Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki King Cock

King Cock to firma z USA, zajmująca się produkcją sex gadżetów. Jej domeną są realistyczne wibratory oraz dilda. Jak wskazuje nazwa, w której nie trudno doszukać się odniesień do King Konga, gadżety te odznaczają się dużymi rozmiarami i solidnym wykonaniem. Również w naszym sklepie znajdują się sex gadżety King Cock, dostępne w bardzo dużym wyborze. Warto o nich pamiętać, kiedy będziecie poszukiwać satysfakcjonujących was wibratorów oraz dildo.

Wibratory marki King Cock – realistyczne i fantazyjne

Najbardziej klasyczny wibrator to ten o realistycznym kształcie. Rozmiar zbliżony do naturalnego, cielisty kolor i anatomiczne szczegóły, składające się na zewnętrzną powłokę gadżetu. To wszystko sprawia, że ten niepozorny na pierwszy rzut oka produkt, może dostarczać niezapomnianej dawki rozkoszy. Jednak nie tylko to jest powodem, dla którego warto kupować wibratory tej firmy.

Co wyróżnia wibratory i dilda King Cock?

Bezpieczne tworzywa sztuczne – winyl, ABS, silikon medyczny, akryl – to cztery najczęściej używane gatunki tworzyw sztucznych, z których produkowane są dilda, wibratory oraz pozostałe gadżety erotyczne firmy King Cock. Co je łączy? Przede wszystkim brak sztucznych dodatków i toksycznych składników, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i życie człowieka. Nie zapominajmy o tym, jak bardzo jest to ważne. Gadżety erotyczne mają kontakt z najbardziej intymnymi częściami ciała. Powinny wobec tego być dla nich neutralne, nie posiadać zapachu, smaku i nie oddziaływać swoim składem. Tak właśnie jest w przypadku mocno erotycznych gadżetów King Cock.

Łatwa i szybka pielęgnacja – lubisz spontanicznie sięgać po swoje wibratory lub dilda? Nie chcesz się zastanawiać nad tym, jak należy je używać? Jeśli tak, produkty marki King Cock są dla ciebie idealne. Gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie ich w idealnej czystości. Dezynfekcja jest zatem bardzo szybka i łatwa. Można ją przeprowadzić dedykowanymi środkami czystości lub wykorzystać domowe sposoby, w tym tradycyjną i skuteczną metodę, polegającą na myciu mydłem po bieżącą wodą.

Energooszczędność – wibratory z zasilaniem bateryjnym – wiele osób się tego obawia. Dlaczego? Głównie z powodu częstej wymiany baterii. Obawiają się związanych z tym kosztów i trudności w kupowaniu. Na szczęście wszystkie wibratory King Cock to urządzenia w pełni energooszczędne. Charakterystyczna dla nich cecha to przede wszystkim minimalne zapotrzebowanie na energię elektryczną, niezbędną do działania. W połączeniu z możliwością zastosowania wysokiej jakości baterii alkalicznych, pozwala to uzyskać maksymalnie długi czas działania bez potrzeby wymiany.

Duży wybór modeli i rozmiarów – masz szczególny gust, który nie łatwo zadowolić? Przekonaj się jak sobie z tym poradzi firma King Cock i jej produkty. Poszukujesz czegoś niestandardowego i ciekawego? Dostępnego w dużym wyborze rozmiarów, kształtów i kolorów? Świetnie się składa. W ofercie posiadamy gadżety erotyczne najwyższe jakości, dostępne w rozmiarach do S do XXL!

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-24 z 99 pozycji