DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki ElectraStim

Elektrostymulacja to jedna z bardziej wyrafinowanych praktyk seksualnych. Wszyscy jej miłośnicy na pewno dobrze znają angielską firmę ElectraStim. Ci, którzy słyszą o niej po raz pierwszy, być może bliżej zainteresują się tym czym jest elektrostymulacja, jak ją prawidłowo i bezpiecznie praktykować oraz co warto kupić.

Elektrostymulacja i produkty ElectraStim

Elektrostymulacja nie jest niczym innym, jak tylko pobudzanie zakończeń nerwowych w strefach erogennych i nie tylko, przy pomocy prądu o niewielkim natężeniu i napięciu. Jest on bezpieczny dla życia i nie stwarza zagrożenia śmiertelnego porażenia. Powoduje jednak uczucie mrowienia, a przy większych ładunkach również uczucie małego lub średniego bólu. Należy pamiętać o tym, że elektrostymulacja nie jest zalecana osobom mającym problemy sercowe i stosującymi rozruszniki serca. Również ci, którym mogą dolegać problemy z krążeniem nie powinni decydować się na tego typu praktyki, wykonując je ewentualnie na własną odpowiedzialność.

Co jest potrzebne do elektrostymulacji?

Firma ElectraStim jest światowym producentem gadżetów i akcesoriów do elektrostymulacji ciała. W ofercie firmy znajdują się zarówno wyroby dla mężczyzn, jak i kobiet. Wśród tych najważniejszych, bez których nie można postawić pierwszych kroków w świecie elektrostymulacji należy wymienić:

Jednostki zasilające – zasilacze wyposażone w wielostopniową regulację siły prądu i jego częstotliwości.

Przewody zasilające – łączą jednostkę zasilającą z metalowymi klipsami lub ringami. Odpowiadają za bezpieczne przesyłanie ładunku. Muszą mieć taką długość, aby zapewnić wygodne użytkowanie w każdych warunkach.

Klipsy i ringi – akcesoria do elektrostymulacji, pozwalające na ich zamocowanie do dowolnej części ciała. Klipsy mocowane mogą być od sutków lub fałd skórnych. Natomiast ringi ElectraStim zakładane są bezpośrednio na penisa.

Żele przewodzące – dedykowane lubrykanty firmy ElectraStim, których zadaniem jest jeszcze lepsze przewodzenie prądu i mocowanie klipsów, ringów i elektrod do skóry ciała.

Czy elektrostymulacja jest bezpieczna?

Zależy dla kogo. Osoby zdrowe i niemające problemów sercowych nie mają się czego obawiać. Jednak nie jest ona polecana w przypadku osób, cierpiących na wady serca, w tym wrodzone oraz te, które korzystają ze sztucznego wspomagania w postaci rozruszników. Wszystkie wyroby firmy ElectraStim są produktami bezpiecznymi i atestowanymi, a także dopuszczonymi do sprzedaży na europejskim oraz polskim rynku. W naszym sklepie oferujemy je w bardzo konkurencyjnych cenach i jednym z największych wyborów na rynku.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-24 z 50 pozycji