Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Mystim

Mystim jest światową firmą, specjalizującą się w produkcji gadżetów erotycznych. W ofercie posiada ciekawy wybór wibratorów, masturbatorów czy korków analnych z opcją elektrostymulacji penisa, odbytu lub waginy. Wiele z nich bardzo mocno oddziałuje na męską i damską wyobraźnię. Które z nich najbardziej? Oczywiście te, które nasz sklep posiada w swojej stałej ofercie.

Masturbatory w puszcze dla mężczyzn – Mystim

Firma Mystim specjalizuje się w produkcji bardzo realistycznych w użytkowaniu masturbatorów męskich. Są one umieszczone w ekskluzywnej puszcze, która zapewnia wysoki poziom dyskrecji i bezpieczeństwa użytkowania. Do czego służą męskie masturbatory? Odpowiedź na to pytanie została ukryta w ich nazwie. Jak sama ona wskazuje, są one wykorzystywane do masturbacji. Z ich pomocą mężczyzna może sam sobie sprawiać nieskończoną radość. Wystarczy zdjąć wieczko z gadżetu, aby ujrzeć jego wnętrze. Zostało ono wykonane z miękkiego silikonu medycznego. Wnętrze masturbatora w sposób bardzo realistyczny imituje naturalny wygląd i budowę damskiej pochwy. Wkładając do wnętrza penisa, mężczyzna może się poczuć niemal jakby uprawiał seks z kobietą. Masturbatory Mystim w sposób bardzo wierny naśladują rzeczywistą budowę pochwy, uwzględniając wszystkie przetłoczenia, zgrubienia, wypustki itp.

Gadżety do elektrostymulacji BDSM Mystim

W ofercie Mystim znajduje się wiele innych, równie ciekawych jak masturbatory produktów. Część z nich to wysokiej jakości gadżety do elektrostymulacji. Elektrostymulacja to prawdziwe odkrycie ostatnich lat. Ulubione zabawki zwolenników zabaw BDSM pozwalają razić ciało niewielkimi, bezpiecznymi dla zdrowia i życia ładunkami prądu. Aby było to możliwe, należy wyposażyć się w dedykowane gadżety. To między innymi przyssawki, przewody, zasilacze, potencjometry i wiele innych. Elektrody na przyssawkach można mocować w dowolnych miejscach na ciele, które chcemy stymulować małym prądem. Czy może to być przyjemne? Z pewnością tak – w końcu miliony użytkowników gadżetów do elektrostymulacji BDSM nie może się mylić. Zanim jednak ktokolwiek zdecyduje się na to, aby używać tego typu zabawek, powinien pamiętać o skontrolowaniu swojego stanu zdrowia. Sex elektrostymulacja nie jest bowiem wskazana osobom cierpiącym na choroby serca lub inne schorzenia układu krążenia, lub krwionośnego. Także osoby mające wszczepiony rozrusznik serca, również nie powinny korzystać z gadżetów do elektrostymulacji.

Pozostałe akcesoria firmy Mystim do elektrostymulacji

Aby elektrostymulacja była skuteczna, powinno się stosować dedykowane do niej środki. Są to między innymi specjalne żele oraz pasty poprawiające przewodzenie prądu. Ich stosowanie pozwala uzyskać lepszą siłę mocowania elektrod, minimalizując ryzyko ich przypadkowego odklejenia się od skóry naszego ciała.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-24 z 74 pozycji