DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Black Velvets

Marka Black Velvets specjalizuje się w produkcji analnych gadżetów erotycznych. Jest to grupa sex zabawek, która przez wiele lat była objęta tematem tabu. Wszelka aktywność seksualna związane ze sferą analną, była bowiem utożsamiana z praktykami heteroseksualnymi. Nie miało to oczywiście żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dziś, kiedy żyjemy w znacznie bardziej liberalnych czasach, o wiele łatwiej i chętniej rozmawia się nam na tematy związane z seksem i analnymi praktykami. Nie można przy tym zapominać o tym, jak ważną rolę w tej zabawie zajmują gadżety erotyczne. Jeśli takich właśnie szukacie, firma Black Velvets przygotowała dla was nie lada gratkę.

Korki i dilda analne Black Velvets

Firma przez wiele lat istnienia na światowych rynkach, wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości gadżetów analnych. Są to sondy analne, koraliki, korki, dilda i wiele innych sex zabawek. Aby były bezpieczne, a jednocześnie wygodne w użytkowaniu, do ich produkcji zastosowano sprawdzone gatunki tworzyw sztucznych. W pierwszej kolejności jest to winyl. Jest to gatunek nienasiąkliwego tworzywa sztucznego. Odpornego na zgniatanie i odkształcenia mechaniczne, a jednocześnie posiadającego idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać całość w czystości i higienie.

Akcesoria erotyczne Black Velvets

Sex gadżety erotyczne firmy Black Velvets są lubiane na świecie od wielu lat. Odpowiada za to nie tylko ich wyjątkowy i unikalny kształt, ale również duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na wodę. Produkty tej firmy polecane są wszystkim, którzy chcą się zaopatrzyć w trwałe i bardzo funkcjonalne gadżety, które zapewnia im długi czas użytkowania. Korki i sondy analne można wykorzystywać zarówno do masturbacji, jak i zabaw we dwoje. W każdym jednak przypadku należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Stosowanie się do nich sprawi, że gadżety będą dostarczać nam znacznie więcej frajdy i radości niż dotychczas.

Jak bezpiecznie korzystać z gadżetów analnych?

Zadbaj o swoją higienę – zanim przystąpisz do zabaw i stymulacji analnej, powinno się w pełni zadbać o swoją czystość. Dokładne umycie się oraz wykonanie lewatywy wydają się być niezbędnym minimum. Bakterie kałowe znajdujące się w kanale odbytniczym są dużym zagrożeniem dla zdrowia i negatywnie wpływają na higienę zabawy.

Zadbaj o czystość gadżetów – twoje sex zabawki również muszą być przystosowane do użytkowania. Należy je starannie wyczyścić i zdezynfekować, by pozbyć się z powierzchni wszelkich bakterii i zarazków.

Brak ran i podrażnień – analne zabawy mogą być uskuteczniane wyłącznie wtedy, kiedy w naszym kanale odbytniczym nie ma podrażnień lub ran, przez które do środka będzie przedostawały się bakterie i zarazki. W przypadku bardziej intensywnych pieszczot należy odczekać kilka, a nawet kilkanaście dalszych dni, zanim ponownie zaczniemy oddawać się analnym igraszkom.

Stosuj lubrykanty – pamiętaj o tym, że anus nie ma naturalnego nawilżania, jak np. pochwa. Co to oznacza? Że trzeba swoje zabawy wspomagać środkami nawilżającymi. Zmniejszają one tarcie, minimalizując tym samym ryzyko powstawania podrażnień.

Stosując się do tych wszystkich metod, można być pewnym satysfakcjonującego i przede wszystkim bezpiecznego użytkowania sex zabawek Black Velvets.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-24 z 46 pozycji