DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Bathmate

Bathmate to firma założona kilka lat temu na Wyspach Brytyjskich. Patrząc na asortyment marki, nie trudno się domyślić jej specjalności. Jest nią produkcja gadżetów erotycznych... ale nie byle jakich. Są to sex zabawki zaprojektowane i stworzone z myślą o ich używaniu w łazience. Łazienka to bardzo wymagające środowisko dla wibratorów i innych akcesoriów erotycznych. Największym zagrożeniem jest oczywiście znajdująca się w łazience woda i wilgoć. Może ona zaszkodzić źle zabezpieczonej elektronice lub innym wrażliwym elementom gadżetów. Aby ograniczyć ryzyko uszkodzenia lub awarii, firma Bathmate z niezwykłą starannością i dokładnością projektuje swoje gadżety. Co możemy odnaleźć w ofercie tej firmy?

Pompki wodne Bathmate

Firma Bathmate odpowiada za wyjątkowy produkt, dedykowany mężczyznom. Jest nim pompka wodna do powiększania penisa. Jak dowodzą niezależne badania, blisko co trzeci pan jest niezadowolony z rozmiaru swojego członka. Chciałby mieć go większym. Czy można bezinwazyjnie zwiększyć rozmiar przyrodzenia? Oczywiście, że tak. Służą do tego różnego typu techniki manualne. Alternatywą o znacznie szybszym efekcie działania jest stosowanie pompek powiększających rozmiar przyrodzenia. Takie właśnie pompki posiada w ofercie firma Bathmate. Zasada ich działania jest standardowa, czyli wytwarzają podciśnienie, zasysając krew do naczyń krwionośnych i ciał jamistych penisa, zwiększając tym samym jego rozmiar. W odróżnieniu od innych produktów, pompki do penisa Bathmate są przystosowane do kontaktu z wodą. Pozwala to na ich wygodne użytkowanie pod prysznicem.

Akcesoria erotyczne Bathmate

Firma Bathmate poza produkcją pompek do powiększania penisa, posiada w swojej ofercie mnóstwo innych, bardzo ciekawych produktów. Wszystkie z nich są dostępne w naszym sklepie online. Te, które naszym zdaniem są najciekawsze i zasługują na Waszą uwagę to:

Zestaw akcesoriów do pielęgnacji miejsc intymnych – miejsca intymne u kobiet i mężczyzn wymagają szczególne troski i pielęgnacji. Nadmierne owłosienie może nie tylko osłabiać bodźce seksualne, ale również zniechęcać niektóre osoby od podejmowania tej aktywności. Utrzymanie porządku i ładu w owłosionych miejscach intymnych będzie znacznie łatwiejsze, kiedy posiadamy dedykowany zestaw Bathamet. W jego skład wchodzi trymer i duży wybór przystawek, pozwalających łatwo uzyskać oczekiwaną „fryzurę”.

Kosmetyki i żele nawilżające – aktywność związana z powiększaniem penisa wymaga od nas tego, aby równolegle stosować umiejętnie wybrane środki nawilżające i pielęgnujące. W ofercie Bathmate z pewnością takie znajdziemy. Są to m.in. profesjonalne żele i lubrykanty do jerkingu i środki łagodzące podrażnia.

Decydując się na jakikolwiek produkt z logo marki Bathmate, można być pewnym tego, że spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a jego użytkowanie będzie długie i satysfakcjonujące.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-24 z 29 pozycji