DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Svakom

Svakom to marka, która pojawiła się na rynku w 2012 roku. Jej założyciele zauważyli, że zabawki erotyczne co prawda stanowią kategorię z ogromnym potencjale i możliwościach wyboru, ale jednocześnie ich jakość jest nierówna, a wygląd często dość wulgarny. Dostrzeżono również, że sex gadżety zaczynają być popularne u coraz młodszych odbiorców. Postanowiono więc stworzyć serię bezpiecznych dla zdrowia zabawek, które łączą w sobie takie cechy jak pielęgnacja, elegancja, moda i inteligencja. Svakom pokazała w 2013 roku pierwszy na świecie endoskopowy gadżet Siime, która sprawiła, że przemysł zabawek erotycznych jeszcze bardziej się zliberalizował. Dziś ich produkty są znane w aż 100 krajach na całym świecie, a po 7 latach działalności Svakom dorobił się mnóstwa międzynarodowych nagród, takich jak Red Dot Design Award, iF Design Award, Golden Point Design Award, czy Best Sex Toy Technology. W ofercie Svakom można znaleźć zarówno produkty przeznaczone tylko dla kobiet lub tylko dla mężczyzn, ale też takie dla par. Wśród nich wiele z nich to różnego rodzaju wibratory i masażery, ale nie tylko na nich skupiają się projektanci tej marki. Pewną szczególną kategorię produktów stanowią wibratory z wbudowaną kamerą i sterowane za pomocą smartfona.

Produkty marki Svakom

Jest to jedna z tych marek z branży sex gadżetów, która nie poprzestaje wyłącznie na kilku specjalistycznych produktach. Tu katalog dostępnych zabawek robi wrażenie.

Wibratory – te dla kobiet stanowią dość rozległą grupę produktów. Można do nich zaliczyć klasyczne wibratory, ale też te do stymulacji punktu G, wibratory z regulowaną temperaturą, stymulatory łechtaczki, ale też wibratory z kamerką lub z czujnikiem dotyku, a także wibratory o przedłużonym działaniu. W tym dziale nie brakuje również zabawek analnych. Generalnie każde z urządzeń jest zaprojektowane w innowacyjny sposób, dopasowując się do kobiecej anatomii i trafiając ze stymulacją do najważniejszych miejsc. Do tej kategorii producent zalicza również kulki Kegla, które także mają funkcję wibracji. Urządzenia są pokryte bezpiecznymi materiałami. Można je łatwo utrzymać w czystości, nie wywołują alergii ani podrażnień.

Masażer prostaty – to propozycja dla mężczyzn. W tej kategorii można wyróżnić kilka różnych modeli. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o przedstawicielach różnych orientacji seksualnej, co na pewno stanowi dodatkowy plus. Część modeli dodatkowo ma taki design, który pozwala na zastosowanie zarówno do masażu prostaty, jak i punktu G u kobiet. Zaletą jest też funkcja podgrzewania większości masażerów do przyjemnej dla ciała temperatury.

Produkty dla par – w tej kategorii Svakom umieścił między innymi pierścienie wibracyjne, które z jednej strony stymulują mężczyznę, ale specjalny dodatkowy element masuje też łechtaczkę u kobiety dostarczając obojgu kochankom niezwykłych przeżyć. Poza tym są tu popularne wibracyjne jajka zdalnie sterowane, które na pewno urozmaicają życie erotyczne poprzez możliwość oddania kontroli partnerowi.

Dla kogo produkty od Svakom?

Jest to kolekcja zabawek intymnych, które można polecić zarówno osobom początkującym, jak i bardziej doświadczonym. Łatwo znaleźć tu produkty dostosowane do różnych potrzeb, w tym także do tych najbardziej wygórowanych wymagań. Do ważnych zalet produktów od Svakom zdecydowanie można zaliczyć również ich stosunkowo niską cenę. Idzie ona w parze z doskonałą jakością, która przekłada się z kolei na żywotność tych gadżetów. Tym, co dodatkowo wyróżnia te zabawki na tle innych, jest też rozmiar. W wielu przypadkach jest on nieco większy lub mniejszy niż standardowy. Dzięki temu producent daje możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do oczekiwań różnych osób, niezależnie od ich doświadczenia. Każde z urządzeń wyróżnia prosty, ale estetyczny design. Postawiono na dostarczanie przyjemności, ale bez wulgarnego wyglądu poszczególnego rodzaju akcesoriów, co na pewno doceni duża część klientów.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-24 z 60 pozycji