WITAMY WIOSNĘ W YOUROBSESSION  -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł
close
Elektrostymulacja penisa, waginy i analna

Elektrostymulacja penisa, waginy i analna

  Sex-shop-YourObsession  

 (1955)    (4)    0

Elektrostymulacja – jak zacząć?

Elektrostymulacja to jedna z nowocześniejszych form zaspokajania seksualnego kobiet i mężczyzn. Gadżety do elektrostymulacji mogą być wykorzystywane w trakcie masturbacji lub jako element gry wstępnej. Czym dokładnie jest elektrostymulacja? Na jakich zasadach się odbywa? Co jest potrzebne do elektrostymulacji i kto może z niej korzystać?

Pieszczoty pod napięciem

Zdecydowana większość z nas chyba wie, w jaki sposób zbudowane są strefy erogenne naszego ciała. Są to miejsca o największym stopniu unerwienia. Stymulowanie tych części ciała bodźcami dotykowymi, powoduje przyjemne podrażnianie końcówek nerwów. Sprawia nam to przyjemność, która przy odrobinie umiejętności i znajomości technik, może przerodzić się w orgazm. Jednak stymulowanie zakończeń nerwowych może się odbywać również w inny sposób niż tylko przez dotyk. Niewielkie ładunki prądu również skutecznie pobudzają nerwy do pracy. Elektrostymulacja jest znana na świecie od wielu lat, tylko do tej pory była wykorzystywana w zupełnie innych celach i inny sposób. Przykładem najbardziej znanej formy elektrostymulacji, jest masaż serca defibrylatorem. Rolą takiego zabiegu jest wzbudzenie pracy serca dużym ładunkiem prądu. W elektrostymulacji seksualnej również pobudzane są wybrane części ciała, jednak używany jest prąd o wielokrotnie niższym napięciu i natężeniu. Źródłem zasilania gadżetów do elektrostymulacji jest najczęściej wbudowany akumulator, wymienne baterie, a w niektórych przypadkach zasilacz sieciowy z dedykowanym transformatorem.

Rodzaje elektrostymulacji

Seksualna elektrostymulacja dotyczy trzech najważniejszych stref erogennych na mapie ciała człowieka. Ich umiejętne pieszczenie prądem elektrycznym, będzie powodować przyjemne mrowienie, pieczenie, łaskotanie, drażnienie. Wbudowany w gadżet do elektrostymulacji potencjometr, pozwala precyzyjnie sterować natężenie bodźców, w bezpiecznym zakresie mocy. Elektrostymulację można wykorzystywać w życiu seksualnym na wiele różnych sposobów. Pierwszy z nich to klasyczna masturbacja, czyli samo zaspokajanie się. Wiele osób w każdym wieku regularnie się masturbuje, starając się w ten sposób rozładować napięcie seksualne. Najpopularniejszą formą masturbacji jest masturbacja manualna, z użyciem dłoni lub wibrujących gadżetów erotycznych. Przyrządy do elektrostymulacji są nowością, która szybko zyskała zainteresowanie i uznanie w oczach kobiet i mężczyzn. Jednak gadżety do elektrostymulacji mogą również być ważnym elementem gry wstępnej, samego aktu seksualnego lub stać się wiodącym przyrządem podczas różnego rodzaju zabaw BDSM. Warto zatem dowiedzieć się, które części ciała możemy poddawać elektrostymulacji.

Elektrostymulacja penisa

Członek jest najważniejszym atrybutem męskości. Niezwykle mocno unerwiony, pozwala odczuwać wiele bodźców seksualnych. Z myślą o satysfakcji najbardziej wymagających panów, powstały specjalistyczne gadżety do elektrostymulacji członka.

Mystim Pearly Pete - stymulator prącia/żołędzi

To na pierwszy rzut oka niepozorne urządzenie, ma niezwykle dużą moc. Elektrostymulator główki prącia zakłada się na górną część penisa, tak aby stalowe kuleczki dotykały prącia. Urządzenie ma możliwość regulacji średnicy i obwodu, pozwalając na łatwe dopasowanie do każdej wielkości przyrodzenia. Po podłączeniu go do źródła zasilania będziemy odczuwać przyjemne mrowienie lub uderzenia impulsów elektrycznych. Prąd przepływa przez całe urządzenie, a dodatkowe wrażenie potęgują wspomniane kuleczki, wykonane z pozłacanej stali szlachetnej.

Pierścienie erekcyjne do elektrostymulacji – różne średnice

Kolejnym gadżetem przeznaczonym do elektrostymulacji penisa jest pierścień ze stali. Ma on kształt zwykłego pierścienia ze specjalnie wykonaną końcówką, do której podłącza się źródło zasilania. Pierścienie erekcyjne dostępne są w wielu średnicach, pozwalających na precyzyjne dopasowanie rozmiaru do wielkości członka. Nałożone na jego podstawę, powodują podniecające mrowienie, prowadząc do większej niż zwykle erekcji.

Mystim - Magic Gloves (rękawiczki przewodzące prąd)

Jest to jeden z ciekawych gadżetów do elektrostymulacji. Mogą go używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Są to uniwersalne rękawiczki (komplet, czyli 2 sztuki, po jednej na każdą dłoń), które przewodzą prąd. Można je stosować podczas masturbacji, jak również pieszczot pozostałych części swojego ciała lub ciała partnera. Rękawiczki doskonale dopasowują się do każdego rozmiaru dłoni, nie krępują ruchów i pozwalają poznać jeszcze lepiej sposób, w który nasze ciała reagują na dotyk.

Elektrostymulacja analna

Seks analny dla wielu kobiet i mężczyzn to zakazany temat. Marzą o tym, aby go przeżyć, jednak bardzo się tego obawiają. Odczuwają również strach przed mówieniem o swoich potrzebach i pożądaniach, zamykając się z własnymi pragnienia w samych sobie, czując przy tym wstyd i niesmak. Czy warto to robić? Zdecydowanie nie. Można przełamać ten strach przed analnym zbliżeniem, sięgając po dedykowane gadżety do elektrostymulacji analnej.

Stymulator prostaty Mystim BIG BEND-IT

Jest to wykonany z silikonu medycznego gadżet, który powierzchniowo przewodzi niewielkie ładunki prądu. Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób uwzględniający anatomiczną budowę męskiego odbytu. Jego zadaniem jest nie tylko elektrostymulacja jego wewnętrznej części, ale również profesjonalny masaż prostaty. Warto podkreślić, że regularnie wykonywany masaż tego gruczołu pozwala wydatnie zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór prostaty.

Elektroda wewnętrzna Ovid

Jest to uniwersalne dildo do masażu i elektrostymulacji prostaty męskiej oraz damskiego anusa. Klasyczny kształt i optymalny rozmiar pozwala używać go zarówno kobietom i mężczyznom. Starannie wyprofilowana budowa ułatwia penetrację, nie wywołując przy tym bólu i uczucia dyskomfortu nadmiernym rozmiarem. Gadżet jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości, a jego obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna.

Mystim - Current Conrad

Jest to kolejny klasyczny przyrząd do elektrostymulacji. Jego unikalny kształt pozwala go wykorzystywać do masażu odbytu, jak również pochwy. Na ściankach urządzenia zostały wbudowane metalowe elektrody przewodzące prąd. Specjalne wykrzywienie ułatwia penetracje pochwy i docieranie do punktu G. producent postawiła na maksymalny komfort użytkowania, stosując materiały najwyższej jakości, łatwe do utrzymania w czystości. Luksusowy wygląd czyni z tego gadżetu do elektrostymulacji wymarzony pomysł np. na walentynkowy prezent.

Elektrostymulacja waginalna

Ostatnią formą elektrostymulacji jest ta przeznaczona dla kobiet. Elektrostymulacja waginalna, jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do stymulowania wnętrza pochwy i jej zewnętrznych elementów. To właśnie ponad wejściem do pochwy, w jej górnej części, znajduje się łechtaczka. Jest to jedna z najmocniej unerwionych części kobiecego ciała. Umiejętną techniką stymulowania łechtaczki, można doprowadzić kobietę do orgazmu. Jednak łechtaczkę można również pobudzić przy pomocy elektrostymulacji. Jednym z gadżetów, który potrafi to osiągnąć jest...

Elektroda zaciskowa marki Electrastim

Jest to wykonany ze stali zacisk na łechtaczkę, który podłącza się do źródła zasilania. Prąd zaczyna płynąć przez zacisk dopiero kiedy założymy go na ciało i obwód zostanie zamknięty. Elektroda zaciskowa może być stosowana nie tylko na łechtaczkę, ale również inne części ciała, np. sutki. Jeśli rozmiar na to pozwala, urządzenie można również wykorzystać do stymulowania penisa.

Mystim Egg-celent Egon

Niewielkich rozmiarów stalowe jajeczko służące do elektrostymulacji wnętrza pochwy. Dzięki temu, że w całości wykonane ze stali przewodzi prąd na całej swojej powierzchni. Mały rozmiar ułatwia penetrację i jest wygodny w codziennym użytkowaniu.

Mystim - Bold Boris

Jest to uniwersalne stalowe dildo, składające się z trzech zgrubień. W całości wykonane ze stali przewodzi prąd na całej swojej powierzchni. Dzięki stosunkowo małym rozmiar znakomicie nadaje się na pierwszy gadżet do elektrostymulacji waginalnej. Można go również stosować do zabaw analnych, pozwalają na to jego kompaktowe, bardzo wygodne rozmiary.

 (1955)    (4)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz