WITAMY LATO -7% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 30.06.2024

close

Lista produktów marki Womanizer

Każdy, kto ma, choć mgliste pojęcie o zabawkach erotycznych, słyszał nazwę Womanizer. Obecnie marka jest na językach za sprawą modelu stymulatora kobiecej przyjemności, który działa inaczej niż wszystkie. Pozwala na bezdotykową obsługę, a tym, co go wyróżnia na pierwszy rzut oka, jest charakterystyczna końcówka. Nie są to zwykłe wibratory łechtaczkowe. Efekt zapewnia ssanie wytwarzane przez ten gadżet. Gwarantuje szybki orgazm, a do tego ma dyskretny wygląd, ergonomiczny kształt i właściwie można go ze sobą zabrać wszędzie. To zupełnie nowy sposób osiągania spełnienia. Wielokrotne orgazmy stają się faktem, a to za sprawą metody stymulacji zupełnie innej niż pozostałe. Womanizer chwali się, że większość oferowanych przez nich modeli jest wodoodpornych i można je stosować także we wannie czy pod prysznicem. Tym, co może zaskakiwać, jest szybkość, z jaką Womanizery doprowadzają do orgazmu. Możliwość regulowania intensywności stymulacji powoduje, że ma się pełną kontrolę nad całą zabawą. Każde z urządzeń ma kompaktowe rozmiary i ładne opakowanie. Jak zatem wybrać odpowiedni model dla siebie?

Kolekcje masażerów Womanizer – jak wybrać?

Choć kolekcja produktów marki Womanizer nie należy do szczególnie rozbudowanych, to intryguje wprowadzonymi innowacjami. A dostępne produkty mają w sobie wszystkie te cechy, których można oczekiwać od seks gadżetów.

Premium – to luksusowa zabawka intymna z 12 poziomami intensywnością, łatwą regulacją oraz autopilotem i technologią Smart Silence. To oznacza, że urządzenie wyróżnia niezwykle cicha praca. Technologia Pleasure Air zapewnia bezdotykową stymulację wytwarzając delikatne ciśnienie zasysając łechtaczkę. Całość jest wodoodporna, a więc pozwala na relaks w wannie. Dostępna w kolorze jagodowym i malinowym.

Duo – to połączenie stymulacji łechtaczki i punktu G. Stymulator ma taką budowę, która zapewnia oba rozwiązania jednocześnie. Podczas gdy stymulator łechtaczki pieści ją za pomocą technologii Pleasure Air, drugi koniec urządzenia masuje punkt G. To połączenie, które wzmaga doznania. Zabawka wciąż jednak jest dość mała, ma kompaktowe rozmiary i niepozorny wygląd. Dwa silniczki odpowiadają za niezawodne działanie, ale też umożliwiają sterowanie nimi. Dostępne w pięknym purpurowym kolorze.

Pro40 – jest uznawany za doskonałą propozycję dla osób dopiero początkujących w świecie produktów Womanizer. Ma 6 poziomów intensywności, prostą budowę i zapewnia przyjemne zasysanie z efektem masujących fal powietrza. Poza tym jest całkowicie wodoodporny i można go zabrać ze sobą do wanny. Tryb cichy pozwala na dyskretne cieszenie się wspólną zabawą z Pro40.

Liberty – ma stylową obudowę i 6 poziomów stymulacji, a do tego piękny kolor czerwonego wina. Bezdotykowa rozkosz jest tu możliwa również dzięki przyjemnemu ssaniu, ale też cichej pracy urządzenia. Dzięki temu łatwiej o relaks w dowolnym miejscu. Specjalna okładka powoduje, że zabawkę można transportować z zachowaniem pełnej higieny. Plusem jest też dodatkowa głowica stymulująca w nieco większym rozmiarze.

Starlet – to jeden z praktycznych modeli Womanizerów, choć zawiera wszystkie opatentowane technologie tej marki. Jest wygodny w podróży, za jego mobilność odpowiada wytrzymała bateria i możliwość szybkiego ładowania. Jest polecany zwłaszcza dla tych kobiet, które dopiero zaczynają zagłębiać się w swoją seksualność. Ma nieduże rozmiary i jest dostępny w kilku przyjemnych dla oka kolorach.

Classic – jak sama nazwa wskazuje, to klasyk porównywany do „małej czarnej”. Ma 8 poziomów stymulacji, co przekłada się na różnorodność doznań. Jest w całości wodoodporny i można go używać w wannie czy pod prysznicem.

Dla kogo gadżety od Womanizer?

Tu zdecydowanie dominuje dobry stosunek ceny do jakości. Jest to dobra wiadomość dla tych kobiet, które chcą wejść na nowy poziom zgłębiania swojej seksualności i poszukują zupełnie innych niż dotychczas doznań. To dobry i dyskretny towarzysz w życiu codziennym, ale też w czasie podróży. Łatwo po niego sięgnąć w dowolnej chwili, by zapewnić sobie odrobinę relaksu.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji