DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Lovense

Lovense to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości, luksusowych gadżetów erotycznych dla kobiet i mężczyzn. Długo szukałeś sex gadżetów, które będą nie tylko ładne, ale i solidnie wykonane? Cena nie gra dla ciebie roli? A może lubisz korzystać z gadżetów interaktywnych, otwierających przed tobą zupełnie nowe możliwości ich użytkowania? Jeśli tak, mamy dla ciebie świetną wiadomość. Właśnie znalazłeś te produkty. Gadżety erotyczne Lovense to artykuły dedykowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To, co je odróżnia od konkurencji to super wysoka jakość materiałów i wykonania. Jest jeszcze jedna unikalna cecha – możliwość elektronicznego, bezprzewodowego sterowania sex gadżetami Lovense.

Sex gadżety Lovense z bluetooth

Technologia bluetooth jest już dostępna dla nas nie tylko w smartfonach, ale również sex gadżetach erotycznych. Właśnie ich produkcją zajmuje się firma Lovense. To męskie masturbatory oraz damskie wibratory. W czym może pomagać implementacja technologii Bluetooth w gadżetach erotycznych? Daje ona mnóstwo korzyści, takich jak:

Łatwość sterowania – gadżety erotyczne do tej pory były obsługiwane przy pomocy przycisków znajdujących się na ich korpusie. W wielu przypadkach jest to mało wygodne. Wyposażenie wibratorów i masturbatorów w technologie bezprzewodowe, pozwala na ich obsługiwanie z poziomu smartfona. Dzięki specjalnej aplikacji można wygodnie i bezpiecznie zmieniać programy pracy, bez potrzeby dotykania samego urządzenia.

Nowe możliwości – gadżety Lovense z technologią bluetooth mogą również być wykorzystywane do zaawansowanych gier wstępnych. Są to również gadżety chętnie stosowane w różnego rodzaju sex pokazach internetowych. Dają bowiem możliwość oglądającym je osobom, wchodzić w interakcję z bohaterem. Za doładowanie konta, może zwiększać lub zmniejszać intensywność wibracji, obserwując przy tym jak zmieniają się reakcje kobiety lub mężczyzny.

Czy interaktywne sex gadżety Lovense są bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Priorytetem w projektowaniu oraz produkcji gadżetów erotycznych jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Elektroniczne gadżety są zasilane prądem o niskim napięciu. Zasilanie jest w nich realizowane przy pomocy wbudowanych akumulatorów. Mogą być ładowane z gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio z gniazda USB w komputerze. Czy to takie ważne? Zdecydowanie tak. Pozwala to bowiem całkowicie zrezygnować z konieczności kupowania baterii i daje możliwość zabierania sex gadżetów Lovense w podróż służbową lub na wakacyjny wyjazd.

Dlaczego sex gadżety Lovense tyle kosztują?

W naszym sklepie można zakupić wibratory, masturbatory i pozostałe akcesoria firmy Lovense w wyjątkowo niskich cenach. Są one znacznie bardziej konkurencyjne niż w innych sklepach. Dlaczego jednak ich cena w dalszym ciągu jest wyższa niż podobne produkty innych firm? Wynika to ze starannego dopracowania i bezkonkurencyjnej jakości. To właśnie ona dowodzi niezawodności i bezpieczeństwa, które jest głównym powodem i zachętą do użytkowania tych produktów.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-24 z 30 pozycji