DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Bodywand

Bodywand to międzynarodowa firma z wieloletnim stażem w produkcji gadżetów erotycznych. Specjalizacją tej marki są elektryczne sex gadżety do stymulacji stref erogennych. W bogatej gamie odnaleźć można wibratory, masażery, jak również nakładki na penisa oraz wiele innych produktów. Ciekawostką, wzbudzającą duże zainteresowanie wśród klientów są podwójne wibratory, do jednoczesnej stymulacji punktu G oraz łechtaczki. Przyjrzyjmy się jednak z bliska temu, jak i z czego wykonane są gadżety erotyczne Bodywand.

Z czego powstają wibratory i masażery Bodywand?

Gadżety erotyczne to szczególna grupa produktów. Mają one bezpośredni kontakt z najbardziej intymnymi częściami naszego ciała. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że powinno one być maksymalnie dla nas bezpiecznie. Nie mogą powodować podrażnień, alergii, a ponadto muszą być miękkie w dotyku, łatwe do utrzymania w czystości oraz wolne od toksycznych substancji. Warunków jest tak wiele, a produktów które je wszystkie spełniają bardzo mało. W tej grupie mieszczą się jednak sex gadżety marki Bodywand. Co je odróżnia od konkurencji?

Silikon medyczny – wiele produktów Bodywand, w tym np. masażery intymnych części ciała, zostało wykonanych z najwyższej jakości silikonu medycznego. Jest to specjalne tworzywo, wykorzystywane np. w zabiegach chirurgicznych. Nie powoduje alergii, jest łatwy do czyszczenia i wytrzymały. Doskonale znosi kontakt z wodą i detergentami, zatem sex gadżety Bodywand nie sprawiają żadnych problemów z czyszczeniem.

Tworzywo ABS – jest to jeden z najbardziej „szlachetnych” gatunków tworzywa sztucznego. Jest to tworzywo pozbawione zanieczyszczeń oraz zapachu. Ma również idealnie gładką powierzchnię, co jest szczególnie ważne w kontekście bezpieczeństwa anty bakteryjnego.

Sex zabawki Bodywand są wodoodporne

Innym powodem, dla którego warto zdecydować się na kupno produktów Bodywand, jest ich wodoodporność. W wielu przypadkach pozwala to wykorzystywać masturbatory, wibratory i masażery nie tylko w swojej sypialni, ale również miejscach mokrych, jak łazienka, wanna czy kabina prysznicowa. Rzecz jasna, daje to znacznie więcej pomysłów i okazji do cieszenia się udanym seksem lub grą wstępna. 

Wbudowane akumulatory to zaleta gadżetów Bodywand

W produktach Bodywand zastosowano sprawdzone i lubiane przez użytkowników rozwiązanie. Jest nim wbudowany akumulator. Zasilanie bateryjne odbywa się za pomocą wbudowanych na stałe w urządzenie ogniw. Mogą one być ładowane poprzez ładowarkę sieciową lub z gniazda komputera, podobnie jak smartfony lub inteligentne zegarki. Rozwiązanie to jest bardzo dobrym pomysłem, świetnie sprawdzając się np. w podróży. Oczywiście osoby lubiące tradycyjne i sprawdzone rozwiązania, również znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Będą to wibratory z przewodem zasilającym, podłączanym do gniazdka elektrycznego.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji