocześnie wąską i spłaszczoną końcówkę. Dodatkowe wybrzuszenie stanowi sprytny sposób na stymulację łechtaczki. Zabawkę napędzają dwa silniczki. Jeden umieszczony w stymulatorze łechtaczki z 7 trybami wibracji, drugi w głównym wale z 3 trybami wibracji. Wibrator łatwo można kontrolować dzięki niewielkiemu obszarowi wrażliwemu na dotyk, to ułatwia też przesuwanie się po zabawce. Jak wszystkie urządzenia marki Swan, ma wbudowaną blokadę podróżną i jest ładowany za pomocą kabla USB.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji