Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Doxy

Doxy jest brytyjską firmą, słynącą z produkcji najwyższej jakości masażerów łechtaczki. Nie mieliście jeszcze do czynienia z tego typu gadżetami? Nastała pora, aby to zmienić. Czym jest masażer łechtaczki i jak należy się nim posługiwać? Jakie daje korzyści i czy posiada jakieś wady? Zachęcamy do lektury wszystkiego, co ważne na temat wyrobów marki Doxy.

Masażery łechtaczki Doxy

Jak już wspomnieliśmy, firma została założona przed wieloma laty w Wielkiej Brytanii. Od samego początku zaczęła się specjalizować w produkcji gadżetów erotycznych. Produkowała wibratory, dilda, masażery. Początkowo były one sprzedawane tylko na lokalnym rynku. Z czasem, za sprawą napływających do Anglii imigrantów, gadżety erotyczne Doxy były wysyłane w paczkach poza granicę kraju, do wszystkich państw świata. Były w nich brytyjską nowością, która szybko podbiła serca użytkowników. Wpływało na to nowoczesne wzornictwo, solidna jakość wykonania i bardzo dobrej jakości materiały. Podobnego standardu wykonania nie oferowały żadne inne, konkurencyjne firmy. Skuszona tym nagłym wzrostem popularnością firma Doxy, rozpoczęła produkcję gadżetów erotycznych na większą skalę. Jednocześnie mocno zwiększyła siatkę dystrybucyjną, zyskując przedstawicielstwo w każdym kraju. Również w Polsce masażery łechtaczki Doxy cieszą się sympatią i są jednymi z najchętniej kupowanych gadżetów erotycznych.

Jak jest zbudowany masażer łechtaczki Doxy

Jest to przyrząd długości około 30 cm, zasilany elektrycznie z gniazdka sieciowego. Pozwala na to długi na blisko 3 metry przewód elektryczny. Masażer łechtaczki Doxy składa się z dwóch najważniejszych elementów. Pierwszy z nich to podłużny korpus. W jego wnętrzu znajduje się silnik elektryczny, a na zewnątrz intuicyjne przyciski do sterowania pracą urządzenia. Drugim elementem, znajdującym się na samej górze urządzenia, jest okrągła głowica. To właśnie ona przenosi wibrację na wybrane części ciała, z którymi ma kontakt. Jej okrągły kształt ułatwia masowania ciała i docieranie do najbardziej ukrytych jego części. Całe urządzenie zostało wykonane z mocnego tworzywa sztucznego ABS. Posiada ono właściwości antybakteryjne i zapewnia dużą wygodę czyszczenia. Masażer łechtaczki jest dobrze wyważony, dzięki czemu pewnie leży w dłoni i można nim wygodnie operować.

Dlaczego masażer łechtaczki Doxy jest tak lubiany?

Chyba nikogo nie trzeba uświadamiać w tym, jak ważną częścią kobiecego ciała jest łechtaczka. Jest to jedna z najmocniej ukrwionych stref erogennych. Wystarczy chwila umiejętnych pieszczot, aby doprowadzić kobietę do orgazmu. Najbardziej popularną formą pieszczenia łechtaczki jest oczywiście jej masowanie. Ale to nie jedyna metoda. Można również wykorzystywać do tego celu dedykowane gadżety erotyczne. To właśnie one pozwalają nam intensyfikować doznania erotyczne i sprawiać sobie radość w każdym miejscu. Masażery Doxy charakteryzują się również wieloma innymi rzeczami, niedostępnymi w urządzeniach konkurencyjnych firm. To przede wszystkim bardzo cicha praca, dzięki czemu można zachować maksymalną dyskrecję podczas zabawy. To również minimalne zużycie energii elektrycznej, dzięki czemu masażer łechtaczki jest eco friendly. Polecamy go wszystkim osobom, które chcą odkrywać przyjemność płynącą za zabaw przy pomocy sex gadżetów, jak również pragną urozmaicić swoje życie seksualne.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji