DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Nomi Tang

Naomi Tang to producent gadżetów erotycznych dla kobiet i mężczyzn. Oferta tej firmy jest niezwykle obszerna, a przy tym spektakularna. Znajdziemy w niej niemal wszystko, czego każda kobieta może potrzebować do tego, aby sama sobie zapewnić rozkosz. Co zatem znajdziemy w kolekcji?

Masażery łechtaczki

Każdy wie, że jedna z najbardziej wrażliwych stref erogennych każdej kobiety to łechtaczka. Jej umiejętne stymulowanie może w bardzo krótkim czasie doprowadzić kobietę do orgazmu. Co jednak ma powiedzieć osoba, która jest sama i nie może liczyć na wsparcie łóżkowego partnera? Czy pozostają jej tylko ręce i palce? Oczywiście, że nie! Oprócz tego ma do swojej dyspozycji wiele innych narzędzi i pomocy. Jedna z nich to właśnie masażer łechtaczki. Jest to sprytne urządzenie, dostępne w wielu modelach, różniących się kształtem, wielkością i możliwościami. To, co wyróżnia każdy masażer Naomi Tang to opływowy kształt, a także wbudowany silniczek. To on odpowiada za wibracje przenoszone na łechtaczkę. Unikalną cechą, którą mogą pochwalić się wszystkie masażery łechtaczki Naomi Tang jest ich wodoodporność. Dzięki temu, z gadżetu można korzystać nie tylko w sypialni i łóżku, ale również w łazience – w wannie lub pod prysznicem.

Kulki gejszy

Podobają ci się kulki gejszy lub kulki analne? Zawsze obawiałaś się z nich korzystać? Zupełnie niepotrzebnie. Sex gadżety tego typu są w pełni bezpieczne dla ciała i zdrowia kobiety. Szczególnie jeśli wybierzemy produkty marki Naomi Tang. Są wykonane z tworzywa nietoksycznego, niezawierającego żadnych substancji szkodliwych. Kulki gejszy składają się zwykle z dwóch kulek połączonych ze sobą elastycznym przewodem lub silikonowym elementem. W ich wnętrzu znajdują się dwie mniejsze kuleczki. Kiedy się poruszają, np. podczas chodzenia, to odbijają się od większych kulek, w których zostały umieszczone. Powstające w ten sposób wibracje przenoszone są do wnętrza pochwy, na mocno unerwione błony. Niespodziewane i trudne do opanowania orgazmy są zatem cechą uboczną, wpisaną w użytkowanie kulek gejszy. Chyba każdy z nas chciałby na co dzień spotykać się z takimi skutkami ubocznymi.

Masażery prostaty

Kto z Was słyszał o masażu prostaty? Jest to czynność dedykowana mężczyznom. Oprócz tego, że umiejętnie wykonany masaż prostaty może przynieść wielką rozkosz, to przede wszystkim chroni zdrowie przed ryzykiem zachorowania na nowotwór prostaty. Jak temu skutecznie zapobiegać? Jedna z najprostszych, a jednocześnie najprzyjemniejszych metod jest właśnie metod prostaty. Jak można go wykonać w zaciszu domowym? Oczywiście sięgając po masażer prostaty Naomi Tang. Oczywiście nikomu chyba nie trzeba przypominać o tym, jak ważna jest higiena przy tego typu czynnościach. Dokładne zdezynfekowanie masażera przed użyciem jest niezbędną koniecznością, która pozwoli uniknąć wielu groźnych komplikacji. Każdy masażer prostaty Naomi Tang posiada wbudowany system wibracji z wieloma zaprogramowanymi trybami. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta przy pomocy przycisków, znajdujących się na korpusie gadżetu.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji